Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Portal służy jedynie do... UWAGA SPOILER!!!!!... jednego z zakończeń.Artefakt tej z tego co pamiętam jest w tych ruinach a drogę znajdziesz na mapie,jak nie masz mapy to obchodz teren wokół góry a znajdziesz wejście.Grałem w Gothika dość dawno,ale o ile pamięć mnie nie zawodzi to bez problemu tam można było dojść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Czyli mam złą kartę graficzną???

hehe. ja mam

athlon 64 X2 3800+ (2ghz), 1gb ram, gf7600gt i na średnich detalach gothic mi śmiga. A wczytywanie trwa góra minuta, a po quick loadzie krócej :? :?

Mam takiego samego kompa tylko karte grafiki GeForce 8500GT i skacze na low i to wiecej niz troche :/

Nie pisz dwóch postów pod rząd. Używaj przycisku "zmień", aby dopisać to, co Ci się przypomni - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem nowego kompa.

Intel Core Duo 2.4 GHz

GeForce 8600GT

1 Gb Ram-u

Zainstalowany Windows Vista i Norton Internet Security

Chciałbym się dowiedzieć czemu G3 tnie mi sie co kilkanascie sekund. Nic nie pomaga zmiana detali na mniejsze ( zazwyczaj gram na full grafie ). Prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Przy grobie Angira jest dosyć duży obóz orków z orkowym szamanem na czele, który ma kamień. Pomaga mi go podbić jeden z członków Fire Clan. Problem w tym, że kiedy zabije szamana, a reszta orków ucieknie, podchodzę do ciała szamana i...no właśnie. Kiedy przeszukuje ciało, nie znajduje kamienia Angira, który miał tam być! Czy to jakiś bug? Jak można to obejść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Czajnik -> zdecydowanie jakiś bug, parę dni temu robiłem to samo zadanie i nie miałem żadnych problemów. Spróbuj zrobić quick save tuż przed atakiem na obóz orków, jeśli zabijesz szamana i nie będzie miał przy sobie kamienia - wczytaj grę, i tak aż do skutku... Z tego co słyszałem G3 tak ma z niektórymi questami - czasami działają, a czasami nie, za którymś razem powinno "zaskoczyć".

:arrow: Vantor Zorin, kon0p13 [etc.] -> Czy na prawdę tak ciężko zrozumieć, że 1gb pamięci to dla Gothic'a 3 absolutne minimum? Do tego na Viście, która sama z siebie zżera kupę ramu. Żeby na prawdę komfortowo pograć sobie w G3 przydaje się około 2gb pamięci, a na najnowszym windowsie pewnie jeszcze więcej. Sorry, nie ma zmiłuj, albo wysupłacie te 200 zł na dodatkowy gigabajt ramu, albo trzeba się pomęczyć. Ja wybrałem tę drugą opcję, bo nie mam kasy :wink:

To teraz ja, krótko i na temat. Może mi ktoś powiedzieć, gdzie znaleźć Miecz Mistrzowski (ten dający walkę dwoma ostrzami na drugim poziomie)? Narobiłem sobie wrogów wśród assasynów i teraz nie mam szans nauczyć się tego skilla...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mufa al problem był nieco inny. Mianowicie szaman z questa dawanego przez Osmunda, a szaman z kamieniem Angira to dwie różne osoby xD Jeden wybija się na czołówkę, kiedy atakujesz wraz z Osmundem, a kiedy walczysz z orkami przed obozem i wyzwalasz go, to kilku ucieka z obozu w popłochu przed Waszą "szaloną dwójką" wraz z nimi ucieka pewien szaman, który "przypadkiem" jest w posiadaniu pewnego małego, acz niezbędnego kamyczka :wink: Dlatego po drugiej próbie, kiedy Osmund zabawiał orków przed obozem, ja pobiegłem do centrum i, po zabiciu lidera, dobrałem się do skóry gotującego coś w kotle szaman, który był na tyle uprzejmy, że po posmakowaniu mojej potrawy Ognisty Miecz z radością mi go użyczył :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja, krótko i na temat. Może mi ktoś powiedzieć, gdzie znaleźć Miecz Mistrzowski (ten dający walkę dwoma ostrzami na drugim poziomie)? Narobiłem sobie wrogów wśród assasynów i teraz nie mam szans nauczyć się tego skilla...

Ja znalazłem w skrzyni kowala w klanie wilka,ale nie wiem czy przedmioty nie sa generowane losowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam gram sobie na 512 ram (full lagi ale po po chwili pobytu w miescie bez wychodzenia z niego jest znośnie).Jednak jak juz wyjde z tego miasta i caly czas w biegu wlasciwie kazdy moj krok to lag :( Czy na 1gb ram tez tak jest?

Bo planuje kupić sobie dodatkowe 512 ram jutro.

Na nieszczęście dzisiaj podczas gry (katorgi raczej) w drodze do Montery cały

czas migały mi tekstury otoczenia i postaci :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czt ktos mogl bym mi powiedziec gdzie moge znalesc teleport stony do:mora sul,silden,czy chociaz do hammer clanu czy fire clanu.niemam ksiazeczki ktura kiedys byla dolaczona do cda do mieszkam w polsce to niemialem jak kupic.

a mam problem z takim ejdnym questem tez.

w silden taki koles ORC zgubil halberd niewiem jak to sie mowi po polsku ale to cos w rodzaju wloczni i koles sobie lezy na trawie i niema mi nic do powiedzenia tylko zeby mu znalezc ta wlocznie.

a w silden takze taki koles rybak po odnalezeniu jego toolsow do roboty mlotka i tam jesce czegos prosi zebym mu znalazl idealny skic statku ktury by on mogl zrobic ??gdzie moge znalezc ten skic.thx z gory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: BelThuzad

Kamienie Teleportacyjne:

Mora Sul - na ławce obok Bandaro (jest jeszcze jeden, ale ten łatwiej znaleźć)

Silden - wyjdź na północ z osady, znajdź kamienny krąg ( ciężko przeoczyć) na jego środku leży kamień teleportacyjny,

Hammer Clan - w kuźni Ingvara (na stole)

Fire Clan - w odosobnionej chacie (jest tam koleś, z którym idziesz zapolować na orki, wyleciało mi z głowy jego imię).

Ogólnie rzecz biorąc rozglądaj się i miej oczy szeroko otwarte, większość kamieni bardzo łatwo znaleźć.

-Halabarda Irmaka wisi na ścianie chaty jednego z rybaków.

-Szkic okrętu dostaniesz od jednego z assasynów w Lago (wielkiego amatora bagiennego ziela, nawiasem mówiąc :wink: ), lecz najpierw będziesz musiał mu przynieść kilka skór lodowego wilka (bodajże 5).

:arrow: Gromaniak

Tak, można ukończyć grę nie wykonując zadań w Ishtar, przynajmniej, jeśli wybierasz drogę Innosa, w innym wypadku może być problem, choć nie jestem pewien...

Co do questa z Księżycowym ostrzem. W chwili, kiedy oddałeś ostrze kowalowi, automatycznie straciłeś możliwość sprezentowania go Gonzalesowi. Dziwne, że twórcy nie przewidzieli możliwości takiego rozwiązania questa jakie opisałeś, ewidentnie bug.

Znalazłem też rozwiązanie mojego "problemu", Miecz Mistrzowski znajduje się w 36 z kolei otwartej skrzyni (z bronią).

Link do pełnej listy: http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=13286 Jest tam pełen opis zawartości 'skrzyń z bronią', oraz 'skrzyń z magią'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: wyzwoliłem już wszystkie miasta poza Faring i Geldern( W Faring czekam na to, aż będę mógł walczyć na arenie, czyli muszę odwiedzić Mora Sul). A teraz mam taki problem: żeby rozpocząć rebelię w Geldern muszę się upewnić, że orkowie nie mają "czary ognia" xD. Problem w tym, że w tym celu muszę się skontaktować z wodzem w świątyni. I teraz wyłuszczę wam mój problem. Otóż, reputacja to nic mam już 80%. Kłopot w tym, że gdy rozmawiam z szamanem, on odpowiada, że nie zaufa już żadnemu "morra", bo wszystkie miasta poza Faring zostały wyzwolone, po czym mnie atakuje xD Czy czar amnezji załatwi sprawę, czy nie mam co liczyć na pomoc Maga Ognia (on będzie tylko klaskał)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geldern powinienes wyzwolic tuz po trais, a z reszta to ma jakies znaczenie? wyzwol geldern, to moze ma tak byc ze cie atakuje tymsamym rozpoczynajac rebelię. zalatw go i gitara potem smigaj do farig i powiec o calym zajsciu jezeli sie da to jest jeszcze jedno wyjscie: wyzwol faring od razu, zabij ze dwoch orkow i gitara. ja tak zrobilem w mora sul mialem 70%

p.s. sory za zamotanie spieszylem sie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche powazniejszy problem. Podczas skanowania systemu antywirusem mój głupi program rozwalił plik Gothic3.exe i nie da rady go naprawic. Będę musiał instalowac gre na nowo ale z zachowaniem saveów, problem polega na tym, że nie wiem gdzie te savey są zapisywane! (tzn. w jakim folderze) Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem otoz w Cape Dun koles mi daje zadanie zebym zabil wszystkie HUNGRY WOLFY ale ja zabilem wszystkie a + to to juz zabilem kolesia ktury mi dal ten quest kiedy oswobodzilem miasto a glupi quest sie nie zcancelowal.

Mam tez taki quest zeby zabic WHITE REAPERA wilka i otoz koles o imieniu bogir mi da kamin z kturym bende sie mogl przetwarzac w wilka(bardzo intrygujace :lol: ) wiec gdzie znaleazc tego wilczka??

Okolo Montery znalazlem glupke rebelow i prosza zeby oczyszcic ich MEETING PLACE od merkow gdzie jest to miejsce??

A mam takie pytanie jak dodac swoje zdjecie pod nickem jak pisze posta??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem otoz w Cape Dun koles mi daje zadanie zebym zabil wszystkie HUNGRY WOLFY ale ja zabilem wszystkie a + to to juz zabilem kolesia ktury mi dal ten quest kiedy oswobodzilem miasto a glupi quest sie nie zcancelowal.

Mam tez taki quest zeby zabic WHITE REAPERA wilka i otoz koles o imieniu bogir mi da kamin z kturym bende sie mogl przetwarzac w wilka(bardzo intrygujace :lol: ) wiec gdzie znaleazc tego wilczka??

Okolo Montery znalazlem glupke rebelow i prosza zeby oczyszcic ich MEETING PLACE od merkow gdzie jest to miejsce??

A mam takie pytanie jak dodac swoje zdjecie pod nickem jak pisze posta??

Zapewne musisz przetrzepać skórę jednemu najemnikowi, który siedzi przy starej wieży. Jest ona na zachód od miejsca, gdzie są ruiny świątyni przed wejściem do Montery.

Co do obrazka, to wpisujesz .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...