Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ludzie mam kłopot.Mam sprzęt zalecany i gdy patrze do góry to mi migają białe paski.Nie wiem co robić.Czy to wina karty czy też nie mam patcha.HELP!

nie trzeba ustawiać detali na "średnie" wystarczy ten pasek na samy dole (chyba multitasking czy coś takiego) ustawić przynajmniej na pozyję środkową i bedzie cacy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Problem przedstawia się tak: od niedawna kumpel ma Windows Vista I kiedy instaluje Gothica wywala mu komunikat o tym żeby włożył oryginalną płytę ( a ma oryginała). Czy spotkaliście się już z takim problemem?

ma jakieś programy do emulowania napędów? np. deamon .alkohol itp. ? jeżeli tak to radze je usunąć permanentnie (tzn. oprócz uninstal to jeszcze z rejestru) ,a poza tym może to być antyvir którego trzeba wyłączyć (lub usunąć) a najlepiej to radze poczytać plik readme, i jeżeli problem będzie wciąż sie powtarzał to niech napisze do CD-Projekt'u na bank otrzyma pomoc.

zasięgnąłem pomocy na oficjalne forum Gothic'a 3 i niestety musze cie zmartwić Gothic 3 NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ NA Windows Vista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to weź do ręki słownik albo zainstaluj Fire Foxa 2 a potem pytaj :D

A czy pójdzie? Poczytaj ten topic kilkadziesiąt stron wcześniej! Najprawdopodobniej pójdzie ale nie będzie zbyt żwawo chodzić. I zapomnij raczej o dokupieniu RAMu! Tu jest potrzebny full upgrade!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem... jednym z głównych zadań jest odnalezienie wszystkich ognistych pucharów... mam ich jedenaście, brakuje mi jednego... tu pojawia się problem. Puchar ma Tresslott mag ognia w Nemorze. Gram po stronie orków, wiec zniszczylem w obóz w Nemorze, nie zabijając wszystkich- Tresslott był jednym z tych co uciekli... ma ze sobą puchar, poniewaz przed rewolucją zapomnialem mu go odebrać... czy jest jakies miejsce gdzie mógł uciec? Czy jest wogóle jakaś szansa że odzyszkam puchar? I (ostateczność) czy jest jakiś cheat na ognisty puchar?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra będę musiał wymienić ram grafikę i procka?? Mam już na myśli radeona AGP PALIT RADEON X1300PRO 256MB 128 BIT DDR2 TV-OUT i ram Goodram DDR 1GB PC400 CL3.0 ale nie wiem jaki procek wejdzie na AsRocka jak macie jakieś pomysły to odpiszcie bo chciałbym wrzucić P4 3Ghz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja bym zmienił wszystko co możliwe. Nawet płytę główną na Asusa lub Gigabyte'a. RAMu proponuję minimum 1,5GB a grafa wydaje mi się całkiem całkiem chodź może się mylę. Jeśli chodzi o procek to raczej nie P4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zgodze sie z echelon_'em. Ja posiadam:

p4 3.0GHz

2048MB RAM

MSI GF 7600GT 256MB

Gram sobie na max detail, żadnych zmian w .ini, żadnych tweaków. Grając z włączonym Frapsem, eMule i MKS-Vir'em. Mam już nawet filmy z Gothica 3 zrobione i jak wrzuce je na GOOGLE Video, to wam powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakich detalach pujdzie na tym sprzecie mi gothic 3 płynie :D

Procesor AMD ATHLON 64 X2 4200 Dwurdzeniowy !!!

Karta Graficzna GeForce 7600GT 256MB 128BIT TV/DVI PCI-E

Pamięć DDR2 2x512 MB PC-667 Dual Channel razem 1GB Ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mały problem z G3 gram w niego i po jakiś 10minutach się trochę tnie i się troche zawiesza

mam demo gothica 3 i gram w niego na minimalnych ale na rozdzielczości 800x600 i mam pytanie czy w pełnej wersji gry można zmienić na 640x400 żeby się nie cieło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...