Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

ehh

1) powodzenia w szukaniu 12 paladynow ;)

W grze jest ich tylko 11 - bug PB !!!!!

2) to co jest w skrzyniach nie jest generowane losowo! (katana jest w 14 skrzyni, obojetnie gdzie otwartej), za to to co jest w kufrach magicznych, metalowych jest losowo generowane

Zapamietajcie to w koncu :roll:

14? Coś zbyt wcześnie... A gdzie ta druga pod miecz mistrzowski? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ja jak grałem to nie oddawałem Ognistych Pucharów (tylko je pobłogosławiłem w klasztorze) ale jakoś zobaczyłem zakończenie Innosa.

No dobrze, ale to nie znaczy, żeby tego questa nie robic (BTW, w dzienniku jakoś nie dostałem żadnego wpisu w stylu "Oddaj 12 pucharów", tylko sam musiałem sie domyślic).

Dlatego jak ktos wie, gzie one są, poszę o pomoc :cry:

Nie robiłem tego questa z powodu śmierci jednego z palladynów, więc nie miałem komu oddać pucharu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wykonania tego miecza o którym mówisz jest potszebna nieoczyszczona a mi potrzebna jest oczyszczona sztabka jest ktoś kto zdobył taką ????

W klanie młota jest kopalnia, którą "oblegają" orkowie. W środku jest wielki piec w którym można wytapiać sztabki czystej rudy. Ale najpierw musisz zostać ogłoszony (nauczyć śię) wytapiaczem rudy. Idź pogadaj z kowalem w tym klanie, da on ci questa z tym związanego. Najpierw każe ci zrobić miecz normandczyka (da ci przepis) a później będziesz musiał otrzymać zgodę wytapiaczy rudy w innych klanach. I właśnie mam z tym związany problem. W klanie ognia nie mogę znaleźć tego wytapiacza co tam powinien być i dać mi swoją zgodę. Powiedzcie mi gdzie mogę go znaleźć, może w jakiejś jaskini w pobliżu???a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wykonania tego miecza o którym mówisz jest potszebna nieoczyszczona a mi potrzebna jest oczyszczona sztabka jest ktoś kto zdobył taką ????

W klanie młota jest kopalnia, którą "oblegają" orkowie. W środku jest wielki piec w którym można wytapiać sztabki czystej rudy. Ale najpierw musisz zostać ogłoszony (nauczyć śię) wytapiaczem rudy. Idź pogadaj z kowalem w tym klanie, da on ci questa z tym związanego. Najpierw każe ci zrobić miecz normandczyka (da ci przepis) a później będziesz musiał otrzymać zgodę wytapiaczy rudy w innych klanach. I właśnie mam z tym związany problem. W klanie ognia nie mogę znaleźć tego wytapiacza co tam powinien być i dać mi swoją zgodę. Powiedzcie mi gdzie mogę go znaleźć, może w jakiejś jaskini w pobliżu???a

Tutaj jest mapka wszystkich postaci w G3, baaardzo pomocna:

http://img260.imageshack.us/my.php?image=mapag3gu6.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwurdzeniowca P4 (3GHz) 1GB RAM i Radka X1300PRO 256MB którego, co prawda G3 nie obsługuje ale i jemu i mi to nie przeszkadza (tylko czasem liście na drzewach znikają :D ) Zainstalowalem patcha 1.12 i mam dwa problemy:

1. Po obejrzeniu outra (przepowiednie Innosa) i credisów gra się wylącza

2. Na Varancie (w Ben sali i Lago) Asasyni biją się z Orkami

z góry wielkie thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwurdzeniowca P4 (3GHz) 1GB RAM i Radka X1300PRO 256MB którego, co prawda G3 nie obsługuje ale i jemu i mi to nie przeszkadza (tylko czasem liście na drzewach znikają :D ) Zainstalowalem patcha 1.12 i mam dwa problemy:

1. Po obejrzeniu outra (przepowiednie Innosa) i credisów gra się wylącza

2. Na Varancie (w Ben sali i Lago) Asasyni biją się z Orkami

z góry wielkie thx

Mi sie bez tego patcha 1.12 gra wyłącza po przejściu, a z tymi assassynami to chyba jakiś bug, u mnie sie nie tłukli między sobą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh

1) powodzenia w szukaniu 12 paladynow ;)

W grze jest ich tylko 11 - bug PB !!!!!

2) to co jest w skrzyniach nie jest generowane losowo! (katana jest w 14 skrzyni, obojetnie gdzie otwartej), za to to co jest w kufrach magicznych, metalowych jest losowo generowane

Zapamietajcie to w koncu :roll:

14? Coś zbyt wcześnie... A gdzie ta druga pod miecz mistrzowski? :wink:

Drugiej katany nie ma, uwierz mi. Szukałem wszędzie, na żadnym forum o Gothicu nikt jej nie znalazł... Kolejny bug G3... eh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh

1) powodzenia w szukaniu 12 paladynow ;)

W grze jest ich tylko 11 - bug PB !!!!!

2) to co jest w skrzyniach nie jest generowane losowo! (katana jest w 14 skrzyni, obojetnie gdzie otwartej), za to to co jest w kufrach magicznych, metalowych jest losowo generowane

Zapamietajcie to w koncu :roll:

14? Coś zbyt wcześnie... A gdzie ta druga pod miecz mistrzowski? :wink:

Drugiej katany nie ma, uwierz mi. Szukałem wszędzie, na żadnym forum o Gothicu nikt jej nie znalazł... Kolejny bug G3... eh...

a może kodem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wylacze gothic 3 po 1-2 godzinach grania wychodzi ladnie na pulpit ale komp sie jeszcze muli. Problem byl w tym ze gothic nie do konca mi sie wylaczal musze za kazdym razem wchodzic do menedzera zadan i odlaczac go ,,recznie`` da sie z tym cos zrobic?? jesli nie to trudno nie umre od tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiej katany nie ma, uwierz mi. Szukałem wszędzie, na żadnym forum o Gothicu nikt jej nie znalazł... Kolejny bug G3... eh...

No to może wiecie gdzie znaleźć jakiś fajny przepis na jednoręczną broń?

wydaje mi się, że półtoraręczny miecz wykuty i naostrzony jest najlepszy :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka problemów w grze, ale najbardziej irytuje mnie jeden. Trzeba zdobyć 12 pucharów. Ja mam 11. Dwunasty ma niewolnik z kopalni w Monterze. Ponieważ nie wiedziałem jak pomóc mu w przeniesieniu z wykopalisk na farmę - co było warunkiem do otrzymania pucharu - więc postanowiłem wyzwolić Monterę i przy okazji zarobić kilka punktów umiejętności, a potem niewolnikowi dać w dziób i zabrać puchar.

Miasto po ciężkiej batalii wyzwoliłem (czy wszyscy mają takie problemy z walką z orkami?), pobiegłem do wykopalisk, a tam pusto. Niewolników ani śladu. Pałętam się po okolicy w poszukiwaniu niewolnika z Ognistym Pucharem, ale nie mogę go znaleźć. Co mam teraz zrobić? :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to może go kropnąłeś? U mnie często padają jak odbijam miasto.

A co do samego odbijania to jest to raczej łatwiejsze miasto a ja tam jeszcze poszedłem w zbroi paladyna, 2 półtora ręczne miecze, z regeneracją i na 59lvlu więc miałem spacerek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano poznikały. Więc zostaje tylko cheat. Tylko nie wiem czy są cheaty na Ogniste Puchary. A jeśli są, to gdzie je znaleźć.

Mam jeszcze jeden problem. W Nordmarze są grobowce, które trzeba odwiedzić. Są w nich jakieś kamienne ołtarzyki czy coś (zapomniałem co tam jest :oops: ), w których trzeba umieścić kamienie, których nazwy też zapomniałem. W każdym razie to zadanie zleca Kerth.

Umieściłem kamienie w pięciu, a w ostatnim to mi się nie udaje. Jakiś kamień przodków mam, próbuję go wetknąć, gostek niby się schyla i ... nic. Wstaje i nic się nie dzieje. Albo to nie ten kamień, albo jakiś bug mi się trafił. Pechowym grobowcem jest ten na dole po lewej stronie mapki.

Nie wiem co teraz zrobić. Też wpisać jakiegoś cheata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano poznikały. Więc zostaje tylko cheat. Tylko nie wiem czy są cheaty na Ogniste Puchary. A jeśli są, to gdzie je znaleźć.

Mam jeszcze jeden problem. W Nordmarze są grobowce, które trzeba odwiedzić. Są w nich jakieś kamienne ołtarzyki czy coś (zapomniałem co tam jest :oops: ), w których trzeba umieścić kamienie, których nazwy też zapomniałem. W każdym razie to zadanie zleca Kerth.

Umieściłem kamienie w pięciu, a w ostatnim to mi się nie udaje. Jakiś kamień przodków mam, próbuję go wetknąć, gostek niby się schyla i ... nic. Wstaje i nic się nie dzieje. Albo to nie ten kamień, albo jakiś bug mi się trafił. Pechowym grobowcem jest ten na dole po lewej stronie mapki.

Nie wiem co teraz zrobić. Też wpisać jakiegoś cheata?

Pewnie ułożyłeś to w złej kolejności czy coś...

Ja bym solucje sprawdził 8)

Heheheehehehehe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solucję przeczytałem. Nic mi to nie pomogło, a problemów mam mnóstwo.

Po raz pierwszy poważnie biorę pod uwagę zakończenie gry przedwsześnie.

Pucharów nie mogę znaleźć mam 11, facet z 12. wyparował), artefaktów nie mam (nigdzie nie ma jednego z pierścieni), kamienia przodków w nordmarskich grobowcach nie mogę umieścić, klucza do celi - w której siedzi jeden z magów - też nigdzie nie ma itd. itp. A do tego jeszcze bug goni buga. :wall:

W akcie desperacji postanowiłem zacheatować, i pozyskać ostatni puchar w ten sposób. Ale cheat nie działa. Ze złości wyciąłem i okradłem wszystkich mieszkańców miast na pustyni. Oczywiście nic to nie dało. Może oprócz paru punktów doświadczenia i krótkotrwałej satysfakcji z niezłej jatki na ekranie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiej katany nie ma, uwierz mi. Szukałem wszędzie, na żadnym forum o Gothicu nikt jej nie znalazł... Kolejny bug G3... eh...

No to może wiecie gdzie znaleźć jakiś fajny przepis na jednoręczną broń?

Więc ja uważam, że kupiony projekt el bastardo w klanie młota może być silne... Po zaostrzeniu zadaje 110 obrażeń

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgłoszę z innym problemem. Generalnie gra chodzi w miarę normalnie na średnich ustawieniach, problem jedynie (i to cholernie wkurzający) jest w tym, że co jakis czas (niestety bardzo często) pojawia się migotanie ekranu na biało. Strasznie to denerwuje i męczy oczy. Może ktoś wie, co z tym zrobić?

Rady są dwie:

Albo włącz w opcjach PostProcessing

Albo też musisz chodzić z czymś co się "pali" np ognisty miecz, pochodnia itp.

Powinno też pomóc zainstalowanie patcha 1.12

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...