Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Do Rakusa idzie się tak. Idziesz do obozu buntowników na tą pierwszą farmą. Schodzisz przesmykiem koło nich na sam dół. idziesz prosto jakieś 20m (wirtualnych :D ), skręcasz w prawo i idziesz jakieś 10m. Obracasz się w prawo i powinieneś widzieć tam jaskinie. Tam jest Rakus. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kent, kent nie wiem czy to ten ale on chce isc do Okary jak Owen. Wyjdz z Okary skrec w prawo w kierunku Sildren i tuz przed miastem go zobaczysz przy ognisku. Opowie ci o tym ze chce spladrowac jakinie nieopodal ale boi sie bestii, idziesz je zabic, obrabiasz i wracasz. kazesz mu isc do okary

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 to fajna gram ale mam pytanie do gosci kturzy maja chwilowo troszke slabsze maszyny jak ja

AMD athlon 2.6Ghz

1gb ram

ati radeon 9550 128mb jakim cudem mozecie grac w gothic??

1.loading jest strasznie dlugi niewsponinajac savy.

2.jak w grze dojdzie do walki to mnie odrazu zabija bo comp zacznie tak klatkowac ze widze kazde 7 zamachniecie miecza.

Jezeli ktos wiec jak cos pomoc plzz napiscie.Wiem ze cos takiego juz bylo ale jest za duzo do czytanie wiec bede wdzieczny jezeli by ktos odpowiedzial.Thx z gory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zamierzam kupić sobie wkońcu tego gothica. Sciągnąłem demo i nie było by tak źle gdyby nie to doładowywanie (skakanie). Gram na medium. Mój komp to p4 2.8ghz 512ddr ram ge Force 6600GT. Czy opłaca sie kupować dodatkowe 512mb czy 1gb? I czy to pomoże?

Oczywiście, więcej pamięci to (przynajmniej trochę) szybciej chodzący G.

Mam identyczny komp jak ty, tyle że mam Radeona 9600 (256MB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał lepszego kompa to bym grał w gothic 3.Nie będę pisał jaki sprzęt bo aż wstyd :'( ale jakoś gothic 2 chodzi nie wiem jakim cudem...A tak wogóle to G3 ma za duże wymagania sprzętowe(jak dla mnie ogromne). ale chyba niedługo zmodernizuje go...

orty he he były

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gdzie mogę znaleźć kamień teleportacji do Montery? Szukałem po całym mieście (poza zamkiem bo mnie jeszcze nie wpuszczają) i nie znalazłem. Proszę pomóżcie, bo jednak z Gothy to kawałek, a najbliższy kamień mam właśnie stamtąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gdzie mogę znaleźć kamień teleportacji do Montery? Szukałem po całym mieście (poza zamkiem bo mnie jeszcze nie wpuszczają) i nie znalazłem. Proszę pomóżcie, bo jednak z Gothy to kawałek, a najbliższy kamień mam właśnie stamtąd.

Kilka numerow temu w (o, wielkim) CD-ACTION, jako dodatek dali mala ksiazeczke cala o Gothicu III mozesz do niej zajrzec... (wiem, ze to psuje rozrywke, ale jak nie wiesz co robic...) Sa tam wypisane wszystkie miejsca, w ktorym sa kamienie teleportacyjne. Chyba, ze nie masz tego numeru... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki już znalazłem. Było obok domu Marika, w takiej starej chacie, którą zresztą mi sprezentował. xD Anyway dzięki za pomoc. A książeczkę mam, ale staram się z niej nie korzystać. Tak samo jak z poradnika, który dostałem razem z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można przejsc gre bez wypelniania misji w Ishtar? Nie chca mnie tam wpuscic bo musze miec 75%.

mialem misja w mora sul "Podarunki dla Gonzalesa". Mam tam 70% zadowolenia. dalem mu paczke ziela i 1000 sztuk zlota. wiem ze chce jeszcze broń Ksiezycowe Ostrze, wiec poszedlem do kowala ktoremu je dalem i ukradem mu. podchodze pod tego straznika ktoremu trzeba przekazac te podarunki ale juz nie moge mu dac ostrza czemu? zawsze pisalo "Co do tych podarunków dla Gonzalesa..." i dawalem a teraz po okradnieciu kolesia nie ma tego juz ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy ktoś ma może save'a po zdobyciu 75% w Montarze ale przed jej wyzwoleniem? Zawaliłem sprawę z niewolnikami i nie mogę zdobyć 75%. Wiem że to nie jest potrzebne do przejścia gry ale staram się wyzwalać co się da. :D Mam teraz 65%, a nie zdobyłem 75 bo nie wysłałem niewolników ze wschodniej osady do roboty w mieście. Jak teraz do nich zagaduje to oni nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy ktoś ma może save'a po zdobyciu 75% w Montarze ale przed jej wyzwoleniem? Zawaliłem sprawę z niewolnikami i nie mogę zdobyć 75%. Wiem że to nie jest potrzebne do przejścia gry ale staram się wyzwalać co się da. :D Mam teraz 65%, a nie zdobyłem 75 bo nie wysłałem niewolników ze wschodniej osady do roboty w mieście. Jak teraz do nich zagaduje to oni nic.

Chętnie bym ci pomógł, ale wyzwoliłem Monterę przed spojrzeniem na forum (a robię tylko quicksave'y).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img98.imageshack.us/img98/2858/gothic3iiiha5.jpg

Jak się dostać do tych ruin w górach. Bo znalazłem Kamienny Portal, ale Bezimienny mówi, że nie może go użyć. A tam prawdopodobnie znajduje się artefakt, który mam dać orkowi w Geldern.

nie wrzucaj takiego kobylastego screena na forum, wstaw tylko link. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...