Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

OO Ludzie czy to jakis bug czy co jak wszczołem rewolte w Monterze to po 5 sekundach orkowie zabili wszsytkich nieowlnikow i cała reszte... Co robić no jak patrze z ukrycia to na jednym z placow stoi okolo 40 orkow i z 20 najemnikow z wyciagnietymi bronmi:/ HELP tylko te 2 grupy rebeliantow obok montery jeszcze nie dedła... a czemu? Bo siedza z zadami przy ognisku zamiast wejsc do miasta i pomoc..:/

HELP HELP HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie cię zasmucę, ale sytuacja zawsze tak wygląda :D Wyciągaj ich pojedyńczo, waląc z łuku/kuszy ew. czarów i najlepiej przyczaj się w jakiejś chatce z łużkiem na uboczu - sen -> zabiasz kilku orków -> uciekasz -> sen -> i znowu sieczesz orków =] Polecam szycie z chatek z kuszy lub łuku - dobra metoda na kuszników wroga =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po 5 sekundach orkowie

Po pięciu sekundach,taa? :lol:

Po prostu nap... orków i rób często sejwy,walcz z 4-5 orkami naraz,eliminuj wrogów walczących na dystans w pierwszej kolejności i niektórzy niewolnicy napewno przeżyją.

Oczywiście wymaga to przeznaczenia na bunt 2-3 godzin(i ciągłego wczytywania gry).Jak nie jesteś cierpliwy to odpuść sobie.

Ja robiąc bunt w Silden na 33 lv. przeznaczyłem na to 2-3 godziny(nie liczyłem) stosujac powyższą taktykę i dwóch przerzyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś rebelia łatwo poszła, nie miałem zbytnich problemów z podbijaniem miast :lol: . Najpierw przemierzyłem Myrtane, Nordmar i Varant wzdłuż i wszerz. Na Ok. 50 - 60 lvl (po miesiącu grania) z umiejętnością walki dwoma ostrzami z półtorakiem i mieczem nordmarczyka własnoręcznie wykutymi i zaostrzonymi orkowie padali po jednym ciosie. Ale była rozwałka. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z grą Gothic 3. Mam oryginała z zainstalowanym patchem 1.12. Otoz gdy gram to po jakims czasie, roznie to bywa tempo gry przyspiesza, pogoda zmienia sie w 2 sec ciagle na inna, dni mijaja szybko, a moj bohater nieco szybciej wali mieczem i biega. Nie iwem o co chodzi, to denerwujace. Probowalem zmienic grafike, nie pomoglo, przeinstalowalem gre tez nie pomoglo. Denerwuje mnie gdy mam raz dzien 112 potem 230 potem 35 itd. Prosze o pomoc

Ten problem mam nie tylko w Gothic 3 ale i w NFS MW, PoP Sands of time i POP 3. Nie malze w kazdej grze. O co moze chodzic? Prosze o pomoc :(:(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jaki miecz trzeba wykonac dla Ingvara z Klanu Mlota po to zeby nauczyl bohatera wykowac bron z czystej rudy?

Jest to Miecz Nordmarczyka. Bezimienny dostanie od Ingvara kartkę, na której widnieje lista potrzebnych składników do wytworzenia go. Kliknij po prostu "M", lub "I". Tam będzie wszystko pisać, ile potrzeba składników, a ile ich już posiadasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wygląda tak - załatwiłem demona z Gothy, zabrałem stuff i zapomniałem o sprawie. Po pewnym czasie okazało się że demon miał pierścień Adanosa. Ale ja go nie mam. Wychodzi na to że albo go nie zabrałem (mało prawdopodobne), albo go sprzedałem (mało prawdopodobne) albo bug jakiś i nie miał go potwór w ekwipunku (raczej prawdopodobne). Jak teraz rozwiązać ten problem? Jest jakiś kod może na ten pierścień albo inna metoda żeby go skądś wytrzasnąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada to pewnie wpisac kody. Poszukaj na necie ( albo w tipsomaniaku, tam gdzie byly rysunki Marka Lenca) kody na przedmioty. Jest to jedyne wyjscie. Ja w podobny sposob sobie zchrzanilem gre w Gothic 2, nie zabierajac serca bagiennego smoka o ile dobrze pamietam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero miałem ciekawie. Nie dość że nie wziąłem pierścienia od demona z Gothy to jeszcze wykupiłem Gorna a on wyparował. Odbiłem Gothe sam :( I pytanko czy za każdym razem po oswobodzeniu Gothy jej nowi mieszkańcy biorą cię za złodzieja? Ja tam wejść nie mogłem bo za chwile ZŁODZIEJ! i goni mnie stado kretynów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanko czy za każdym razem po oswobodzeniu Gothy jej nowi mieszkańcy biorą cię za złodzieja? Ja tam wejść nie mogłem bo za chwile ZŁODZIEJ! i goni mnie stado kretynów :)

Też tak miałem, jednak buntownik po spotkaniu z moim mieczem przestał rzucać fałszywe oskarżenia :twisted: . Nikt nie ośmielił się mu pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o walce dwoma mieczami? Ja umiem walczyć tylko jednym ale widziałem na YouTube że gościu kosmicznie tym wymiatał :) Chociaż przeciw kusznikom i łucznikom najlepsza będzie dzierżona w drugiej ręce tarcza :) I przestrzegam przed drogą państwa środka -> NORDMAR -> pustynia. Nordmar odwiedzić na końcu bo tam jest tyle dziczyzny że się przeżyć nie da :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o walce dwoma mieczami?
Bardzo przydatne podczas rebelii i tym podobnych, gdy wokół masz kilku wrogów możesz łupnąć kilku na raz jak masz szczęście. Co do Gothy i złodziejstwa to ja też tak mam, tyle ze po powaleniu tego gościa co mnie zaczepił przyszli inni... Nie było miło.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o walce dwoma mieczami? Ja umiem walczyć tylko jednym ale widziałem na YouTube że gościu kosmicznie tym wymiatał :) Chociaż przeciw kusznikom i łucznikom najlepsza będzie dzierżona w drugiej ręce tarcza :) I przestrzegam przed drogą państwa środka -> NORDMAR -> pustynia. Nordmar odwiedzić na końcu bo tam jest tyle dziczyzny że się przeżyć nie da :)

Ja powiem tyko to co ciągle potarzam WALKA DWOMA MIECZAMI JEST BEZ NA DZIEJ NA!!! Jeśli mówicie, że jest dobra to znaczy, że nigdy nie próbowaliście walczyć krusch tarachem on to dopiero ma wymiot :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyko to co ciągle potarzam WALKA DWOMA MIECZAMI JEST BEZ NA DZIEJ NA!!! Jeśli mówicie, że jest dobra to znaczy, że nigdy nie próbowaliście walczyć krusch tarachem on to dopiero ma wymiot :D
Yhym... Zależy jaki styl wsalki preferujesz, czy idziesz na szybkość czy obrażenia. Walka Dużym orężem ma jeszcze jeden minus... Spore wymagania siły aby podnieść jakąkolwiek broń z zadowalajacymi obrażeniami. Tak w zasadzie to ciężki oręż również ma swoje plusy oczywiscie na poziomie mistrzowskim (czyli III) bo ma jak to określiłeś "wymiot" :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem, zrobiłem sobie sejwa za barierą, i zacząłem wyżynanie orków, zeby dostać się do zamku Robara (sejw powstał w toku wyżynki) niestety jak go chcę wczytać, zaczyna ruszać a potem stoi, raz wczytał sie po pół godzinie, ale okazało się ze gra zaczęła się od początku, tyle nikt nie walczy z orkami w Ardei (chodzą sobie na luzie), wszystkie staty i umiejętności mam na 100, nie mam żadnych przedmiotów, nie mam żadnych wykonanych zadań, a żeby było śmieszniej z rozmó wwynika, ze tych orkó (którzy chodzą) wyrżnąłem. Czy stoi za tym jakiś układ? i czy ktoś mam pomwysł co z tym zrobić? Poza ostatnim sejwem oczywisćie, bo pochodzi z przed 23 dni (czas gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobiłeś mnie. Szczerze mówiąc nabrałem ochoty co by spakować grę, wysłać wydawcy żądać zwrotu kwoty zakupu i zadośćuczynienia za wadliwie działający produkt. Zwłaszcza, zę to nie jedyny brzydki numer jaki mi ta gra zrobiła. Ciekawy jakby się sąd do tego odniósł, może poeksperymentuję:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...