Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

2. Może mi ktoś na jakiejś mapce zaznaczyć gdzie jest Yespas. Chodzi o zadanie Polowanie na nagrody w Ben Erai. Nie mogę gościa nigdzie znaleźć.

Yespas jest na południe od Ben Erai, bardzo blisko tejże wioski. Patrząc na mapę Gothica 3, kieruj się bardziej na południowy-zachód. ;) I pamiętaj, by się nie oddalać w przypadku nie odnalezienia osobnika- szukaj w okolicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

mam ogromny problem z grą Gothic 3 po pewnym czasie grana gdy chce zapistac stan gry komp sie zawiesza i zapisuje z błendem, nieukrywam że grałem na piracie i myslałem że w tym problem,, ALE gdy zakupiłem orginalna wersje gry problem niezniknal ( musialbym gre przejsc od szczala ;) ) Z gurY dziękuje za pomoc

Mój komp..

Athlon 2x4800

2 giga ramu ddr2 800mhz dual

plyta gigabate na nforsie 570

radeon hd2900pro

win xp profesional

Temat o G3 juz istnieje - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem dotyczący Ognistych pucharów. Znalazłem 11 a dwunastego niestety nie mogłem znaleźć, więc skorzystałem z "podpowiedzi" w necie. Piszę, że jeden z pucharów ma Mag Ognia w Nemorze i da go w zamian za 3 roślinki. A tu zonk! Mag w zamian za roślinki dał mi magiczne mikstury (wiem, bo sprawdzałem w historii wykonanych questów). I co teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem dotyczący Ognistych pucharów. Znalazłem 11 a dwunastego niestety nie mogłem znaleźć, więc skorzystałem z "podpowiedzi" w necie. Piszę, że jeden z pucharów ma Mag Ognia w Nemorze i da go w zamian za 3 roślinki. A tu zonk! Mag w zamian za roślinki dał mi magiczne mikstury (wiem, bo sprawdzałem w historii wykonanych questów). I co teraz?

Spróbuj go pobić i zabrać puchar, a jeśli nie to pobić i jak oprzytomnieje to Ci da :P

Sam takiej sytuacji nie miałem, ale często takie coś działa na NPC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem z grą gothic 3 otóż gdy chcę wykupić Gorna z rąk Potrosta tam go po prostu nie ma gdyż pokazując drogę do reddock został tam i siedzi na ławce oczywiście mogę go wykupić zadanie zostanie zaliczone ale tam go nie ma czy ktoś ma jakiś pomysł żeby poszedł sobie z reddock czy juz nie da się nic zrobić ??????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Dałem mu w dziob i sobie wziąłem. I problem z głowy.

Jak to mówią: "Kiedy zabraknie siły argumentów, niech przemówi argument siły" ;) A ja mam inny problem - otóż grałem spokojnie i zapisywałem grę. Wszystko szło dobrze. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu chciałem załadować save, ale nic z tego nie wychodziło - ładowanie zatrzymywało się. Skasowałem save'a po kilku nieudanych próbach i zacząłem od nowa, ale ku memu zdziwieniu nie mogłem uruchomić nowej gry. Działo się to samo co przy ładowaniu save'a. Chciałem skasować Gothica i reinstalować go, ale okazało się że nie mogłem go skasować i musiałem to zrobić ręcznie. Gothic dalej siedzi w liście Dodaj/usuń programy a gdy próbuję go usunąć wyskakuje mi błąd: "RUNDLL | Wystąpił błąd podczas ładowania C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\PROFES~1\RunTime\10\01\Intel32\Ctor.dll | Nie można odnaleźć określonego modułu."

Czy ponowna instalacja w to samo miejsce co poprzednio pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yespas znaleziony. Dzięki za pomoc.

A teraz kolejna sprawa. Otóż zakupiłem u Enzo w Ben Sali 'przepis' na Miecz Mistrzowski dający umiejętność walki dwoma ostrzami na mistrzowskim poziomie. Do jego wykucia potrzeba dwóch Katan i sztabki magicznej rudy. Sztabki mam, gorzej z Katanami. Mam jedną a chciałbym miecz cztery żeby wykuć dwa Miecze Mistrzowskie. Gdzie można dostać więcej? Handlarze nie mieli ich wcale jeśli mnie pamięć nie myli. Będę jeszcze szukał. I druga rzecz, której poszukuję to Rogaty hełm, który zasłania trochę twarzy bohaterowi. Skąd go wziąć?

I jeszcze pytanie w związku z kodami. Zmieniłem linijkę w pliku ge3.ini, włączam w grze konsolę, wpisuję kod, a ten nie działa. Wiem, że granie na kodach to nie granie. Nigdy nie używam kodów, ale ten jeden raz chciałbym spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam tak delikatnie - oryginał?

A ja równie delikatnie odpowiem - oczywiście, że tak :D A problem już się rozwiązał - reinstalowałem grę i wgrałem patcha 1.6.

A tu kolejne pytanie z mojej strony - ilu tych ludzi mam zaprowadzić do Okary? Zaprowadziłem już dwóch myśliwych, jednego takiego tchórza z jamy, tego gościa z farmy pod Monterą, paladyna z kopali i maga ognia. Ilu jeszcze, bo kowal nic nie mówi o zakończeniu zadania. Mam im tam przyprowadzić może jeszcze buntowników z wybrzeża, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszpryma po wygraniu z Angarem zostaje się mistrzem areny w Mora Sul [w tym mieście na południe ;)] i dostaje się Księżycowe Ostrze.

No tak, to prawda ale później od samego Angara (nie zarządcy areny) dostałem katanę. Jestem tego pewny, jak tego, że jutro nie idę do szkoły (:lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znów ja. :D Mam kolejny problem. Chodzi o Nordmar. Nie, nie zgubiłem się. ;) Chodzi o grobowce bohaterów Nordmaru. Konkretniej o jeden - grobowiec Snorre. Nie mogę go odnaleźć, plątam się po paśmie górskim, na którym stoi wieża Xardasa, ale nie mogę znaleźć wejścia do tego grobowca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem tylko Księżycowe Ostrze które i tak musiałem oddać w podarku Gonzalesowi :/ ale nic o żadnej katanie nie wiem , jakieś poboczne zadanie ??? Kettle18 z tego co ja wiem to wykonujesz pewnie zadanie związane z kamieniami przodków . Ja się w to nie bawiłem bo podobno i tak zbyt wiele nie dają . Po prostu od razu natrafiłem na grobowiec Akashy i zgarnąłem od niego cenny artefakt i zakończyłem chwilę później grę . No chyba że chcesz się w to bawić to proszę bardzo .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juninho2000 zadania z Kamieniami Przodków dają dosyć dużo reputacji w Normdmarze. Warto wykonać.

kettle18 spieszę z pomocą. Do wiadomości znów dołączam mapkę, na której masz zaznaczony grobowiec. To jest ta ciemna kropka numer 4. Jeśli mnie pamięć nie myli to ja do grobowca doszedłem przypadkiem. Spadłem z jakiegoś urwiska i wylądowałem przed samym wejściem. Musisz dobrze poszukać. W pobliżu będzie kamienny krąg.

post-45800-1209740599_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodoni jak zwykle dzięki wielkie :D Myślę, że teraz uda mi siego odszukać.

juninho2000 Ja obecnie jestem w Nordmarze zaraz po wizycie w Krainach Centralnych. Nie byłem jeszcze nawet w Varancie, więc teraz dodatkowy exp ze szkieletów się przyda. Poza tym, lubię po prostu łazić i zwiedzać Myrtanę, ale jak łażę w te i wewte przez pół godziny widząc te same trupy, które położyłem pokotem paręnaście minut wcześniej i wiedząc, że łażę w kółko - cóż, wtedy zaczynam się irytować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie odnośnie Nordmaru, a dokładniej Klanu Młota i pewnego kowala - Stejnara. Otóż, zleca mi on zadanie na przyniesienie mu 100 bryłek rudy, dzięki czemu będzie w stanie wykuć mi pancerz. Moje pytanie brzmi - czy opłaca mi się łazić po kopalniach i szukać tych zakichanych bryłek (mam 60, jestem przed szturmem na kopalnię w Klanie Młota)? Czy ten pancerz jest wart poszukiwań? Obecnie mam pancerz Nordmarczyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle się nie opłaca. Napisałeś, że masz pancerz Nordmarczyka (lekki?), ale nie napisałeś jaki, a ten gościu za 100 bryłek daje Ci właśnie lekki pancerz. Więc jeśli często brudzisz ubranie, to może Ci się drugi przydać ;) , ale jeśli nie, to nie widzę powodu na zakup tego pancerza.

PS. Najlepiej zainwestować w 2 własnoręcznie kute El Bastardo (i naostrzyć) :P

PSs. Do nich to jednak trzeba sztabek czystej rudy <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...