Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
hehe to się niedziwie ja ma c2d e6600 z gf7950 GT i 2 GB ramu ddr2 800 mhz i też czasem z dysku bierze a klasa mojego pc jest nieco wyższa od twojego jak rozmawiałem z jednym miłym panem w Komputroniku to powiedział że Gothic 3 jest źle napisany i on z dysku często bierze

Mi się wydaję że Gothic mało z dysku korzysta.

Jedna katana leży bodaj w świątyni Mora Sul lub Al-Shedim. Druga nie wiem.

Ps.: Skąd masz przepis na ten miecz?

Niestety ale nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna katana leży bodaj w świątyni Mora Sul lub Al-Shedim. Druga nie wiem.

Ps.: Skąd masz przepis na ten miecz?

Niestety ale nie pamiętam.

Ja przepis na ten miecz kupiłem w mieście na południe od Lago i północ od Bakaresh`u (zaraz nad tym drugim).

Z kolei ja mam pytanie tego typu. Mam 3 klucze do świątynii Mora Sul, czwarty ma władca Mora Sul, ale nie mogę go od niego wziąć bo mnie nie chcą strażnicy do niego wpuścić, mam 70% respektu w mieście. Wykonałem wszystkie misje (tylko nie te związane z otwarciem świątyni). Samemu władcy dałem w prezencie pieniądze, tancerkę oraz paczkę zioła z Lago. Jaki mogę jeszcze dać mu prezent by nabić respekt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydz&ObisX

Daj mu jeszcze ksiezycowe ostrze (dostaniesz je po wygraniu wszystkich pojedynków na arenie).

Ja tam wszcząłem powstanie w mieście i jakoś z 200 miksturami leczniczymi zabiłem Gonzalesa i zabrałem mu klucz.

Ja stosowałem w takich przypadkach metodę z ... GTA: San Andreas. Zabrzmi dziwnie, ale robie tkzw. "drive-by" na miejsce, w którym znajduje się cel. Zabijam go szybko, po czym się teleportuję i wracam tam kiedy mam ochotę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i upierdliwa, ale jak grasz choćby na średnim poziomie trudności, nie masz pancerza palladyna, na ciebie idą 2 trolle, w rękach łuk to dopiero doceniasz możliwość biegania.Aha czy wie ktoś jak mogę zdobyć sztabkę czystej magicznej rudy? I czy w tym wielkim piecu w Nordmarze można przetapiać zdobytą rudę na sztabki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kiedy nabierze się umiejętnośc Akrobatyka, to skacząc nawet z najwyższego klifu (np. w Nordmarze) nie można zginąc? Przez to robią się głupie sytuacje -

np. nie mając wszystkich kluczy do świątyni Mora Sul mogłem tam wskoczyc z góry, bo była tak zasypana piaskiem, że można było wejśc na dach?

A może to jakiś bug i tylko ja go mam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Smuga CZY KOGOKOLWIEK kto tam zajmuje się tym co będzie na płytkach w CDA 8) . Amianowicie czy moglibyscie dać cokolwiek co polepszyło by płynność chodzenia gier?? Głownie ,rzecz jasna, chodzi mi o polepszenie płynnosci w Gothicu 3 :) . Z góry wielkie dzięki i pozdro dla wszystkich forumowiczów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kiedy nabierze się umiejętnośc Akrobatyka, to skacząc nawet z najwyższego klifu (np. w Nordmarze) nie można zginąc? Przez to robią się głupie sytuacje -

np. nie mając wszystkich kluczy do świątyni Mora Sul mogłem tam wskoczyc z góry, bo była tak zasypana piaskiem, że można było wejśc na dach?

A może to jakiś bug i tylko ja go mam?

To nie bug.

Właśnie to jest działaniem akrobatylki. (Jak masz wersję pl to sprawdź)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Smuga CZY KOGOKOLWIEK kto tam zajmuje się tym co będzie na płytkach w CDA 8) . Amianowicie czy moglibyscie dać cokolwiek co polepszyło by płynność chodzenia gier?? Głownie ,rzecz jasna, chodzi mi o polepszenie płynnosci w Gothicu 3 :) . Z góry wielkie dzięki i pozdro dla wszystkich forumowiczów :D

A nie łatwiej samemu poszukać?

http://forum.jowood.com/attachment.php?att...mp;d=1161797385

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale wam się, że znalazłem pierwszą katanę do miecza mistrzowskiego :D Ale i tak nie powiem gdzie bo pewnie część z was i tak wie, że to nie ma sensu ;-) Powiem tylko, że skrzynia była pilnowana przez 3 ogrów i swoją drogą ciekaw jestem jakie jest prawdopodobieństwo trafienia na katanę w skrzyni. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem to nie oddawałem Ognistych Pucharów (tylko je pobłogosławiłem w klasztorze) ale jakoś zobaczyłem zakończenie Innosa.

No dobrze, ale to nie znaczy, żeby tego questa nie robic (BTW, w dzienniku jakoś nie dostałem żadnego wpisu w stylu "Oddaj 12 pucharów", tylko sam musiałem sie domyślic).

Dlatego jak ktos wie, gzie one są, poszę o pomoc :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi coś sie zdaje, że bronie w skrzyniach nie są generowane losowo, bo juz mialem tak kilka razy, ze w tej samej skrzyni był ten sam miecz.

I tak, jedna katana (sprawdzałem 2 razy) jest w Geldern, za zamkniętymi drzwiami przy murze.

ale drugiej nie moge znalezc...

Wszystkie przedmioty w skrzyniach są generowane losowo tylko nie wiem kiedy to losowanie się odbywa. W każdym razie znalazłem w necie opis położenia broni i nic mi się nie zgadzało. Zresztą wystarczy może znaleźć odpowiednią skrzynię a potem zabawa F5 i F9 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronie w NIEKTÓRYCH skrzyniach są generowane losowo.

Gothic ma podobny system losowan jak w serii Elder Scrolls.

W niektórych skrzyniach (np. te ktore maja wplyw na fabule gry) nie ma losowego generowania tylko po prostu jest normalna zawartość.

Ale np w skrzyniach nie mających wpływu na fabułę generacja przedmiotów moze ale niekoniecznie musi byc losowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z grą: Gra działa nawet płynnie ale

nie widze normalnie grafiki tylko jakieś cyrki takie jak to http://img112.imageshack.us/img112/7209/asefgi3.png

wydaje mi się ze jest to jakiś błąd z cienoiwaniem gdyż owe zjawiska pojawiają sie w miejsce cieni, są dwie fazy tego curku

1.Czarny cień rusza się wraz z moim ruchem

2.Gdy dwa cienie nachodzą na siebie robi się efekt przeźroczystości.

Mógł by mi ktoś z tym pomóc ??

Mój sprzęt: GF 7600GS 254mb, 1gb RAM, Intel core 2 duo @ 1,86GHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh

1) powodzenia w szukaniu 12 paladynow ;)

W grze jest ich tylko 11 - bug PB !!!!!

2) to co jest w skrzyniach nie jest generowane losowo! (katana jest w 14 skrzyni, obojetnie gdzie otwartej), za to to co jest w kufrach magicznych, metalowych jest losowo generowane

Zapamietajcie to w koncu :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...