Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

W Nordmarze wszyscy orkowie są negatywnie nastawieni do bohatera. Reputacja w Myrtanie nie ma na to wpływu. Jeżeli wybijesz dużo orków poza miastem, to co najwyżej strażnicy w mieście mogą Cię poinformować, że ktoś zabija ich braci i spytają Cię czy czegoś o tym nie wiesz. Wyparcie się zwykle wystarcza. Poza tym można odbić bodajże 3 miasta, bez zwrócenia winy na siebie, po odbiciu 4 miast w pozostałych miastach orkowie nic nam nie zrobią, ale gdy będziemy chcieli porozmawiać z jakimś przywódcą to on uzna nas za tego, który odbija miasta. Wybijanie małych grup orków poza miastem nie ma wpływu na reputację i nie jest brana pod uwagę tak, jak odbicie miasta. Czaru "Bąbel Czasowy" można nauczyć się od Saturasa, Riordiana, Merdariona, Vatrasa i Cronosa, ale dopiero po wykonaniu zadania "Zniszcz Artefakty Adanosa".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ok Twoja decyzja...Chociaż ja bym C2D brał ;). A tak żeby nie było offtopicu - wejdź sobie na tą stronę - www.srtest.com - i sam sprawdź

EDIT.

Zapomniałem, że ty dopiero kupujesz tego kompa więc powyższy link się raczej nie przyda xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę dziwna sytuacja...Miałeś najnowsze patche ? No bo kurcze na tym cfg z podpisu to by Oblivion całkiem całkiem na średnio-wysokich śmigał (jak nie lepiej), ale nie od dziś wiadomo, że Gothic 3 jest cholernie zabugowany <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie wykonywania misji dla Carpe Dun(Reddrock wszystko wykonałem). Poszukuję kogoś kto mógłby mi odsprzedać około 100 strzał. Kto w tym rejonie może mi je sprzedać??? Potrzebne mi są do ubicia ogrów i 2 smoków w jaskini przy Carpe Dun, gdyż w starciu wręcz nie mam szans(za niski lvl jak na nich, a kasy i doświadczenia by się przydało trochę zebrać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SunsetOfBelchatow

Mam taki problem: podążałem drogą buntowników, po drodze uwolniłem wszystkie miasta plus Silden. Chciałem uzyskać ponad 50% sympatii u buntowników żeby kupić zbroje paladyna. Gdzieś przeczytałem na jakimś forum, że jak będe miał 60% to wszyscy orkowie będą mnie atakować. Udało mi się tak wycyrklowac że miałem 54. Kupiłem zbroję, poszedłem na północ blablabla, potem ruszyłem do Geldern, zrobiłem tam dla orków większość misji i poszedłem do przywódcy. A ten jak nie wyskoczy z tekstem, że ma dość tolerowania podejrzanych Morr. No i się wszyscy na mnie rzucili. Nikt wcześniej mnie nie atakował. Ponad 50% u buntowników miałem już od dłuższego czasu i wszystko było spoko. Dopiero w Geldern przywódcy się coś nie spodobało. Może mi to ktoś wyjaśnić? Byłbym również wdzięczny za podpowiedź jak dostać zbroję paladyna (czyli może ponad 50%, ale żeby orkowie zostawili mnie w spokoju bo fabuły nie mogę wypełnić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: podążałem drogą buntowników, po drodze uwolniłem wszystkie miasta plus Silden. Chciałem uzyskać ponad 50% sympatii u buntowników żeby kupić zbroje paladyna. Gdzieś przeczytałem na jakimś forum, że jak będe miał 60% to wszyscy orkowie będą mnie atakować. Udało mi się tak wycyrklowac że miałem 54. Kupiłem zbroję, poszedłem na północ blablabla, potem ruszyłem do Geldern, zrobiłem tam dla orków większość misji i poszedłem do przywódcy. A ten jak nie wyskoczy z tekstem, że ma dość tolerowania podejrzanych Morr. No i się wszyscy na mnie rzucili. Nikt wcześniej mnie nie atakował. Ponad 50% u buntowników miałem już od dłuższego czasu i wszystko było spoko. Dopiero w Geldern przywódcy się coś nie spodobało. Może mi to ktoś wyjaśnić? Byłbym również wdzięczny za podpowiedź jak dostać zbroję paladyna (czyli może ponad 50%, ale żeby orkowie zostawili mnie w spokoju bo fabuły nie mogę wypełnić).

Tak się niestety nie da. Przywódcy orków po wyzwoleniu zbyt wielu miast raczej nie będą przyjaźnie patrzyć na napakowanego człowieka znikąd ze zbroją paladyna i wielgachnym mieczem na plecach umazanym krwią orków z ostatniego miasta. ;) Musisz po prostu odłożyć wyzwalanie Myrtany i pójść do Varantu, a potem, jeżeli idziesz drogą buntowników i tak zajdzie konieczność wyzwolenia tych miast.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: podążałem drogą buntowników, po drodze uwolniłem wszystkie miasta plus Silden. Chciałem uzyskać ponad 50% sympatii u buntowników żeby kupić zbroje paladyna. Gdzieś przeczytałem na jakimś forum, że jak będe miał 60% to wszyscy orkowie będą mnie atakować. Udało mi się tak wycyrklowac że miałem 54. Kupiłem zbroję, poszedłem na północ blablabla, potem ruszyłem do Geldern, zrobiłem tam dla orków większość misji i poszedłem do przywódcy. A ten jak nie wyskoczy z tekstem, że ma dość tolerowania podejrzanych Morr. No i się wszyscy na mnie rzucili. Nikt wcześniej mnie nie atakował. Ponad 50% u buntowników miałem już od dłuższego czasu i wszystko było spoko. Dopiero w Geldern przywódcy się coś nie spodobało. Może mi to ktoś wyjaśnić? Byłbym również wdzięczny za podpowiedź jak dostać zbroję paladyna (czyli może ponad 50%, ale żeby orkowie zostawili mnie w spokoju bo fabuły nie mogę wypełnić).

Ile miast wyzwoliłeś??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SunsetOfBelchatow

No dobra. Rozumiem. Wyzwoliłem 5 miast licząc z Ardeą. Konkretnie: Ardea, Cape Dun, Montera, Gotha, Silden.

Ale czy w takim razie skoro reputacja nie ma znaczenia, czy jest jakiś sposób żeby uzyskać u buntowników respekt nie wyzwalając miast? Pomniejsze zadania jakie się dla nich wykonuje są za mało punktowane (tak mi się przynajmniej wydaje), a bez zbroi paladyna trochę ciężko przeżyć w Nordmarze.

Cokolwiek by mówić wychodzi na to, że muszę grę zacząć od nowa, tylko trochę inaczej do niej podejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Rozumiem. Wyzwoliłem 5 miast licząc z Ardeą. Konkretnie: Ardea, Cape Dun, Montera, Gotha, Silden.

Ale czy w takim razie skoro reputacja nie ma znaczenia, czy jest jakiś sposób żeby uzyskać u buntowników respekt nie wyzwalając miast? Pomniejsze zadania jakie się dla nich wykonuje są za mało punktowane (tak mi się przynajmniej wydaje), a bez zbroi paladyna trochę ciężko przeżyć w Nordmarze.

Cokolwiek by mówić wychodzi na to, że muszę grę zacząć od nowa, tylko trochę inaczej do niej podejść.

W Nordmarze najlepiej się łazi w zbroi Nordmarczyka. Poza tym Nordmar jest prostym terenem tylko trzeba umiejętnie lawirować pomiędzy goblińskimi szamanami, grupami orków, tygrysami szablozębnymi, wilkami, cieniostworami, rozpruwaczami, golemami, pełzaczami, ogrami, nosorożcami i...zaraz, co ja mówiłem? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem i nie mogę sobie pograć bardzo was proszę o pomoc kiedy próbuje włączyć Gothica bo pojawia mi sie błąd Gothic.exe ma do wyboru wyślij raport o błędach i nie wysyłaj instalowałem patchy ale nic proszę was o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Załamka. Będę musiał łazić w dennej zbroi. Zabiją mnie, zabiją!!! :lol:

a nie prościej troche przypakować siły i jakiś porządny scyzor...miecz kupić?

ja łaże zawsze w takiej zbroi jaka mi sie podoba z wyglądu, a na staty nie zwracam uwagi:D

a jeśli nie możesz kupić mocnej zbroi to ciesz sie tym co masz:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem i nie mogę sobie pograć bardzo was proszę o pomoc kiedy próbuje włączyć Gothica bo pojawia mi sie błąd Gothic.exe ma do wyboru wyślij raport o błędach i nie wysyłaj instalowałem patchy ale nic proszę was o pomoc

Pomorze mi ktoś kiedyś?? Bo albo nie wiecie albo nie chcecie odpowiedzieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...