Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WolfMaster

GRY /// Katridże na Pegazusa + IQ 502

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów i zachęcam do skorzystania z oferty :D

W razie nie jasności lub pytań czy dodatkowych zdjęć śmiało można pisać na PW w pierwszej kolejności, chyba GG też się znajdzie jak mnie na forum dłużej niż 24h nie będzie ale też ostrzegam że różnie może z tym być bo skypea preferuje ;)

Zdjęcia robię telefonem dla chętnych dla potwierdzenia.

W razie napisania w sprawie jakiegoś tytułu do mnie więcej niż 1 osoby pisze do obydwu ale sprzedaje 1 osobie według czasu PW/posta, jeśli ona zrezygnuje piszę do drugiej z ustaleniami.

Obecnie chciałbym zaoferować kilka gier które są w mojej starej kolekcji z dzieciństwa a to już klasyk a z którymi muszę się rozstać bo jak to na święta szukam $, zaznaczam że wszystko sprawne. Opakowanie IQ 502 jest dość mocno używane tak jak styropian ale sama konsola jest sprawna (centrala, kable, 2 pady ale bez Pistoletu)

===> Super Multi-Game 168 in 1 (Contra) ===> 45zł

===> Super 65 in 1 z 1998 VT - 613 ===> 25zł

===> Super 88 in 1 NT - 143 ===> 15zł

===> 4 in 1 (Dark Wing Duck; Crazy City II; Yo Noid; Chip and Dale II) Ct - 021 ===> 25zł

===> Fifa 1998 ===>15zł

===> Eliminator Boat Duel 4 [VT - 640 z 1998] ===>15zł

===> Ninja Cat Super ]DH - 1007] ===> 15zł

===> Double Drago II (2) [VT - 328 z 1997] ===> 15zł

Są to nie tylko gry ale też precjoza kolekcjonerskie takie jak Złota Piątka która jest oferowana osobno.

W tej cenie nie jest uwzględniona przesyłka zwykła (?6-7 zł). Jak weźmiesz cały zestaw wysyłka na mój koszt oraz 5% rabatu!!!

Jak zamawiasz kilka gier to musisz mi dać czas na sprawdzenie ile może kosztować wysłanie w jednej paczce ;)

Jeśli ma być pobranie proszę to zaznaczyć, bym mógł sprawdzić cenę bo nie znam jej bo wystawiam gry na sprzedaż pierwszy raz z konieczności. Po wskazaniu gry mogę wystawić na allegro jakby co ;)

post-449538-1322337552_thumb.jpg

post-449538-1322337870_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...