Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daramushi

Aktualizacja.

Polecane posty

Witam. Przyszła w końcu moja konsola ps3 ; D... jestem b.zadowolony. I mam pytanko bo jak podpinam się pod neta, i chcę wejść w store żeby np sobie ściągnąć coś darmowego , wyskakują mi aktualizacje oprogramowania. Czy jak to zrobię to nic mi się nie stanie ? nie stracę gwarancji itp. ?... i czy później można przywrócić do wcześniejszych ustawień?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby korzystać z internetu na PS3, twoja konsolka musi być zaktualizowana do bieżącej wersji. Więc tak, musisz pobrać uaktualnienia.

Gwarancji na tym nie stracisz. Nie wiem jak wygląda powrót do starszej wersji i czy jest możliwy, ale nie wiem, czy będzie ci on potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będę robić aktualizacje to nic mi się nie popsuje ?... wszystko będzie sprawnie działać?

I jeszcze z tą gwarancją Warunki umowy mi tam wyskakują i w jednym punkcie jest tak :

6. ZRZECZENIE SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI GWARANCYJNEJ I OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Oprogramowanie systemowe i zawartość, programy, usługi i witryny sieci Web dostarczane za pośrednictwem oprogramowania systemowego, włącznie z funkcjami internetowymi i informacjami w witrynach połączonych, są dostarczane w stanie ?tak jak jest". Firma SCE i jej firmy stowarzyszone niniejszym zrzekają się wszelkiej dorozumianej odpowiedzialności w zakresie gwarancji, przydatności handlowej, przydatności do określonego celu oraz gwarancji nienaruszalności praw. FIRMA SCE I JEJ FIRMY STOWARZYSZONE NIE PONOSZĄ JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZIALNOŚCI W ZAKRESIE UTRATY DANYCH, UTRATY ZYSKÓW ORAZ INNYCH STRAT LUB SZKÓD DOZNANYCH PRZEZ UŻYTKOWNIKA ALBO OSOBY TRZECIE, BEZPOŚREDNICH, POŚREDNICH, WYPADKOWYCH, SPECJALNYCH LUB WYNIKOWYCH, BEZ WZGLĘDU NA POWÓD ICH POWSTANIA, A WYNIKAJĄCYCH Z UZYSKIWANIA DOSTĘPU LUB UŻYTKOWANIA OPROGRAMOWANIA SYSTEMOWEGO ORAZ JAKIEJKOLWIEK ZAWARTOŚCI, PROGRAMÓW, FUNKCJI, USŁUG LUB INFORMACJI ZAWARTYCH W OPROGRAMOWANIU SYSTEMOWYM LUB DOSTARCZANYCH ZA JEGO POŚREDNICTWEM. TAK DŁUGO JAK NINIEJSZE POSTANOWIENIE MA ZASTOSOWANIE W DANEJ JURYSDYKCJI, WSZELKIE POPRZEDZAJĄCE JE OGRANICZENIA, WYŁĄCZENIA I OŚWIADCZENIA O ZRZECZENIU SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI BĘDĄ STOSOWANE W MAKSYMALNYM ZAKRESIE DOPUSZCZONYM PRZEZ WŁAŚCIWE PRAWO, NAWET JEŚLI ŚRODKI PRAWNE NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ PIERWOTNEMU CELOWI.

Coś tam że nie będą odpowiadać za szkody czy coś ;\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...