Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

le_Fey

Battlefield 3 - Gra uruchomiona w tle musi zostac zamknięta

Polecane posty

Witam

Co wybiore serwer , nieważne czy sam wybieram czy przez quick match to zaczyna mi incjalizowac połaczenie z serwem a potem wyskakuje error - "Gra uruchomiona w tle musi być zamknięta" i koniec ,klikam "zamknij" próbuję znowu i to samo.

O soo chodzi? Niczego w tle nie mam uruchomionego! Nie klikałem dwukrotnie na ten sam serwer. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

edit: do zamknięcia, problem rozwiązany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stać mnie na oczekiwanie, i tak bym stał, i stał, i stał i.... zobacz po jakim czasie napisałem edita , przez dwie godziny nikt się nie kwapił do pomocy więc sam sobie poradziłem .

Dla mnie to dobra szkoła , dla innych też niech będzie :smile: (dodam, że to nie pierwszy raz kiedy sam muszę na tym forum sobie radzić , no ale człowiek ma ciągle nadzieję i dlatego pisze te posty, ech ta naiwność :tongue:)

Jak trzeba odpowiem na priva , dodatkowo miałem tamtego wieczoru problem z łączeniem się z serwami BF3, ciągle wyskakiwał komunikat :"You were disconnected from the login server" , też sam sobie poradziłem, musiałem - takie forum :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le_Fey -->

Jasne, najlepiej od razu bierz pieniądze od ludzi za dostęp do "Twej Cudownej Wiedzy"... :rozpacz:

Gdyby wszyscy mieli takie podejście to można by w ogóle zamknąć ten dział FA. Ktoś będzie miał taki sam problem, naszuka się w Google, trafi na ten wątek, (ewentualnie będzie musiał się jeszcze zarejestrować) a potem będzie czekał, aż łaskawie odpowiesz na priva...

Nie ma czegoś takiego, jak to, że wchodzisz na forum, zakładasz wątek o jakimś problemie i po chwili masz gotowe rozwiązanie. Są problemy, na które nikt, lub mało kto ma sposób i czasem trzeba trochę poczekać, niestety. I to, że TY musiałeś czekać, znaczy, że strzelisz focha i każesz innym również czekać, albo ścigać Ciebie za pośrednictwem prywatnych wiadomości? Chore.

A co najlepsze, w odpowiedzi na post usera XanTyp rozpisałeś się pewnie kilka razy obszerniej, niż zajęłoby napisanie rozwiązania problemu. :brawa:

BTW, jak Ci się forum nie podoba, to napisz o tym w odpowiednim temacie, zamiast wylewać żale tutaj. A tak w ogóle, to chyba nikt Cię tu nie trzyma na siłę? Jest masa innych for w necie, może one Ci bardziej podejdą? :wink:

No offence, po prostu Twoja postawa jest dla mnie niezrozumiała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le_Fey -->

Jasne, najlepiej od razu bierz pieniądze od ludzi za dostęp do "Twej Cudownej Wiedzy"...

no proszę nareszcie ciekawy post na forum , dzięki za radę , to się nazywa "Pomocna dłoń" :laugh:

jesteś ch***m i tyle...

Też mam ten problem i oczywiście Szanowny Pan nie może podzielić się tą informacją, bo po co?

Najlepiej niech każdy sam sobie z tym poradzi, bo nie można się wysilić na napisanie kilku zdań.

Pozd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...