Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

->WojtekCichy

Do wykucia miecza nordmarskiego potrzebna jest sztaba magicznej rudy, lecz nie czystej. Sam wykonałem tego questa bez problemów. Sztabę czystej, magicznej rudy zdobędziesz przy wyzwoleniu Nordmaru z rąk orków. Tyle 8) .

EDIT:

Sztabki zwykłych, magicznych rud znajdziesz w skrzyniach, kufrach magicznych i w jaskiniach z bandytami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Gdzie znajde młot Kalena bo mówi cos o nim kiedy go uwalniam z rąk orków. Mówi że gdzieś go schował.

Kto mi powie gdzie sie znajduje morderca Ramireza ?? mówiao nim w Mora Soul ale nikt nie chce powiedzieć gdzie poszedł.gdzie znajde sztabe czystej magicznej rudy?? oprócz wyzowalenia nordmaru??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:

1. W Klanie Młota jest koleś zwany Ugolfem. Koleś ten powiedział, że pomoże mi w odbiciu kopalni dla Klanu, gdy utrzymam się na nogach po wypiciu Tunelowego Bulgotu. Przynoszę składniki, wszystko OK, ale po wypiciu mój cherlawy mag pada na ziemię. To chyba zależy od poziomu siły bohatera, czy spadnie czy wytrzyma. Jeśli tak to ile siły potrzeba i czy mam w ogóle szansę wypić tą wódę jako mag? :P

2. Wyuczyłem się umiejętności Ulepszanie Szat, która rzekomo podwaja wartość pancerza oferowanego przez szaty. Otóż mam na sobie Szatę Ognia, ale w menu bohatera cały czas poziom pancerza jest taki sam jak przed wyuczeniem sie tego skilla. Jakiś bug, czy po prostu to taki "wirtualny" bonus, tzn. nie widać tego w statystykach?? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno pytanie :wink: Jaki jest najnowszy patch do G3?Mogłby mi ktoś podac najlepiej linka do sciagniecia jego, sam bym sciagnął ,ale nie wiem jaki on nosi numerek:P

Najnowszy patch do Gothica 3 to Patch 1.12 , a możesz go ściągnąć na przykład: TUTAJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:P moj problem polega na tym.....nieznam sie na kompach wiec to co wam napisze to powinno wystarczyc.....mam 1024ram karte graficzna GeForce 7900...3,2 ghz - reszty niewiem.....a gra sie przycina i to dosyc mocno na minimalnych wszystkich ustawieniach:/ co robic? a minimalne gothica to wszystko to co ja tylko ze ramy mam takie jak minimalne w gothicu a reszta wszystko ook albo wyzsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)a gra sie przycina i to dosyc mocno na minimalnych wszystkich ustawieniach:/ co robic? a minimalne gothica to wszystko to co ja tylko ze ramy mam takie jak minimalne w gothicu a reszta wszystko ook albo wyzsze
Minimalne ustawienia=potrzebne do uruchomienia gry, niekoniecznie do uzyskania płynnej rozgrywki. Dziwne bo mam nieco gorszy komputer a na średnich śmiga jak należy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooo jest, no chyba są osoby, które skończyły tą grę? :P Odpowie mi ktoś na pytanka (parę postów wyżej) Byłbym wdzięczny.

A, żeby ten post nie podszedł pod "nabijarkę postową", to mam kolejne pytanie. Są osoby, które zdenerwowane działaniem gry na 1GB RAM'u, dokupiły trochę pamięci? Bo to głownie do takich osób pytanie - tzn. czy jest duża różnica w działaniu gry na 1,5 GB czy tam 2 GB od tego z 1GB??

Czy jest to na na tyle pozytywna różnica, że warto wywalić kasę po to, zeby mi G3 płynnie chodził? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:

1. W Klanie Młota jest koleś zwany Ugolfem. Koleś ten powiedział, że pomoże mi w odbiciu kopalni dla Klanu, gdy utrzymam się na nogach po wypiciu Tunelowego Bulgotu. Przynoszę składniki, wszystko OK, ale po wypiciu mój cherlawy mag pada na ziemię. To chyba zależy od poziomu siły bohatera, czy spadnie czy wytrzyma. Jeśli tak to ile siły potrzeba i czy mam w ogóle szansę wypić tą wódę jako mag? :P

2. Wyuczyłem się umiejętności Ulepszanie Szat, która rzekomo podwaja wartość pancerza oferowanego przez szaty. Otóż mam na sobie Szatę Ognia, ale w menu bohatera cały czas poziom pancerza jest taki sam jak przed wyuczeniem sie tego skilla. Jakiś bug, czy po prostu to taki "wirtualny" bonus, tzn. nie widać tego w statystykach?? :wink:

1. Więc twój mag będzie w stanie wypić ten "przysmak" ale musisz mieć do tego więcej skilla zwanego "wytrzymałość" (miksturek jest sporo i chyba można sie tego nauczyć w kapliczkach innosa)

2.Sam nie wiem, mi też wartość pancerza nie podskoczyła ani o 1 pkt. def. możliwe że to jest coś w stylu "wirtualnego bonusa" ale wątpie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopalnię rudy w Nordmarze idzie odbić samodzielnie - trzeba być tylko cierpliwym i prowokować po kilku orków do pościgu za Tobą. Gdy już daną grupę przetrzebisz - huzia na szamana/szamanów !

Ja natomiast mam problem techniczny - chciałem przenieść grę na laptopa (jestem za granicą, desktop został a grania mi jeszcze sporo zostało) ale wywala mi komunikat "Where is the guru ?" i tekst: Gothic3.exe

caused a EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION

in module Engine.dll at 001B:3016D673

eCMessageHandler::OnMouseButtonMiddleCliclDouble () +1200055 byte(s)

Nie mogę skopiować pełnego logu z tego okna (ginie mi kursor myszy po najechaniu na nie) ale jest to chyba identyczny problem jak opisany na forum niemieckim, gdzie dali pełniejsze info:

http://forum.jowood.com/showthread.php?t=135294

Będę wdzięczny - mogę grać na najmniej wymagających ustawieniach ale muszę grać dalej ! :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopalnię rudy w Nordmarze idzie odbić samodzielnie - trzeba być tylko cierpliwym i prowokować po kilku orków do pościgu za Tobą. Gdy już daną grupę przetrzebisz - huzia na szamana/szamanów !

Ja natomiast mam problem techniczny - chciałem przenieść grę na laptopa (jestem za granicą, desktop został a grania mi jeszcze sporo zostało) ale wywala mi komunikat "Where is the guru ?" i tekst: Gothic3.exe

caused a EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION

in module Engine.dll at 001B:3016D673

eCMessageHandler::OnMouseButtonMiddleCliclDouble () +1200055 byte(s)

Nie mogę skopiować pełnego logu z tego okna (ginie mi kursor myszy po najechaniu na nie) ale jest to chyba identyczny problem jak opisany na forum niemieckim, gdzie dali pełniejsze info:

http://forum.jowood.com/showthread.php?t=135294

Będę wdzięczny - mogę grać na najmniej wymagających ustawieniach ale muszę grać dalej ! :roll:

Z tego co mi wiadomo Gothic 3 nie działa na laptopach (nie są obsługiwane zintegrowane układy graficzne), więc chyba nie pograsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopalnię rudy w Nordmarze idzie odbić samodzielnie - trzeba być tylko cierpliwym i prowokować po kilku orków do pościgu za Tobą. Gdy już daną grupę przetrzebisz - huzia na szamana/szamanów !

Gdybym chciał tak grać w tę grę, czułbym spory niedosyt po jej ukończeniu. Ale nie bawi mnie taka gra na raty. Wolę trochę bardziej "na reala", a chyba bardziej realistycznie wygląda, gdy Bezimienny na czele grupki wojowników rozbija w puch okupujących kopalnię przeciwników i, co chyba ważniejsze, sprawia to sporo frajdy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już cały nordmar w wzdłuż i wrzesz a nie mogę znalesic białego rozpruwacz. a i jeszcze jedno żeby zdobyć kamień przodków ejnar to muszę wzbudzi powstanie w faring??
Chodzi Ci o kamień przodków który ma ten assassyn (o ile dobrze pamiętam) Hamil? Nie. On swobodnie spaceruje sobie z góry na dół a jak będzie już w takim miejscu gdzie orkowie Cie nie zobaczą to go pobijasz, zabierasz mu jego ekwipunek i tam jest klucz do jego skrzyni. W pokojach na górze nad gospodą jest skrzynia tego kolesia i jak nikogo tam nie ma to zabierasz zawartość skrzynki i masz kamień przodków.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gothickiem 3 (Mój pc: Procesor 2x2800{5600 dwurdzeniowy} Geoforce 7300gs z 512mb[uaktualnione sterowniki i diretx 9.0c. 1Gb ram ddr2. Strasznie sie przycina. Troche pokąbinaowalem w pliku .ini ale to tylko troche poprawilo szybkosc Nadal sie tnie, Co zrobic??? Pomocy PLS!!! (Nawet na najmniejszysh detalach skacze) Wszystkie programy w tle typu Gadu-gadu czy Emule są wyłączone>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...