Skocz do zawartości

Filtry przeciwkurzowe i inne przedmioty do PC


Eliksir

Polecane posty

Witam mam następujące pytania.

1.Czy filtry przeciw kurzowe montuje się na zewnątrz komputera w jakich miejscach i czy nie pogarsza jakość albo i przepływu powietrza.

2.Posiadam w aktułalnej obudowie (Cooler Master Centurion 534) wentylatory firmy Akasa puki co nie działają głośno czy byłby sens wymiany na jakiś inny model na BE QUIET!

3.Obecnie na coolerze jest pasta firmy Artic silver Ceramiczna nie było innej pasty w domu to czy by opłacało się wymieniać na inną może na STG1 lub STG2 i czy daje to dużo ?

Budżet jakim mniej więcej dysponuje to 100 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Filtry przeciwkurzowe się montuje tam, gdzie są wentylatory. Najlepiej wewnątrz kompa, bo po co szpecić budę? ;)

2. Skoro Ci głośność nie przeszkadza, to raczej nie ma potrzeby wymiany.

3. Wymienić na STG-2 zawsze możesz, acz różnica wyniesie góra parę stopni - sam zdecyduj czy się opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napewno filtry nie będom przeszkadzać w chłodzeniu ?

I czy mniej więcej nie muwie że na allegro ale czy takie filtry są dobre http://allegro.pl/aluminiowy-grill-filtr-p...1904214423.html ja będe zamawiał z churtowni więc nie kupie na allegro ale czy ten model jest dobry bodajże jest od AC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia tak to jest nie wiem czy opłaca się zakup filtrów do mojego 64 Freezer pro ac musze wymienić wentyl bo się połamał dostałem go ale nie wiem czy będzie pasował ten http://allegro.pl/arctic-cooling-arcitc-fa...1912394704.html i mam obwódkę do niego w sumie nie da się zdobyć orginalnego wentyla no i to chyba dobre chłodzenie bodajże chłodziły te grzejące się P4 a druga sprawa to ten stg2 łatwo się naklada ? Tą ceramiczną w miare się nakłada ale ta stg1 to napewno się nakłada lepiej dzięki pędzelku ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...