Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

To ja mam kolejne pytanie:

Jak się robi reverty?? (misja "Szaleństwo revertów")

Ok, pytanie z zablokowanego już tematu :wink: (mam nadzieję że Kalma zajrzy tutaj :wink: ). Revert'a robisz tak: wyskakujesz z rampy i jak spadasz to przed dotknięciem "nawierzchni" naciskasz jednocześnie NUM7 i NUM9 (później robisz manuala i kontynuujesz combo :wink: ), aha i pamiętaj że jak wyskoczysz z rampy w bok i będziesz spadać na prostą glebę to naciskając też NUM7 i NUM9 możesz wyrównać poziom i wylądujesz na "kółkach" :P . A w American Wasteland reverta robisz...... SPACJĄ..... tragedia co za poj.. to ustawiał :roll: :evil: . ale jeśli chcesz to możesz reverta robić normalnie :wink: i całe szczęście bo to tragedia by była....... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THAW:

Mam wieeeelka prosbe,

zacialem sie na dwoch ostanich skaterach ktorych mam zaprosic do teamu i nie moge z nic w swiecie ukonczyc ich zadan.

Pierwszy znajduje sie w downtown (jego misja konczy sie z zrobieniem 4 transferow w jednym kombo)

A drugi w hoollywood (to z 50k kombo +wyskoczyc z napisu hooolywod)

SAVE:

http://rapidshare.com/files/17239128/fa_th-Progress.html

bardzo prosze aby ktos mi pomogl wypelnic te dwa zadania :)

bylbym bardzo wdzieczny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za double posta, ale mam problem a inaczej nikt by nie zauwazyl zmieany poprzendiego postu, jeszcze raz sory.

Juz przeszedlem story mode ale nadal mam problem bo nie wiem jak zmienic wlepke? :D Spraya mozna stworzyc u kolesia co maluje sciany grafiti a jak zmienic wlepke?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem z jedną misją w THPS 4. Mianowicie, nie wiem jak się dostać, do kolesia, który siedzi zamknięty w akwaparku (level to zoo). Próbowałem wszystkiego i nic! Wszystkie misje zaliczone oprócz tej! Skandal :] Liczę na waszą pomoc! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem z jedną misją w THPS 4. Mianowicie, nie wiem jak się dostać, do kolesia, który siedzi zamknięty w akwaparku (level to zoo). Próbowałem wszystkiego i nic! Wszystkie misje zaliczone oprócz tej! Skandal :] Liczę na waszą pomoc! :)

Heh... nie możesz mieć wszystkich wykonanych, bo i tą miałbyś odblokowaną :wink: . Żeby się tam dostać trzeba najpierw przejść zadanie ze słoniem - wbijasz na dach koło niego i skaczesz mu na... "dupę" :P , słoń zacznie biec i rozwali wejście :twisted: .... Powodzenia :D .

PS. grałem dawno i dobrze nie pamiętam, ale chyba o to Ci chodziło :wink: . Pozdro :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... nie możesz mieć wszystkich wykonanych, bo i tą miałbyś odblokowaną :wink: .

Zrobiłem wszystkie dostępne misje oprócz tej jednej, bo nie wiedziałem jak się dostać do tego kolesia :P. Z tym słoniem to ja wyczyniałem cuda niewidy! Nie tylko na niego skakałem, mocarne kombosy mu przed trąbą odprawiałem, za ogon chwytałem i deską rozjeżdżałem, a ten stał jak wryty :P. Zobaczę czy skok na odbyt ruszy go z miejsca :D (chociaż wydaje mi się, że już nie takie rzeczy z tym słoniem robiłem :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystkie dostępne misje oprócz tej jednej, bo nie wiedziałem jak się dostać do tego kolesia :P. Z tym słoniem to ja wyczyniałem cuda niewidy! Nie tylko na niego skakałem, mocarne kombosy mu przed trąbą odprawiałem, za ogon chwytałem i deską rozjeżdżałem, a ten stał jak wryty :P. Zobaczę czy skok na odbyt ruszy go z miejsca :D (chociaż wydaje mi się, że już nie takie rzeczy z tym słoniem robiłem :P)

W sumie to może masz wszystkie zadania wykonane, bo tego ze słoniem w nich chyba nie ma :wink: , jak już pisałem grałem dawno i najwyraźniej się pomyliłem :wink: , ale to że trzeba mu na tyłek skoczyć żeby dostać się do "akwarium" :P to w 100% jest pewne (jest trochę ciężko, ale nie jest nie do przejścia, później będą gorsze/trudniejsze zadania :twisted: ). Powodzenia :twisted: . Pozdro :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy! Jakiś czas temu kupiłem sobie THAW na pc, zainstalowałem a tu mi nie czyta płytki tak jakby jej nie było. Jakby co płytka nie jest naruszona i wszystkie wymagania sprzętowe spełniam. Byłem ją wymienić i ta następna też nie działała. Może ktoś miał podobny problem. Pomożcie bo bardzo bym chciał w nią zagrać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zrobić Tailwhipa na BMX-ie?

Na moich ustawieniach Tailwhipa robiło się na gwiazdce ([*]) na klawiaturze numerycznej.

Stalla z kolei robiłem na [8] (u mnie grind) + [9] (Obrót w prawo). Podczas spadania na znak przytrzymaj oba klawisze.

Teraz mój problem. Zostało mi 1 zadanie do zaliczenia kariery. Konkretnie chodzi o zadanie z BMX-em, które zleca Matt Hoffman. Pierwszy trik (Flair) jeszcze umiem zrobić, ale mam problem z drugim:

http://img244.imageshack.us/my.php?image=screennum2.jpg

Na wszelki wypadek dorzucam klawiszologię:

http://img179.imageshack.us/my.php?image=k...szologiaax6.jpg

Jak zrobić ten nieszczęsny trik??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem z jedną misją w THPS 4. Mianowicie, nie wiem jak się dostać, do kolesia, który siedzi zamknięty w akwaparku (level to zoo). Próbowałem wszystkiego i nic! Wszystkie misje zaliczone oprócz tej! Skandal :] Liczę na waszą pomoc! :)

Musisz zeskoczyć na niego z tej budki na której stał Tony (misja z punktami) a inne misje nie mają z tym nic wspólnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek91

a ja szukam modow do Tony Hawk's American Wasteland i/lub save po Bevery hills moze tez byc 100% choć myśle że to zniszczy frajde ale ja tylko poprostu chce miec wszystko odblokowane xD

poprosze o szybką odpowiedz pod gg 6122301 lub emeil misiek1991marcin@gmail.com

:D

thx juz naprzud ... nara :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z dźwiękiem w thaw,że często po chwili od włączenia zaczynają mi strasznie trzeszczeć głośniki najcześciej przy grindach.Nie jest to wina głośników ponieważ sprawdzałem na innych głośnikach i było tak samo.Problem pojawił się też w innej grze jednak w żadnej innej oprócz tych dwóch narazie dżwięk był wporządku.Bardzo prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misją w której trzeba wykonać lip tricka na znaku nad autostradą jeśli ktoś mugłby przedstawić opis tej misji byłbym bardzo wdzięczny!!!Jeszcze dla przypomnienia to ta misja w kturej trzeba nauczyć się focusa ale ten gostek wpierw chce zobaczyć co umiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem niedawno tony hawk's american wasteland no i mi się ścina. Mój komputer spełnia wymagania sprzętowe i to jeszcze ze sporą górką. Próbowałem też zmieniać grafikę w grze ale to nic nie daje zarówno na najniższej jak i na najwyższej ścina się tak samo. Błagam pomóżcie bo w to się nie da grać jak się ścina!!!

Mój komputer to:

-Athlon XP2000+ 1.67 Ghz

-GeForce 6600

-1Gb ramu

A zalecane wymagania w " Tonym hołku" to:

- procek 1.5Ghz

- karta 64 MB

- 512 MB ram

Co może być przyczyną cięcia się??? Proszę o szybką odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOŁĄCZAM SIę do pytania powyżej.

gra jest z kolekcji extra klasyka.

niezależnie od ustawień graficznych (antialiasing, duperele), oraz rozdzielczości - nie da się absolutnie grać, gra tnie jak najęta.

komputer spełnia wymagania z nawiązką (athl 4800+, 2 Gb RAM, GeF 8800GTS 320MB), do tego aktualny direct i najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...