Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Gość reign.
Ludzi orkami da się rozwalić na wszystko jest sposób. Tylko trzeba pomyśleć

HALO ?! A kto powiedzial ze orkami nie da sie rozwalic ludzi ?! Heh powiem ci [beeep]istego NEWSA :D Ludzmi da sie rozwalic okrow !!! :shock: zaskoczony ?/ :shock: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że orkami można pokonać ludzi, jednak niezbalansowanie utrudnia 'orkowym' graczom to zadanie. Co do imbalancu, to trochę mozna by wymieniać przykładów, ale żeby nie strzępić jęzora po próżnicy, to powiem tyle, że human może bardzo łatwo skontrować praktycznie każdą obraną przez orka taktykę. Dlatego w głównej mierze zwycięstwo orka jest zależne od dobrego micro i posiadanego przez gracza doświadczenia.

Mam nadzieję, że nowy patch jakoś polepszy aktualną sytuację orków na bn ... I osłabi nieco humana, bo on ma przewagę nad każdą rasą ...

Eh, ten Blizz :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... przyznam szczerze, że gram każdą rasą jako-tako, ale ludźmi za cholerę. Znam tylko jedną taktykę - dużo czarodziejek, a nie umiem jej wykorzytać. Nie widzę pzryjemności z gry ludźmi.

Najbardziej lubię nocne elfy i orki. U night elfów jest tyle róznych taktyk, że głowa mała. Między innymi mass archer :] chyba tylko banda footmanów albo taurenów jest w stanie powstrzymać 30 łuczniczek (i 2 bohaterów, of course).

A orkowi spellcasterzy rządzą. Jeśli się umie wykonywać czary odpowiednio sprawnie, to przeciwnik nie ma szans. Spirit walker też jest świetny (jak wskrzesza taureny, to przechyla szalę zwycięstwa nieraz).

Może zbyt niedoświadczony jestem, ale ja jakoś nie widzę dominacji jednej armii nad innymi. Na każdą taktykę istnieje skuteczna kontra, jak mniemam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja uważam, że human ma przewagę nad pozostałymi rasami. Taktyki które podałeś może skontrować bez większego wysiłku:

- mass czarodziejki < spellbreakerzy

- mass arche < zamieć arcymaga, spalanie blood mage'a i po zabawie

- orkowi casterzy stają się bezużyteczni jeśli hum ma paru łamaczy zaklęć

- taureny mogą paść ofiarą polimorfii lub gryfów

Ta dominacja humana nad innymi polega na tym, że on może skontrować praktycznie wszystko bez większego problemu, natomiast inne rasy muszą się zdrowo namęczyć, żeby odeprzeć jego armię :? Odpowiednia kombinacja wojsk ludzi może być bardzo trudna do ugryzienia :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko przykładowe taktyki, a mass tauren to była propozycja riposty na mass archer :]

- mass czarodziejki < spellbreakerzy

Zgadzam się. W oóle nie lubię tej taktyki, tylko tą znam :]

- mass arche < zamieć arcymaga, spalanie blood mage'a i po zabawie

Nie zgadzam się. Zamieć jest za słaba, robi niewielkie szkody, poza tym jak uda się podejść odpowiednio blisko, to archerki spiorą maga w minutę osiem... Nawet nie zdąży jednej serii zamieci "wyczarować". Zaś spalanie działą z opóź0nieniem i nie ma większych problemów z ucieczką.

- orkowi casterzy stają się bezużyteczni jeśli hum ma paru łamaczy zaklęć

Znowu ten łamacz zaklęć :] Ale jest nieskuteczny na spirit walkera (tez nie zman tłumaczenia), bo spirit link i ożywienie taurenów jest nieodwracalne przez spell-breakera.

Ta dominacja humana nad innymi polega na tym, że on może skontrować praktycznie wszystko bez większego problemu, natomiast inne rasy muszą się zdrowo namęczyć, żeby odeprzeć jego armię :? Odpowiednia kombinacja wojsk ludzi może być bardzo trudna do ugryzienia :x

Wydaje mi się, że na wszystko znajdzie się odpowiedź. Inna sprawa, że dragon hawk i spell breaker to za mocne jednostki, by były w jeden armii, tu BLizzard faktycznie trochę przekombinował. Ale w podstawce ludzie chyba najgorszą rasą.

BTW. Zapomniałem u elfów - mountain giant. 5 MG i kilkanaście archerek - tego już spell-brakerzy i czarodziejki nie zatrzymają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, co do tego ostatniego strata; może i nie zatrzymaliby takiego kombo, ale żaden dobry gracz nie pozwoli Ci dojść do takich szykanów (5 mg :)). 5 mg to ponad 20 minut gry, a przez ten czas hum mógłby Cię już dawno rozwalić :)

Zaś co do ucieczki z obszaru działania blizzarda (:D) i spalania; niby można zwiać, ale to jest łatwe tylko w teorii. Arche mają malutko hp i zanim je wycofasz (lagi itp) to trochę oberwą, więc pozostaje tylko dobicie ich. Zresztą pograj trochę w micro wars; zobaczysz, że to nie jest takie proste :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1LuK6

Ja mam swoją taktykę i używam Łowcą cieni Voodo i już oczewiście w czasie walki lub jak wjadę gościowi do bazy a bohatera zaopatrzam w kilka mikstur by nie zdechł a armia cała moja rozwala przeciwnika tylko z humanem mogły by być małe problemy ale z nim też można dać radę ale nie w jego bazie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olwe

Jesli chodzi o filmy to troche malo w ROC byly chyba 4 czy 5 sam nie pamietam ( ? )

Przeszlem singla, ale kampania nieumarlych byla juz troche nudna :( .

Teraz gram na multi i uwielbiam gry ala "pokemaul ruby" czy "FF maul" sa po prostu cool! Polecam ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.

Taaa masz racje ! Battle net jest poprostu mstrzowsko dopracowany ...

Nie ma co sie oszukiwac ... Single player tez byl [beeep]isty Baaardzo mi sie podobal :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rexxar

DLA MNIE JEST TO GRA 11/10. GRAŁEM W I, II I WRESZCIE W III WRAŻENIE JEST POIORUNUJĄCE!!! ZACHĘCA MSZYSTKICH DO GRANIA NA BATTLE.NECIE. KTO SIĘ ZE MNĄ NIE ZGADZA NIECH PISZE DO MNIE

:D

Czytaj regulamin - a potem się zastosuj (tj. nie pisz samymi wielkimi literami, między innymi) - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kijek

Dla mnie co najmniej 10/10. Jeśli gracie po battle-necie i lubicie Władcę Pierścieni polecam mapę RingWars18!

P.S

Goblin Mechanik wymiata!!! (to ten bohater z nowego patcha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kijek

Dla mnie co najmniej 10/10. Jeśli gracie po battle-necie i lubicie Władcę Pierścieni polecam mapę RingWars18!

P.S

Goblin Mechanik wymiata!!! (to ten bohater z nowego patcha

P.S2

Sorry coś mi się powaliło i 2 razy Wyślij kliknąłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, więc to o modelach była mowa :lol:

Ale nie zgodzę się z tym, że Tinker jest lepszy Beast Mastera. Taki misiek na 3 levelu prawie dorównuje taurenowi, świnka ma żadzę krwi i dobry damage, zaś orzełek na 3 lvl również wymiata (dmg jak gryf).

Tinker jest niezły, ale bez rewelacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius

A widziales jak kosi budynki na 6lv?

A widziales ile jednostek oglusza na raz wiazka rakiet na 3lv?

Nie bede komentowal kieszonkowej fabryki... :wink:

W swietle przytoczonych argumentow mysle, ze udalo mi sie udowodnic, iz Goblin Tinker jest lepszy od beastmastera... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius

W sumie, to byl chyba moj pierwszy rts... Nie pamietam dokladnie.

W kazdym razie, gra na BAAAARDZO wysokim poziomie (lecz moim zdaniem WIII jest lepszy). No i jeszcze ta niespodzianka-Warcraft II w nowym CDA!! Niesamowite... Jak dla mnie gra jest na 9+.

Ludzie rzadza-pamietajcie o tym... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampek

Ogólna ocena wystawiona przeze mnie dla gry + Battle Net Edition to 11,5. Za co? Za wszystko... Muzyka... piękna, orkowata... Grafika... piękna, rysunkowa, nie widać starości gry... grywalność... w skali 10/10 daję czystapiędziesiąt.

PS. Kto były za zrobieniem sobie "party line"? Bo w końcu nie ma to jak pograć w 8 osób...

Jakby co, to szukajcie gry pod nazwą "smok CeDeAok"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.

Grafa jest calkiem calkiem , nie wybrzydzaj mi tu , bo na grafie caly W3 nie stoi .... Co ja pisze ?! Grafa jest [beeep]ista !!!! I odczep ty sie :lol:

P.S. Placz se do woli i tak mam to w ........ :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius
spx gra,tylko grafa jak na te czasy nie taka...autorzy muszą to poprawić!bo sie rozpłacze!;p:p;P :D

Ja nie rozumiem ludzi, ktorzy czepiaja sie grafiki w W3...

Przeciez jest na bardzo dobrym poziomie!

No i efekty czarow sa przepiekne!

Zastanow sie jeszcze raz nad tym co piszesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.
spx gra,tylko grafa jak na te czasy nie taka...autorzy muszą to poprawić!bo sie rozpłacze!;p:p;P :D

Kiedys mialem taki ladny podtekst , ale za to jeszcze bardzo dobrze go pamietam " Pomysl dwa razy , zanim cos napiszesz ... " i radze ci wez te slowa sobie do serca( o ile je masz )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Th3-Cr4Sh
spx gra,tylko grafa jak na te czasy nie taka...autorzy muszą to poprawić!bo sie rozpłacze!;p:p;P :D

Człowieku, pomyśl zanim napiszesz nowego posta! Warcraft ma już dwa lata z kawałkiem, a nie widać po nim ani trochę by się starzał!

A efekty zaklęć! Cudo.

Z resztą nie było chyba bardziej grywalnej gry [tutaj choddzi mi szczególnie o gre na Battle.Net].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...