Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Mam tez taki quest zeby zabic WHITE REAPERA wilka i otoz koles o imieniu bogir mi da kamin z kturym bende sie mogl przetwarzac w wilka(bardzo intrygujace :lol: ) wiec gdzie znaleazc tego wilczka??

Tu jest Twój White Ripper: http://img513.imageshack.us/my.php?image=g...3nordmaryx9.jpg

Jest otoczony przez sporo niebezpiecznych bestii, takich jak dziki czy też rozpruwacze. Najlepsze miejsce jest na na wzgórzu zaraz obok. Czysta pozycja do strzału i żadnych drapieżników.

PS. Czyżbyś miał pirata? A może masz angielski patch, bo nie lubisz grać po polsku, co? Żadnej urazy, ja tylko pytam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam mianowicie taki problem. Jestem w Monterze i zdobyłem 77 pkt reputacji. Pogadałem z przywódcą orków i Sanfordem o rewolucji. Wszystko robie tak jak w poradniku i tu jest sedno problemu. Ni jak nie mogę rozpocząć rewolucji. Gadam ze wszystkimi a nawet zaatakowałem przywódców orków i nic. Wiecie co robić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mianowicie taki problem. Jestem w Monterze i zdobyłem 77 pkt reputacji. Pogadałem z przywódcą orków i Sanfordem o rewolucji. Wszystko robie tak jak w poradniku i tu jest sedno problemu. Ni jak nie mogę rozpocząć rewolucji. Gadam ze wszystkimi a nawet zaatakowałem przywódców orków i nic. Wiecie co robić??

Zacznij strzelać do niego z łuku, albo z kuszy. Ta broń go zabije, a wtedy zacznie się bunt. Ja tak zawsze robię. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wyzwalanie miast, to najlepszym i najbardziej efektownym ( a przy okazji najskuteczniejszym) sposobem jest wjazd do kwatery głównej i knockout wszystkich orków. Następnie należy ich dobić mieczem (ppm -> lpm), poczynając od tego, którego zaatakowano najwcześniej. To dobra strategia z kilku powodów:

1. Kiedy atakujesz i powalasz (ale nie zabijasz) przeciwnika, to inni się nie czepiają.

2. Zabijesz wszystkich bez większego wysiłku i potrzeby walczenia z kilkoma orkami naraz.

3. Jeżeli rozróbę zaczniesz w kwaterze, to nie będzie świadków Twoich morderstw, co oznacza, że orkowie na zewnątrz nie przybiegną z odsieczą. ( Wierz mi, nie chciałbyś tego xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znanym błędem Where is the guru?. Gra uruchamia sie normalnie ale błąd wyskakuje w określonych miejscach np. jakieś 10 m za Golemem strażnikiem w Klanie Wilka oraz przy druidzie Porganie kiedy chce z nim rozwawiać. POnadto ów druid ma tylko lewitującą głowę(choć nie tylko on). Pomóżcie!

Mój komp: P4 2,8 Ghz, 1GB RAM, GF 6600GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach pogram na kompie

Geforce 8600GT

2GB ramu

Athlon X2 3600+ (codename: Brisbane)

Pytam sie bo na dwu rdzeniowcach i geforcach 8xxx sie nie znam za bardzo

Moim zdaniem możesz pograć na średnio-wysokich. Posiadanie 2GB RAMu stawia Cię w dość komfortowej sytuacji :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos w końcu wie "Gdzie jest guru?". Jeśli nie znajdzie się sposób na ten bląd oznacza to , że wyrzuciłem prawie 300 zł w błoto (gra 65zł+pamięć 230zł). Przekopywałem masę tematów na różnych forach o tym błędzie jednak nie pisze tam nic konkretnego. Może reistalka windowsa pomoże?

Plz Pomóżcie!

Chyba odkryłem przyczyne problemu. Jednak wcale nie jestem szczęśliwy ponieważ oznacza to że będę musiał przechodzić całą grę od początku :cry:

Kiedy odpaliłem nową grę teleportnąłem się do miejsca "guru" nic mi nie wyskoczyło. Myslę że przyczyną było to że do pełnej wersji wgłałem savy z dema. Czy może któs przesłać działającego save'a kiedy trzeba juz iść z Faring do Nordmaru najlepiej buntownika ok.40 respa. :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie gdzie można nauczyć się mistrza dwóch ostrzy. :?:

Wiemy: :wink:

Mistrz dwóch mieczy – nauczą cię jej w stolicy Asasynów – Ishtar. Żeby się tam dostać, musisz mieć u Asasynów reputację, co najmniej 75%

PS. Jeśli masz problem ze znalezieniem czegokolwiek to skorzystaj z tego:

Gothic 3 Interactive Map

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że nie.

Dla mnie dwa ostrza to jak korzystanie z jednego. Ja a sam grę ukończyłem używając naostrzonego krusch taracha na przemian z własnoręcznie wyprodukowanym zaostrzonym półtorakiem oraz tarczą paladyna. Duży oręż się przydaje gdy walczysz z ludźmi, a broń jednoręczna do walki ze zwierzętami(używam wtedy trybu szermierki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaasne prawie jak jeden ognisty miecz, no chyba, że cały czas walisz z potężnego ataku. A tak poza tym to kup sobie plany półtoraka, wykuj go i zaostrz. będziesz zadawał 110 obrażeń. Jak nie masz rudy to idź do Okary tam jest duuużo złóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...