Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Treser

Cormac McCarthy - Droga

Polecane posty

No to weź mi ją kup poprzez allegro, wyślij do mnie, a ja Ci zapłacę za nią 30zł, ok? :wink:

Myślisz kolego że wszystkie tematy w dziale Kupię są bezsensowne, bo wszystko można kupić przez allegro po jakiejśtam cenie?

Wiem o tym że na allegro ta książka jest dostępna i że jest w takiej cenie. Ale założyłem ten temat, bo być może ktoś z Forum, ktoś kto nie korzysta z allegro, ma tą książkę, zastanawia się nad jej sprzedażą, zobaczy ten temat i zdecyduje się skontaktować ze mną bo zechce ją sprzedać :smile:

PS. No chyba że Twój post był dla mnie radą odnośnie ceny, co bym nie przepłacił potencjalnemu sprzedawcy, to wtedy :uklon:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie był radą :) Nie napisałem nigdzie, że wszystkie posty w tym dziale są bezsensowne - ale ten jest i to bardzo :D To tak jakbyś chciał kupić długopis, i zamiast wyjść na kilka kroków z domu do kiosku, pisał tutaj - bo może ktoś akurat chce sprzedać długopis :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dlaczego mój temat

(temat a nie post)

jest wg Ciebie "bardzo bezsensowny" :rolleyes: Czy chęć zakupu książki tak bardzo różni się od zakupu gry/czasopisma/gazety/sprzętu komputerowego/telefonu/cokolwiek tam jeszcze chcesz, że zamieszczanie ogłoszenia o tym w Targowisku jest "bardzo bezsensowne" (przy czym zamieszczenie ogłoszeń o chęci kupna innych rzeczy jest "normalne")? Ponadto proponuję zakończyć rozmowę z Tobą w tym temacie, bo nie jest on przeznaczony do prowadzenia takich dyskusji. Jeśli chcesz odpowiedzieć na to co teraz napisałem - zapraszam na PW :wink:

A ponadto zaznaczam, że książki nadal poszukuję :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...