Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Ale przynajmiej War3 nie jest tak tani jak dwójka, którą kupiłem za 10 zł (oryginał, nowy).

No tak, tylko że War2 iż kilka latek na karku ma, a War3 to produkcja właściwie (w porównaniu do dwójki) nowa. Za 6 lat, pewnie też będziesz mógł kupić War3 za 10zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość forgottenvalar

:twisted: JEEEE!!!! Warcraft jest zaje******!!!!!!!

Jeśli masz odwage się temu sprzeciwić to zgłoś sie do mnie lub odpowiedz na forum.JEŚLI MASZ ODWAGE !!!!! :evil: :-#

Ja się temu nie sprzeciwie, ale za to zagwiazdkuję przekleństwo. Uważaj na przyszłość - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą grę są dwa sposoby patrzenia:

1 z punktu jako następca W2

2 jakby była to zupełnie nowa gra

Jak popatrzycie na tą grę z tych dwóch punktów to znadziecie złoty środek pomiędzy ślepą fascynacją a zażartą krytyką i wtedy będziecie mogli określić jaka ta gra jest naprawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą grę są dwa sposoby patrzenia:

1 z punktu jako następca W2

2 jakby była to zupełnie nowa gra

Jak popatrzycie na tą grę z tych dwóch punktów to znadziecie złoty środek pomiędzy ślepą fascynacją a zażartą krytyką i wtedy będziecie mogli określić jaka ta gra jest naprawdę.

A ja zburzę uniwersalność Twojego poglądu, na jaką się raczej siliłeś, bo ja w obu kategoriach cenię W3.

Jako następca W2 - bo sa bohaterowie, dodatkowe 2 rasy, zróżnicowanie jednostek, bardziej klimatyczna muzyka...

Jaka nową grę - jest po prostu wciągająca, fabuła zarówno RoC jak i FT - mnie przynajmniej - trzymała w napięciu (co wspomagał także cudowny język angielskii... chyba przynudzam :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W2 - to jest gra. Nawet teraz chętnie w nią gram. Nie tak dawno poszedłem do kawiarenki internetowej z kumplem i poprosiliśmy o W2. Gość się dziwnie na nas popatrzył, ale dał nam płytkę. Graliśmy jakiś czas, wychodzimy, a za nami szepty :wink: . Wpadliśmy również dzień później, a w kafei wszyscy grają w W2.:D Wiem, że kawiarenka internetowa nie jest reprezentatywną grupą do sondażu:D ale przynajmniej odzwierciedla ludzki odczucia apropo W2. A skoro jeszcze sie W2 w ludziach tli, to znaczy, że coś w tej gierce siedzi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 2 byl pierwsza gra w ktora zagrywalem sie i to nie na swoim kompie bo swojego nie mialem az do lata zaszlego roku!!, tylk u swojego wujka! :?

Ale kiedy jakis miesiac temu zauwazylem W2 na polce w Supermarkecie za jedyne 19,90 to az zbladlem :shock: i od reki kupilem. Teraz gram ok 2- 3 h dziennie! 8) i wcale mnie to nie nudzi!, bo jest tam cos czego w W3 niema... a mianowicie walki na wodzie> jejeje :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W3 to najlepsza gra w jaką grałem, FT byl troche mniejszy (nowy heros orków jest kiepski w porównaniu do innych ), z niecierpliwością oczekuje nowego dodatku, ew. W4 :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie przylacze do pochwal do W3. Blizzard powoli wyrabia se monopol na Hity :lol: :lol: Muzyka w wstawkach jest swietna szegolnie w filmiku z W3Reign of Chaos kiedy armie ludzi i orkow "rush blindly to their doom" ten chor poprostu powala na kolana. Ogolnie do dzwiekow nie mozna sie przyczepic, rowniez glosy aktorow sa swietnie dobrane do postaci.Grafika bardzo dobra. Oraz te smaczki do wylapania np hydra ukryta posrod drzew w bodajrze 3 misli Elfow. A juz kredyty to jeden wileki uklon w kierunku graczy mozna tam zobaczyc Marinsow walczaczyc z zastepami Hydr i Zerglingow. Albo jak ekipa ogrow kreci film. Nie wspamne juz o znajomych sentencjach wypowiadanych przez jednostki " I never say Ni " :lol: :lol:

Moim zdaniem W4 jest wielce prawdopodobne poniewaz Arthas nadal zyje a wraz z nim nowe wcielenie Lich King'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde wielka gra, co powtarzam juz n-ty raz... Filmiki wgniatajace w fotel, niesamowita fabula, swietna grywalnosc... Czego wiecej mozna chciec od gry? A jak dodamy do tego niesmiertelne potyczki na BattleNecie (nie tylko zwykle walki ale i mapy tworzone przez zapalencow) Naprawde jak ktos nie gral to niech wielce zaluje, bo wieeele stracil :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master Miko

Warcraft III jest grą ciekawą. Uważam, że jest to jeden z najlepszych RTS-ów. Gdy tylko zacząłem grać, zobaczyłem, że to będzie coś! Ten klimat, muzyka, nie mówiąc o grafice i grywalności. Po prostu tej gry nie da się opisać. Nie posiadam dodatku, choć ta gra podoba mi się. Lepiej czasem poczekać, aż ceny się obniżą. MP w W III jest genialny! Choć jak się zbierze kilka armii komp potrafi się zaciąć :)

Warcraft III gra miła dla gracza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft III to król wśród gier strategicznych!

Ma parę niedociągnięć jak brak statków, ograniczona ilość Fooda ale...!

O to tu chodzi żeby powoli opracować taktykę a nie nawalać się tysiącami chłopa! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Scierael Firestar

Ludzie, ja was nie rozumiem... Dlaczego wciąż czepiacie się grafy tej wspaniałej gry??? Teksty w stylu "ma grafikę z 2000 roku ale i tak jest fajna" są nie na miejscu!!! Mi grafika się bardzo podoba. Jest charakterystyczna, jednostki przedstawione są trochę komicznie, ale stwarza to rodzaj klimatu ,po którym rozpoznajemy, że to właśnie jest WarCraft. Jest to moim zdaniem jednen z najlepszych RTS-ów na kompa.

No i jeden minus to patche z Battle.netu... Z tym 1.13 to Blizzard normalnie przesadził... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeden minus to patche z Battle.netu... Z tym 1.13 to Blizzard normalnie przesadził... :evil:

O tak, to perfidne posunięcie było. Najpierw ten numer z kapanią orków, teraz ten patch. Powiadam Wam - to wszystko dlatego że się Blizzard rozpadł. To dlatego dają ciała ostatnio.

Apropos kampanii orków - graliście już w dwa pozostałe epizody? Muszę pzyznać że jestem rozczarowany. Jak na tyle oczekiwania, spodziewałem się czegoś lepszego. Drugi chapter był jeszcze w miarę, ale trzeci... srtasznie krótki :( Choć pomysł fajny - walki z NAGA, walki z ludźmi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zabralem sie za download tej 30 megowej bestii... Cos mi sie zdaje ze dizsiejsza noc bedzie dluga... W sumie to nie jest tak zle z tymi pachami Blizzarda. Dodatkowe akty do W3X, genialny 1.10 do D2X. Czego chciec wiecej? Ja caly czas wierze w Blizzarda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zabralem sie za download tej 30 megowej bestii... Cos mi sie zdaje ze dizsiejsza noc bedzie dluga... W sumie to nie jest tak zle z tymi pachami Blizzarda. Dodatkowe akty do W3X, genialny 1.10 do D2X. Czego chciec wiecej? Ja caly czas wierze w Blizzarda.

Ależ ja też wierzę! I bardzo doceniam ich pacę bo to jest profesjonalizm przez wielkie P. Tyle że mają kłopoty co niestety czasem widać.

PS. Jakiej 30 megowej bestii? Coś nowego wyszło, czy mówisz o 1.13 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 1.13 a dokladnie 1.13b (czym to sie w ogole rozni? sciagnalem b bo wyszedlem z zalozenia ze jest nowsze:)) Minute temu sie sciagnelo wiec instaluje i do zabawy...

I d...!!! Po odpaleniu ii aktu moje postacie maja Attack Rate jeden na 5 sekund. Pislai chyba o tym w readme. Trzeba bedzie czekac do 1.14 :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...