Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Gość Paweł007

Mitam ten dodatek przypadł do gustu zdecydowanie (zwykły War3 też). Blizzard odwalił kawał dobrej roboty. Muza jest fajna, tylko zgadzam się że jest jeje trochę mało... Polonizacja też cool, może trochę gorsza od War3, ale i tak na b. wysokim poziomie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie Warcrafta III ROC i TFT bardzo mi sie podobalo. Jest prawie bez bledne i glosy sa dobrane na prawde niezle. Jesli chodzi o W2 vs. W3 to wole W3. Przede wszystkim: zroznicowanie jednostek dla kazdej rasy, elementy rpg, doskonale wstawki fabularne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj pzred wyjsciem gry sam blizzard naciągnoł ito sporo temat grafiki sam przyznaj ze mówili owiele lepszej garfice

Nic nie rozumiem :? ale grafika mi się podoba. Zwłaszcza jak się "zjedzie" kamerą tak by patrzeć równelogle do ziemi... te budynki są bardzo ładnie zrobione. Jednak słyszałem głosy, że War3 jest cukierkowy i dla dzieci do 12 roku życia ;) Ale... jak już ktoś powiedział - w tej grze grafika najważniejsza nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co do grafy to obiecywali lepszą a jast taka jak widać

Co za niebotycznie abstrakcyjny wniosek! "Jest taka, jak widać". Jesteś detektywem, z krwi i kości!

To znaczy jaka?? Według mnie jest przynajmniej poprawna i nie ma się czego czepnąć. Skoro nie jest cukierkowa ani nie jest dobra, to jaka jest? (bo tylko takie opinie o niej do tej pory słyszałem...) Użyj poslkich przymiotników i przedstaw nam (mi) swój punkt widzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na WoW. A co do W3 to.....co wy chcecie od tej grafiki? Jest bardzo dobra. Między budynkami nie ma żadnych podobieństw. Potworki fajnie wyglądają jednostki zresztą też. Co wam się nie podoba?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft III to cudo, ale na dobrych kmputerach. A na moim Pentium 166 (bez śmiechu), to nawet nie wiem czy gra py przyzwoicie poszła. A z moich oserwacji wynika, że to najsłabsza gra Blizzarda. Nie ma takiego błysku jak w swoim czasie Starcraft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie!! Nie twierdzę że najnowszy produkt Blizzarda to nawet kiepska gra. Jest... dobra, ale wiadomo, że ta firma wydaje same hity, zatem twięrdzę, że War3 nie jest aż takim przełomem dla RTS jak War2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

No zgadza się wydaje same hity, no ale War3 przecież też jest wielkim hitem:

Grafika - piękna i nie wiem co niektórzy do niej mają

Dźwięk - łownie bohaterów, super, polonizacja świetna i jest świetnie!

Co jest według ciebie w War3 nieudane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że 80 % osób toczących tą dyskusję to fani Warcrafta. Ja nie jestem ani wielbicielem tej gry, ani też nie jest mi War3 wstrętny. Ale wolę pograć w Starcrafta w sieci niż w War3. Po prostu obiektywnie oceniam ostatni produkt Blizzarda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie Warcraft IV??? Ja bym tam wolał Diablo III :D

Proszę abyś następnym razem przed napisaniem takiego posta zastanowił się kilka(naście) razy. Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi (*)- Ama

(*) Chodzi o to, że jest krótki i napisany tylko po to żeby coś napisać. Ta wstawka o Diablo jest już totalnie beznadziejna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie grałem w Warcraft II (jeszcze nie moje czasy...) i nie porownywac W2 do W3. Traktuje W3 jako oddzielną grę która mi się straaaasznie podobala ale niestety szybko skonczyła. Jeżeli miałbym ją oceniać to dałbym 9+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Może będzie Warcraft IV??? Ja bym tam wolał Diablo III :D

Proszę abyś następnym razem przed napisaniem takiego posta zastanowił się kilka(naście) razy. Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi (*)- Ama

(*) Chodzi o to, że jest krótki i napisany tylko po to żeby coś napisać. Ta wstawka o Diablo jest już totalnie beznadziejna.

Fakt - post Snowa jest krótki, ale wbrew pozorom wcale nie taki bezsensowny. Kolega zastosował tu skrót myślowy. A o co mu chodziło - Blizzard raczej nie robi dwóch gier naraz, lecz skupia się na jednym projekcie. I Snow chciałby, aby Blizzard stworzył Diablo III przed Warcraftem IV :)
Ale przynajmiej War3 nie jest tak tani jak dwójka, którą kupiłem za 10 zł (oryginał, nowy).
A ja mam za darmo hihihi, gratis do War3 :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...