Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Ja gram czasami u siebie choć mam 500Mb RAM-u to gra czasami chodzi płynnie a mam ustawione wszystko na minimum ale jak gram to zazwyczaj u brata ktury ma 1,5Gb RaAM-u to u niego chodzi dobrze tylko czasami procesor sie przycina i trzeba restartnąć kompa :( :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja wczoraj stalem sie szczesliwym posiadaczem Gothica 3. Przez jakis czas mialem problemy z migotaniem ekranu na bialo, ale dostosowalem sie do Waszych rad i teraz wszystko dziala.

Ale ta gra niemilosiernie laguje. Tzn. w lasach i przy morzu jest dobrze, ale jak sie dostane pomiedzy wieksza gromadke ludzi to jest strasznie. I mam jeszcze jedno pytanie. Caly czas energie zyciowa mam na poziomie 200, jak ja zwiekszyc???

- intel core duo 1.8 GHz

- 1024 MB DDR2 533 MHz

- Geforce 7100 GS 256 MB( do 512 MB)

Czy na tej konfiguracji powinienem miec takie problemy ???

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra to jednak bubel pod wzgledem optymalizacji na moim konfigu

8800gts,2gb ram,3800+ x2

i wszystko na max, ciachalo sie co jakis czas, dopiero odpowienie obnizenie widocznosci, zasiegu i paru innych pozwala na gre bez laaga...

smiac mi chce;]

Mi na 8800GTS; C2D E6300; 2GR RAM; P5B też zwalnia, ale są to na tyle małe zaciachy, że jestem w stanie przecierpieć i gram ze wszystkim na maksa w 1280x1024, bo jednak obniżając widoczność dużo się traci z "Gothic'kowych" krajobrazów.

Ale ta gra niemilosiernie laguje. Tzn. w lasach i przy morzu jest dobrze, ale jak sie dostane pomiedzy wieksza gromadke ludzi to jest strasznie. I mam jeszcze jedno pytanie. Caly czas energie zyciowa mam na poziomie 200, jak ja zwiekszyc???

- intel core duo 1.8 GHz

- 1024 MB DDR2 533 MHz

- Geforce 7100 GS 256 MB( do 512 MB)

Czy na tej konfiguracji powinienem miec takie problemy ???

Życie mozesz dodatkowo zwiększyć przez mikstury o działaniu trwałym albo modląc się w chramach/świątyniach różnych bogów.

Co do konfiga to zależy na jakiej rozdzielczości i detalach grasz, ale niestety jest to możliwe, szczególnie, że dla G3 posiadasz "tylko" 1GB RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Gothica 3 jakiś czas, przeszedłem całość bez większych problemów i zacząłem grać w SA-MP(San Andreas Multi Player). Gdy po 2 miesiącach pomyślałem sobie, że pogram w Gothica3 jeszcze raz, przestał mi się włączać. Mój komputer spełnia wymagania minimalne, nie przycinał mi się zanadto i oczywiście mój Gothic to oryginał. Nie mam pojęcia co się mogło stać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję się na listę szczęśliwych posiadaczy Gothic'a 3 ;]

Swoją drogą gra chodzi mi na najwyższych detalach bez żadnego przycinania itd.

Mam pytanie.

Mianowicie, czy jest jakiś quest związany z Dziwnymi Grzybami?? Wiem, że to głupie, ale dręczy mnie to :P.

I jeszcze pytanko do CormaC'a ( jeśli jeszcze tu zagląda ):

Czytajac twoją recenzję zauważyłem, że używałeś dwóch mieczy jednocześnie, wiem też, że można się tego nauczyć jedynie w Ishtar. A więc - czy można żyć jednocześnie z asasynami ( by wejść do Ishtar ) i buntownikami ( to z nimi najbardziej się zbratałem ) w dobrych stosunkach?

Pozdrawiam wszystkich Bezimiennych :P

EX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję się na listę szczęśliwych posiadaczy Gothic'a 3 ;]

Swoją drogą gra chodzi mi na najwyższych detalach bez żadnego przycinania itd.

Mam pytanie.

Mianowicie, czy jest jakiś quest związany z Dziwnymi Grzybami?? Wiem, że to głupie, ale dręczy mnie to :P.

I jeszcze pytanko do CormaC'a ( jeśli jeszcze tu zagląda ):

Czytajac twoją recenzję zauważyłem, że używałeś dwóch mieczy jednocześnie, wiem też, że można się tego nauczyć jedynie w Ishtar. A więc - czy można żyć jednocześnie z asasynami ( by wejść do Ishtar ) i buntownikami ( to z nimi najbardziej się zbratałem ) w dobrych stosunkach?

Pozdrawiam wszystkich Bezimiennych :P

EX

CormaC nie musi Ci odpowiadać, po prostu idziesz do assassynów wykonujesz zadania i uczysz sie umiejętności a potem ich olewasz i przyłączasz sie do buntowników.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie być w obu nacjach naraz ( ja tak mam ). Najpierw grajcie jak chcecie. ( 2 misje buntowników, 3 asasynów, 1 buntowników, 2 asasynów)

Dopiero jak dojdziecie do misji które doprowadzają do zwycięztwo którejś ze stron, wybierzcie po której staniecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gothickiem 3 (Mój pc: Procesor 2x2800{5600 dwurdzeniowy} Geoforce 7300gs z 512mb[uaktualnione sterowniki i diretx 9.0c. 1Gb mb ram ddr2. Strasznie sie przycina. Troche pokąbinaowalem w pliku .ini ale to tylko troche poprawilo szybkosc :/ Nadal sie tnie, Co zrobic??? Pomocy PLS!!! (Nawet na najmniejszysh detalach skacze :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac twoją recenzję zauważyłem, że używałeś dwóch mieczy jednocześnie, wiem też, że można się tego nauczyć jedynie w Ishtar. A więc - czy można żyć jednocześnie z asasynami ( by wejść do Ishtar ) i buntownikami ( to z nimi najbardziej się zbratałem ) w dobrych stosunkach?

Pozdrawiam wszystkich Bezimiennych :P

EX

Żeby nauczyc się walki dwoma mieczami nie musisz wejsc do isztar, mozesz nauczyc się tego np. w Ben Erai, jesli bedziesz miał wystarczającą reputację w MIEŚCIE. W Ishtar natomiast (75% u asasynów) mozesz nauczyc się mistrzowskiej walki dwoma mieczami (czyli drugiego poziomu).

Jak nie chcesz sprzymieżyc się z buntownikami (bo np. trzeba zabic Vatrasa :( ) to musisz znalesc miecz mistrzowski (w jednej z ostatnich skrzyn)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem w G3 to doszedłem do 3 lub 4 miasta na pustyni... I przestałem grać... Czemu? Bo zaczęły mnie denerwować misje w których pociłem się żeby wszystko dobrze poszło a tu wyskakiwał bład w postaci,że jeden z bohaterów nie zajarzył że powiniśmy już wyzwalać miacha. Wszystkie questy zrobione zgodnie z poradnikiem a on nadal nie wie o co chodzi ... ;(

W sumie ta gra jest strasznie grywalna ale ta synchronizacja misji... Myślę ,że po maturach w maju zacznę pykać od nowa bo muszę ją przejść skoro mam edycję kolekcjonerską :)

U mnie chodzi na Core2 Duo 6600 2GB RAM i Radej X1900XT 256 MB na full wszystkiego jednynie ze zcinkami przy doczytywaniu tekstur ale grać wygodnie się da.

:arrow: Darth Aramil oooo nie thx bo ja myślałem ,że tylko przekroczenie bram Ishtar pozwoli mi na naukę walki 2 mieczami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Czy ktos moglby mi powiedziec, skad mozna zdobyc sztabe magicznej rudy??. Chcialbym wykuc dobry miecz, ale nie wiem skad ja wziac. Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Chodzi ci o zwykłą sztabę magiccznej rudy czy sztabkę CZYSTEJ magicznej rudy? Bo te "brudne" są wszędzie, ja pod koniec miałem ich jakies 100.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdobyć rekomendację kowali z Nordmaru. Potem będziesz mogł spokojnie korzystać z Wielkiego Pieca w Nordmarze 8) .

To u mnie był chyba jakis bug, bo nie mogłem wytapiac tej rudy w piecu, mimo że nabyłem tą umiejętnosc. !!!! :evil: !!!! Ale JEDNĄ sztabkę czystej magicznej rudy znalazłem chyba w jakiejs skrzyni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale od kowala dostalem questa, aby wykuc miecz normandzki, a do tego jest potrzebna staba rudy. Ta, ktora sam zdobylem pozyskujac ja ze zloza mam pelno, a niestety nie posiadam w inventory sztaby magicznej rudy. Nie obejdzie sie pewnie bez cheatow, pewnie to jakis bug.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to kolejny "umilający" grę bug w tej części Gothica. Nie sądziłem że aż tak spartolą chłopaki robotę.

Ja też nie mogę wytapiać czystej magicznej rudy. Mimo, że wszystkie wymagania spełniam. Chciałem zacheatować, ale u mnie cheaty nie działają. Jak je wpisywać żeby działały?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...