Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

Widzę, ze jakiś refund się szykuje i wycofują runki z dodgem, bo to "brak skill'a". To niech wycofają jeszcze kryty, bo to, że dobija mnie mag z 2% szansą na kryta też nie jest skillem, granie Tryndą 100% szansy na kryt po 2k dmg też nie jest skill'em... Chociaż w sumie dzięki temu refundowi pozbędę się runek, z których i tak nie korzystam a w to miejsce zakupię sobie Lee albo Kennena. Trzeba się zastanowić.

BTW. to jak z tym reworkiem Vlada, bo coś tam kiedyś miało być.

BTW2. To teraz wraca Twitch i Eve?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wyszedł już patch US? Bo nie mam dostępu do kompa i nie mogę sprawdzić ;/ A nie mogę się go doczekać, rework jungli, rework GP, nowy bohater, lekki rework sivir... BTW to polecam sprawdzić na wiki stare itemki. Np. wiecie, ze był kiedyś item który zwiekszal nam mvmnt o 2, kosztował 1,5k Golda a jego active to... flash ze 120sc CD i sporo większym rangem ;D I pomyśleć, ze ktoś ma czelność się skarżyć na "OPgunblade'a" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch na US zawsze jest wprowadzany od rana we wtorek, nigdy nie był w poniedziałek.

Coś widzę że po wprowadzeniu spędzę kilka godzin w custom na testowaniu jungli zanim wezmę się za grę z graczami.

Edit:

I nie wprowadzaj w błąd z tym reworkiem GP :wink:, to tylko nowe animacje i odświeżony wygląd.

Edit:

@Down

Na US jest ZAWSZE we wtorek. Od czasu jak zacząłem grać(jakieś 1,5 roku) chyba tylko raz był w inny dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech wycofają jeszcze kryty

Ale przy krytami możesz się obronić budując więcej armora, HP i ewentualnie jakąś tarczą na swoim skillu lub od supporta. Z unikami tak nie ma. Jak komuś zaskoczy te przykładowe 2%, to może ci się śmiać w twarz, a ty absolutnie nic z tym nie zrobisz, bo poza Sword of the Divine nie ma nic negującego szansy na unik. Mogliby wprowadzić, ale o to właśnie chodzi, to za dużo zachodu, środków i czasu, który można poświęcić na co innego, np. projektowanie kolejnych czempionów za 6300 albo niszczenie rework jungli :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrycie championa to nie zmiana mety, a jedynie picka.

Roamowanie się nie przyjęło.

Bo przegrało z europejskim 24/7 farmfestem na turnieju. Smutne, ale prawdziwe. Roaming był dużo ciekawszy niż to, co ma miejsce teraz.

bo to, że dobija mnie mag z 2% szansą na kryta też nie jest skillem

False. O ile ktoś teraz specjalnie nie wrzuci 2 pkt w masteries daleko w drzewku, to nie będzie miał critów (bazowego nie ma).

yyy? jaki patch? z poniedziałku na wtorek jest tylko nowa rotacja

Na US jest już we wtorek rano, odkąd teraz patche zajmują 1~ godzinę.

@UP - skoro mieliby wprowadzić coś negującego dodge lepiej niż SoTD, to po co w ogóle on?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO te zmiany wyjdą jungli na lepsze.

Usunięcie dodge'a mi się nie podoba(co oni zrobią z Jaxem !? No i potrzebne bedą jakieś nowe buty na AD champow. Pewnie bedą jakieś z armorem ;-(. O ile Riot wogule na wpadnie na to, ze takich potrzeba... )

A wydawanie champow za 6k ip.... to jest potrzebne żeby ta grę wzbogacać. Aczkolwiek chętnie zobaczylbym jakieś nowe itemy(ostatnio zastanawiam się czy nie budować Hexdrinkera na Udyrze. IMO świetna synegria z Turtlem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mieliby wprowadzić coś negującego dodge lepiej niż SoTD, to po co w ogóle on?

No właśnie, w tym między innymi problem dodge, że jak już założymy, że "coś z tym trzeba zrobić", to trzeba wymyślić co, żeby to miało sens :P O tym właśnie mówiłem, tzn. marnowaniu czasu i środków. Riot sam w newsie stwierdził, że dodge po prostu zajmuje za dużo "desing space". Prościej usunąć, tym bardziej, że nie jest to jakaś fundamentalna zmiana wstrząsająca podstawami rozgrywki.

to jest potrzebne żeby ta grę wzbogacać

Zdaję sobie z tego sprawę i tak naprawdę nie mam nic nikomu za złe (no dobra, troszeczkę, bo bym sobie kupił Fizza, Branda albo Kennena, a nie ma za co :(). Tak sobie tylko niby narzekałem dla kiepskiego żartu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, czempioni... ja narazie zbieram na runy dla Udyra(właściwie to mi już zostały tylko te złote.. Jak im tam...), GP(tu bedą na szczęście w miarę podobne, ale będę musiał dokupić coś na MN5)i dla casterow(wezmę AP od dawno nieuzywanej Akali(always ban), MN5 od GP i dokupie coś na M.Pen). A potem chyba będę musiał dokupić run page(ile kosztują(w RP i IP)tak BTW?). Potem dopiero pomyśle nad nowymi czempami ;/

EDIT: choć to może dobrze bo jak skończę i ogarne Udyra, GP i Anivke do zadowalajacego mnie poziomu to może już będzie Lisica ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - Szybko i dużo aka nuke. Z drugiej strony dobrze jest jeszcze jak ktoś dobrze last-hituje.

Wukong, Yorick, Nasus, Irelia, Lee Sin <- najczęściej brana piątka jeśli chodzi o solo top ( i najbardziej rozsądna).

Wiem, bo moim zadaniem w drużynie jest właśnie ta pozycja.

Dobry jest też każdy tank, Haimer i Urgot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up dorzuc tam jeszcze Udyra, Akali i może Renektona :)

@NoiTuLove po 1 sustain to nie CC.

Po 2 jakie CC ma Wukong? Oczywiście nie liczę ulti bo na single father jest beznadziejne. To ulti jest do TFow, samo w sobie nie zadaje ani genialnego DMGa, a twardym CC(fear, stun, snear, taunt)nie jest.

Aha, Wu tez jakoś genialnie nie burstuje. Tutaj bije go chociażby Lee Sin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wu ma jeden z lepszych burstów obecnie w lane, bo robi E+Q+W i zwiewa bez otrzymania harassu - a obrażenia z Q+E w relacji mana=dmg są świetne. Ale oczywiście, że Lee Sin ma większy burst - bo ma jeden z najwyższych w całej grze. Czy to sprawia, że Wu jest słaby w tej kwestii? Nope.

Ulti nie zadaje dobrego dmg? 200x4 bazowo + 1.2 AD ratio x 4.

Plus, FYI, każde CC w trakcie którego nie możemy podjąć akcji jest twardym CC - a z knockupa nawet nie da się wycleansować, w przeciwieństwie do reszty, którą wymieniłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając nadmiar czasu na wykładach postanowiłem przyjrzeć się bliżej patchowi - co z niego wynika?

Fizz dostał quasi-buffa; Ciekawe czy będą jakieś zmiany dotyczące AP/base w kolejnym patchu, czy też Riot jest zadowolony z obecnego poziomu (choć Fizz jest też banem na trashowym elo, więc aspekt pubstompera może tu zostać poruszony)

Jarvan dostaje w zasadzie znów nerfa do jego early, ale przynajmniej jego pasyw skaluje się teraz do 10% w late game. Jest też fizyczny, więc z jednej strony współdziała z armor pen runami, z drugiej jest to homogenizacja źródeł obrażeń, więc w zasadzie counter jest dość prosty obecnie -> stack armor.

Karthus dostaje kolejnego nerfa, dość solidnego przy tym, co mnie osobiście bardzo dziwi. Czy obchodzi? Nie bardzo, żadnego dawno nie widziałem w swoich grach.

Kassadin przestanie Force Pulsować za siebie po riftwalku, w końcu. Ciekawe czy naprawią ten bug u Nid w końcu.

Kat/Kog/Riv - nieistotne;

Sivir - dobry zasięg ataku (harassment przy użyciu W+Trinity Force będzie nasty), bazowa szybkość ataku obniżona do poziomu innych ranged carry, bardzo fajny pasyw, lepszy niż interakcja dodge+nimbleness, armor pen ma większe znaczenie po zmianie jej Q z magical na physical.

Rykoszet mi się podoba, ale kosztuje CHYBA nieco zbyt dużo many. Trzeba będzie sprawdzić w praktyce.

Taric - przy 0 CS meta nic nie zmieniło się.

Zmiany w jungle trzeba ocenić po tuzinie czy dwóch gier, więc tu jeszcze zobaczymy - zapowiada się interesująco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jungle moim ulubionym junglerem sprzed patcha- Maokaiem.

Całkiem przyjemnie i szybko. Większe potwory na mniejszych campach teraz nieco leczą po zabiciu, hp potiony były zbędne.

Teraz sprawdzę innych championów. Zastanawia mnie np.taki Singed czy Renekton . Bo że Udyr, Lee, Trundle, Rammus czy Skarner będą dobrzy, to nawet nie muszę się upewniać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem spotlight Volibeara i wydaje mi się, że to taki bardziej tanky Warwick. Inicjacje fajną ma, nietypowy, ciekawy heal, bonus do AS, bardzo fajne ulti. Zdziwiło mnie to, że Phreak jako SS wziął heala i smite, zamiast typowego smite + flash. W sumie niedźwiadek jako mocny tank (4,4k hp z Reverie, SV, Banshee i Rilay?!), więc flash trochę niepotrzebny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...