Skocz do zawartości

Warcraft (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość reign.

Gra na battle jest pooprostu miodna ...... i grywalna tj. napisales wyzej :D Co nie swiadczy o tym ze single lub kampania jest nudna PRZECIWNIE !!! Tez daja nam wiele wrazen :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

imo rts wszechczasow (no moze starcraft troche lepszy jest, w sumie to nie wiem :P), jednak kampania ludzmi nie jest juz tak fajna jak ta orkami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna, świetna i jeszcze raz świetna !! WarCraft 2 mimo że ma na koncie kilka latek wciąż wymiata :twisted: :D Właśnie wygrałem moją pierwszą gre(w W2) na Battle. Necie :twisted: Było super, singiel też jest zawalisty..... POLECAM

PS: Jedyne co może przebić W2 jest ......... StarCraft 8) (heh też mam go jako orginała z serii Bestseller :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz w Warcrafta zagrałem dopiero, jak go dali w CDA (za co im chwała i cześć na wieki :!: ). Grafika może nie jest najświeższa, ale jest ładna, a poza tym nie o grafę tutaj chodzi. Gra się bardzo fajnie, denerwują mnie tylko dwie rzeczy - po pierwsze nie lubię, jak mi się jednostki blokują, po drugie przydałaby się chociaż minimalna kolejka przy owych jednostek tworzeniu. Może za bardzo się przyzwyczaiłem do bardziej współczesnych RTS-ów, ale tej kolejki to mi naprawdę brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.

Obawiam sie ze WoW moze nie wyjsc :evil: A to dlatego , ze chodza takie pogloski iz firme Blizzard przejelo EA ( tworcy tych wszystkich sportowek ) Mam nadzieje , ze to tylko glupie plotki , bo jak nie zrobia WoW albo nastepna czesc StarCrafta to sie potne :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius
Obawiam sie ze WoW moze nie wyjsc :evil: A to dlatego , ze chodza takie pogloski iz firme Blizzard przejelo EA ( tworcy tych wszystkich sportowek ) Mam nadzieje , ze to tylko glupie plotki , bo jak nie zrobia WoW albo nastepna czesc StarCrafta to sie potne :!:

Czlowieku, kto w ogole cos takiego Ci powiedzial?? To jakis totalny absurd...

reign. -> Prawdopodobnie padłeś ofiarą dowcipu primaaprilisowego. Gratuluję przenikliwości :] - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.
Obawiam sie ze WoW moze nie wyjsc :evil: A to dlatego , ze chodza takie pogloski iz firme Blizzard przejelo EA ( tworcy tych wszystkich sportowek ) Mam nadzieje , ze to tylko glupie plotki , bo jak nie zrobia WoW albo nastepna czesc StarCrafta to sie potne :!:

Czlowieku, kto w ogole cos takiego Ci powiedzial?? To jakis totalny absurd...

reign. -> Prawdopodobnie padłeś ofiarą dowcipu primaaprilisowego. Gratuluję przenikliwości :] - SolariS

Hehehe , pewnie tak ... Przeciez mowie , ze to tylko glupie plotki :wink:

Chociaz z plotek przynajmniej 10% musi byc prawda... yyyy no dobra siedze juz cicho :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądze iż jedst to jedna z najciekawszych strategii w którą ostatnio grałem. dużo bijatyki (starć) chciaż niezbyt pasuje mi pomysł zaznaczania tylko 9 gostków naraz co jednak zmusza do taktycznego myślenia. mi to się bardzo spodobał. a no i oczywiście muzyka a raczej dźwięki naszych podkomendnych "loktar" "dabu" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

War 2 jest full wypas... tylko szkoda że jak osłuchac się w dzwiękach postaci to orkowie wydają się głąbami jakich mało ;).... no i dlaczego ludzie robią wrażenie tych złych i mrocznych ?? (po tekstach w porównaniu do orków ;))

Ale Blizzard wie co dobre... oby więcej gier które mają taką MOC :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.
Czy ktos z Was w ogole odwiedza strone internetowa Blizzarda? Tam znajdziecie WSZYSTKO co trzeba o WoW... :P

WoW skad ty to wiesz ?! WOOOOW :lol: Roznie to bywa ,,, Moze zdarzyc sie , ze tworcy planuja wydac gre na konkretna date i cos im jeszcze zostanie do poprawienia i ujrzymy gre wczesniej ,,, albo na odwroc Dlatego nie zapeszajmy i miejmy nadzieje , ze zobaczymy Wordl Of Warcraft juz wkrotce *(za 6 miesiecy albo 4 miechy :P )^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus Antonius

Chętnie kupię ten dodatek (kontakt na maila lub gg). Przeszedłem RoCH i już się szykuję do boju w tym dodatku

BTW Czy to prawda że pod koniec dodatku Arthas wraca na stronę dobra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W ubiegły czwartek, serwis WoW Hell rozpoczął prowadzenie dziennika poświęconego wersji beta gry World of Warcraft. Dziennik jest swego rodzaju zapowiedzią, która ma zaprezentować oczekującym na premierę graczom różne aspekty rozgrywki. Pierwszy wpis podzielony jest na dwie części: pierwsza - poświęcona nocnemu elfowi, druidowi, druga – poświęcona człowiekowi, wojownikowi. Tekst ozdobiony jest 8 screenami. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy pod ten adres http://wow.mmhell.com/articles/beta_diarie..._beginning.html to zobaczylem na jednej stronie o WoW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki CDA przypomnialem sobie wspaniale czasy grania w W2. Po premierze 100 cda przez tydzien tylko jak mialem czas to posiedzialem sobie na Battle.necie. Gra do dzis zaskakuje niesamowita grywalnoscia. Jak dla mnie grafika rowniez jest przyjemna dla oka, nawet dzis. No i wiadomo - najwieksza zaleta, mianowicie multiplayer jest nie do pobicia.

Pozdrawiam fanow i zapraszam na partyjke :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...