Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Igorakowiec

Battlefield 3 - Program przestał działać

Polecane posty

Niestety przeinstalowanie nie pomaga ale zauważyłem taką zależność, wywala w momencie kiedy ustawienia tekstur są ustawione powyżej low. Resztę ustawień można mieć na ultra. Komputer spełnia wymagania sugerowane więc wina leży na bank po stronie gry. Wcześniej przeszedłem singla na ultra ustawieniach dopiero po wypuszczeniu któreś tam łatki z rzędu zaczęły się takie stuff'y dziać. Oby EA wydał łatkę bo to jest już irytujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na komputerze program ASUS Gamer OSD to powinieneś go usunąć, samo wyłączenie go nie pomoże. Ja przez miesiąc czekałem na patch bo myślałem, że skoro program jest wyłączony to nie może wpływać na grę, myliłem się. Gdy usunąłem Gamer OSD gra zaczęła działać bez problemu, ani razu mnie nie wywaliło do pulpitu. Battlefield 3 po prostu nie lubi niektórych programów, które działają w tle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i tu jest pies pogrzebany bo jestem świeżo po formacie. Zainstalowane są tylko sterowniki najnowsze i Battlefield 3. Żadnego innego oprogramowania nie instalowałem a także wyłączyłem kilka zbędnych procesów w menadżerze. Ta sama akcja. Jak już mówiłem "g*wno walnęło w wentylator" po jakimś patch'u bo wcześniej przechodziłem grę na ultra. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...