Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Jak to wiesz gdzie jest wieża ale nie wiesz jak tam wejść :?: :?: :?: :?:

wieża jest na takim wzgórzu przed nią jest golem a na samym dole jest taki duży obóz goblinów. Wejście przecież nie jest zamaskowane stoi jak wół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No nie wiem bo krąże dokoła tych gór w pobliżu wieży i nie mogę znaleźć wejścia. Możesz mi powiedzieć od której strony można tam wejść lub też narysować na mapie. :( Położenie wieży znam z mapy którą wcześniej podał mi IceCent :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już znalazłem Xardasa. Dzięki za pomoc. :wink:

Ale znowu mam problem. Rozdaje teraz naładowane puchary ognia i tak: nie mogę znaleźć paladyna Thordira, a gdy podchodze do Frithjofa to w menu rozmowy nie ma nic o daniu pucharu. Czy ktoś wie o co chodzi w pierwszym i drugim przypadku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... dla mnie to wygląda jak bug bo ja thordira też nie mogłem znaleźć ale najpierw wszystkie puchary trzeba znaleźć zanieźć do klasztoru naładować je i dopiero potem można je rozdawać. Ja grę przeszedłem nie rozdając wszystkich pucharów. Po prostu spełniłem wole Innosa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już wcześniej w klasztorze i wrzuciłem je do tego magicznego ognia. Potem zebrałem je z tych kolumn i już 10 paladynom oddałem. No tylko nie mogę znaleźć tego jednego, a kiedy rozmawiam z drugim to nic. No i co mam robić? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znalezieniem tych myśliwych z klanu wilka którzy maja mi pomóc w odbiciu kopalni gdzie dokładnie oni się znajdują ?

Thx za odp

Myśle, że jeśli jesteś dostatecznie silny to sam powinieneś pójść odbijać kopalnie. Ja tak zrobiłem i spokojnie sobie poradziłem. Inni to by ci tylko przeszkadzali :)

A tak wogóle jest fajny trik do gothica 3 nie wiem czy wiecie. :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi mu o to:
...to trzeba ich sposobem wziąść. Po prostu wywabiaj kilku po 2 lub 3 i zabijaj. Ja tak przynajmniej robiłem i skutkowało

O nie nie. Trochę lepszy. Chodzi tu o ekwipunek. Jeżeli np. leczysz się miksturą leczniczą to zrób tak:

Kiedy wypijesz miksturę i pasek życia ci podskoczy naciśnij szybko Backspace. Potem jeżeli znowu włączysz ekwipunek nie stracisz tej mikstury. Tak samo można robić z innymi rzeczami np. rośliny itp. :wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy znalezienie wszystkich ognistych pucharów jast potrzebne do ukończenia gry ?

Tak. :twisted:

Raymon, pomogłeś poprzedniemu koledze to może i mi pomożesz (inni też mogą :) ) Gdzie można znaleźć kamienie przodków i jak nazywali się Pradawni. Przeszedłeś grę to chyba wiesz. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy znalezienie wszystkich ognistych pucharów jast potrzebne do ukończenia gry ?

Tak. :twisted:

Raymon, pomogłeś poprzedniemu koledze to może i mi pomożesz (inni też mogą :) ) Gdzie można znaleźć kamienie przodków i jak nazywali się Pradawni. Przeszedłeś grę to chyba wiesz. :P

Nie jestem pewien czy tych ognistych pucharów trzeba szukać wszystkich. Ja znalazłem wszystkie ale ich nie oddałem wszystkim paladynom.

A w sprawie kamieni przodków to pominąłem tę misje. Poszedłem tylko do 2 jaskiń zabiłem takich dwóch i znalazłem jakieś pediestały czy jakoś tak i olałem tego questa. A chcesz przejść grę przechodząc wszytkie misje???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...