Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

CormaC nierozumiem dlaczego gothic3 żeby płynnie działać musi mieć aż takie wymagania ja mam 1GB RAM procesor AMD Athlon 64 X2 3800+ i karte GeForce 7300GS 256MB i gothic3 na minimalnych i średnich wymaganiach wcale się nie tnie(chyba żę gram 2godz. lub więcej), ale już na maksymalnych ostro się tnie :!: nierozumiem dlaczego inni muszą mieć takiego kompa żeby grać płynnie w gothica3 :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem jak z tą kartą graficzną jest, ale jeśli na oficjalnym forum gry/ jej pomocy technicznej nie ma żadnych topiców na ten temat, to pewnie wszystko jest w porządku. Btw: jak chcesz grać w Gothica to zaopatrz się w dużo RAMu, zwłaszcza jeśli zamierzasz zainwestować w Vistę - mam 1Gb RAMu a nowe cudo Microsoftu "wcina" jakieś 30%... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Reddock dostałem zadanie by zabic patrolujacy oddzial orkow miedzy Ardeą a Reddock znalazlem ten ich patrol no i leje sie z nimi, wszyscy leżą ja sobie biore bronie itp patrz a tu ork wstaje z prawie pelnym zyciem, no to jeszcze raz go leje on pada i tu tkwi problem. Jak sie dobija orki bo ja juz probuje i probuje i nie moge, w Gothic 1 i 2 to wystarczylo ze klikniesz LPM a tutaj? Plis pomożcie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 3 pytania

1Czy patch1.12 poprawia questa z ognistymi pucharami??

2 Co poprawia community patch 1.31 oraz czym się on różni od 1.4??

3 Czy to prawda że bez łatki nie da sie przejść polskiej wersji gry??

i jeszcze jedno czy community patch 1.4 i gothic3 patch 1.4 international to to samo??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było po stokroc mówione... :wink: Dobra musisz wcisnąć PPM i LPM

No może i było to mówione po stokroć ale mi sie nie chce szukac w calym temacie sto lat... :wink:

To pytanie co teraz zadam też pewnie bylo po stokroć mowione :wink: Od kogo moge sie nauczyć walki dwoma mieczami ?

PS. To stokroć to nie złośliwość z mojej strony. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i było to mówione po stokroć ale mi sie nie chce szukac w calym temacie sto lat... :wink:

To pytanie co teraz zadam też pewnie bylo po stokroć mowione :wink: Od kogo moge sie nauczyć walki dwoma mieczami ?

PS. To stokroć to nie złośliwość z mojej strony. 8)

Walki dwoma mieczami możesz się nauczyć na piaskach Varantu. jestem pewien, że Daro w Ben Sala uczy tej umiejętności. Nie jestem tylko pewien czy ktoś jeszcze wcześniej potrafi Cię tego nauczyć. Spróbuj popytać w Bradze i Ben Erai.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Jestem Tu nowy, Cd-A kupuje od 2003 roku xD, a teraz do rzeczy:

Mam problem z Gothickiem 3 (Mój pc: Procesor 2x2800{5600 dwurdzeniowy} Geoforce 7300gs z 512mb[uaktualnione sterowniki i diretx 9.0c. 1Gb ram ddr2. Strasznie sie przycina. Troche pokąbinowalem w pliku .ini ale to tylko troche poprawilo szybkosc Nadal sie tnie, Co zrobic??? Pomocy PLS!!! (Nawet na najmniejszysh detalach skacze) Wszystkie programy w tle typu Gadu-gadu są wyłączone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nastepne pytanie czy jak zdobęde zdolność "Lepsze władanie mieczem" i "Mistrzowskie władanie mieczem"(jak pokręciłem nazwe tego 2 to sorka :wink: ) to bede mogł robić obroty z mieczem o 360 stopni? Orkowie tak umieja i ja tez chce! :twisted:

Orkowie mają broń dwuręczną a nie jednoręczną, więc raczej powinieneś się wyuczyć walki dwoma broniami =] (Gorn też tak chyba wymiata z obrotu o ile pamięć mnie nie myli :P )

@Jac(L)oR

Mam ten sam problem tylko że mam lepszą grafę :P Tyle że ja mam Viste, która wpierdziela 1/3 ramu więc wiem czemu mi nie działa =] Ty masz xp czy viste? =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Czy patch1.12 poprawia questa z ognistymi pucharami??

2 Co poprawia community patch 1.31 oraz czym się on różni od 1.4??

3 Czy to prawda że bez łatki nie da sie przejść polskiej wersji gry??

i jeszcze jedno czy community patch 1.4 i gothic3 patch 1.4 international to to samo??

1.Chyba nie

2.Dużo m. in. chyba quest z ognistymi pucharami, chodzi ci czym sie różni od 1.4(oficjalnego) czy od community patch 1.4?

3.Dać sie da ale nie masz wtedy polskich napisów i nie wiem jak z dialogami, gdy zainstalujesz community patch 1.31 to musisz znaleść do niego polską łatke, jak ci sie nie uda to moge gdzieś wrzucić bo chyba mam na kompie

a co do ostatniego to nie wiem czy to jest to samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam XP {service pack 2} ;]. Może to wina karty graficznej??(W instrukcji nie ma jej wśród tych z ktorymi G3 współpracuje)Ale wydaje mi sie że gra powinna śmigać na max lub chociarz na średnich deatlach ;/ .

Śmigać na max??7300 gs to gorsza karta graficzna od mojej(6600GT). U mnie ledwo chodzi na srednich. Do max detali potrzebna jest min 7800gt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cape Dun od tego orka co magazyn chroni dostalem zadanie zeby znalesc jego trzy skrzynie! I teraz nie wiem gdzie szukac tych 3 skrzyni plis pomożcie! MUsze tą misje wypelnic zeby dosatc sie do Wenzela i Uruka! HELP!! :evil: :(

Wyjdz z miasta główną bramą, skręć w prawo idz wybrzeżem (tzn nie po plaży tylko po tej skarpie cały czas prosto). Bandyci będą koło takiego wielkiego głazu przy ognisku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rewolucja w monterze. Zdobyłem 75 reputacji i tak jak mi kazał Stanford pogadałem z Varkiem. Po rozmowie wróciłem do Stanforda i pogadałem z nim i nie wiem co dalej nie ma u niego innej opcji dialogowej niz "Pohandlujmy" a w tych 2 grupkach rebeliantow obok montery rownież nie ma odpowiednich opcji dialogowych! Ludzie co robić pomóżcie PLIIISSSS!!! :evil: :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...