Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suprax

ps2 do monitora

Polecane posty

Wszystko zależy od tego jakie wejścia ma twój monitor. Jeśli jest to HDMI - będzie problem, jeśli VGA - wystarczy przejściówka. Warto jeszcze nadmienić, że obraz generowany przez PS2 dużo lepiej wygląda na odbiornikach CRT niż LCD. Jeśli masz taką możliwość popytaj znajomych, rodzinę czy sąsiadów, czy nie mają za przysłowiową "flaszkę" odstąpić starego, nieużywanego telewizora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie propos tej przejściówki da ktoś linka? Najlepiej z allegro. A codo TV to mi w sumie nie chodzi o grafę tylko o grywalność. Zresztą gram na lcd sony 32 cale 100hz i niektóre gry mają grafikę na poziomie, np: fight night 3 czy god of war.

EDIT

Chodzi może o taką przejściówkę? http://allegro.pl/przejsciowka-konwerter-p...1990630502.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaka będzie działać? Mi się wydaje, że będzie chodzić tylko może trzeba coś w niej zmienić(prze lutować)

EDIT:

UP:

Może twój monitor ma za dużą rozdziałkę? Czy ps3 odpalasz na tych przejściówkach co podałem pod VGA? Ps2 ma już trochę lat, więc może nie obsługiwać monitorów full hd. Mój monitor ma VGA i rozdziałkę 1024x768 czy coś takiego. Jeżeli przejściówka żeczywiście nie działa to spróbuje pokombinować z kablami, może jakoś uda mi się je połączyć.

EDIT 2:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=73125&st=0 w tym poradniku pokazane jest wszystko. Myślę, że te przejściówki zadziałały by też w tym wypadku. Jak sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 pod VGA?! Przejściówka z DVI na HDMI...przecież VGA to wejście Analogowe, a konsola ma wejście cyfrowe (HDMI)...ponieważ w monitorze wyjścia HDMI nie ma kupiłem kabel z DVI na HDMI i działa :) Wieża ma obsługę kabli optycznych tak samo jak PS3 więc z dźwiękiem nie było problemu.

EDIT@UP

Czytałem tamten temat i to Xbox, a nie PS więc to może jakąś różnicę robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...