Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Silvess

Rozwiązany: Skyrim - Bug w zadaniu

Polecane posty

Witam, mam problem w zadaniu w Mroźnej Latarni Morskiej "Znajdź przyczynę morderstw w Mroźnej latarni morskiej". Wyczyściłem całą latarnię po aktywacji questa i teraz nie mogę go ukończyć, czytałem, żee to jest bug i naprawić można to wpisując w konsoli setstage dunFrostflowAbbysQST 90. Niestety nic to nie pomaga. Próbowałem wpisać to przed spaleniem szczątek Hadba (Habd's remains) jak również po, wyskakuje za każdym razem "Compiled script not saved". Być może trzeba podać też inną komendę ale nie wiem jak ją wpisać bo widzialem ludzie w innych sytuacjach wpisywali w konsoli compliteallquests czy coś w ten deseń

Przed spaleniem zwłok mam cały czas wskaźnik ustawiony na latarni a po spaleniu znika jednak zostaje wpis w dzienniku. Proszę o pomoc.

p.s.Anglojęzyczna wersja lokacji to Frostflow Lighthouse, a quest jest tutaj: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Frostflow_Abyss_(quest)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś "pierwszego sposobu" na bug w misji w grach tego typu, czyli rozpoczęcie questa od nowa?

masz na myśli wczytanie poprzedniego save'a? problem polega na tym, że nie mam. usuwam żeby nie zaśmiecać miejsca na dysku.

Jaka jest komenda w konsoli żeby zaktualizować/wymazać wpis w dzienniku ogólnie dla wszystkich zadań? Może ja źle wpisuję tą komendę i dlatego nie działa.

Myślałem też nad tym żeby jakoś konsolą przenieść te szczątki spowrotem do chorusa i moze quest sam się zaktualizuje. Tylko nie wiem jaką komendą bo itemów fabularnych nie mozna wywalać z eq.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...