Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A chcesz przejść grę przechodząc wszytkie misje???

Mniej więcej, bo wszystkich sie zrobić nie da. Na początku gry jak gadasz z przywódcą orków w Cape Dun i Montnerze karzą ci zniszczyć Redock i Okare, a tego raczej nie zrobie.

Może wiesz chociaż jak nazywali się prdawni? Niech mi ktoś pomoże. W tym wielkim świecie Gothic'a3 czuję się taki mały. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten gothic mnie juz wku....... dzisiaj sobie gram zapisuje stan gry a tu mi wyskakuje jakis błąd memory ........... a zapisywałem wszystko na jednym seve i teraz nie moge go włączyć. Jeśli ma ktoś seva po rozmowie z xardasem i królem rhobarem postać ok 33 lvl i robiony na buntownika ok 35 respa bym był bardzo wdzięczny :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. czy jest jakiś patch do gothica 3 który usuwa błędy związanie z robieniem trucizn, ulepszaniem zbroi? barzdo dziekuje z góry za odpowiedzi.

mam tam kilka patch'y ale są wadliwe np. ludzie wnikają w ściany czy góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym gothickiem to trochę dziwna sprawa bo mi na 768 mb działa i tnie się tylko w miastach :D

nic dziwnego.

mojemu koledze chodzi na karcie graf. 64mb 512 RAM i procesorze AMD Athlon XP z 2,4 Ghz

wymagania są zawyżone przez silnik na jakim została zrobiona ta gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to po wydaniu patcha kompatybilnośc z sytemem i jego kartami została poprawiona przez co jest mniejsza "skakalność" gry.

Dragon13 napisał:

Ktoś w Tawernie Gothic pisał że: ukończył całego Gothica 3, na Celeronie 2 GhZ, 256 MB RAM, Radeon 9200 SE. Jeśli tak dalej pójdzie to sam spróbuje se Gothica 3 odpalić.

Tak ale nie powiem, że oglądani slajdów jest czyms co każdemu zycze.

Zamierzam sobie kupic (wkońcu) Gothica a że jade na Bułgarię to mam nadzieję, że będzie tam trochę tanije :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to jest niemożliwoscia. A ja mam poloneza fso z 1986 i jest niezgnity normalnie nawet odprysków nie ma :D:D:D:D:D:D .

Ja mam Athlona 3200+ GeForce 6600GT 1024 ram to chodzi mi płynnie na lepiej troche niż średich ustawieniach i jest super. ale duzo bugów mnie wpienia :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w odnosni mojej przyszlej konfiguracji komputera:Core Duo 2 E4300 1.8 Ghz,2gb ram(667mhz),karta grafiki Geforce 8600Gt Sonic 256 Mb.Czy na tym sprzecie zagram na wysokich bez wygladzania krawedzie(albo chociaz srednich??).Pls odpisywac!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w odnosni mojej przyszlej konfiguracji komputera:Core Duo 2 E4300 1.8 Ghz,2gb ram(667mhz),karta grafiki Geforce 8600Gt Sonic 256 Mb.Czy na tym sprzecie zagram na wysokich bez wygladzania krawedzie(albo chociaz srednich??).Pls odpisywac!!!

Stary, na takim sprzęcie Gothic III powinien ci chodzić płynnie nawet na najwyższych detalach!

A tak przy okazji... małe pytanie.

Otóż brakuje mi 5 reputacji w Monterze, aby wszcząć tam rewolucję. Problem tkwi w tym, że nie mogę wykonać jedynego zadania, które mi zostało. Mianowicie - Złodzieje Zboża. Elber ( czy jak mu tam ) z farmy na północy dał mi questa, abym ich zgładził, ale ich nigdzie nie ma! W poradniku doloczonym do Gothica twierdzą, że zlodzieje są przy jakis skalach na poludnie od farmy, ale nie dośc ze na poludnie od farmy jest miasto, to na dodatek w poblizu nie ma skał! Pomóżcie! Pliss...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to uwielbiam gothica czy to I II czy III. ale mam teraz pytanie odnośnie gothica 3. czy jest jakiś patch go tej gry który by usował bugi:

*ulepszenie pancerza

*mag ognia

*nauka trucizny

*i inne o których zapomniełem teraz.

Prosze o sprawdzoną odpowiedź z pewnego źródła.

Z góry bardzo dziękuję :D:D:D:D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...