Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

jest przed sama brama od swiatyni mora sul, sam go szukalem z 2 godziny chyba :)

do posta wczesniejszego - to co jest w skrzyniach jest z gory ustalone, jest lista przedmiotow ktore sa w okreslonej skrzyni, o ile pamietam to katana jestt w 14 otwartej skrzyni (obojetnie gdzie otwartej, w varancie czy nordmarze), zawartosc kufrow jest losowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pyt Czy pomaga ci ktoś w wyzwoleniu Trelis o ile idzie je wyzwolić.Dużo jest pełznaczy w kopalni niedaleko To na g niedaleko trelis ta miejscowość i ile np. będzie kosztował lekki pancerz z nordmaru po targowaniu??
w

w wyzwoleniu Trelis pomagają Ci ziomkowie z Nemory, pogadaj z nimi, są u wejścia do obozu, musisz jednak znać tożsamość przywódcy Nemory (musisz wykonać tego Questa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak mam takie pytanko czy mógłby mi ktos zeskanowac tabelki ( z miejscami, w ktorych sa teleporty i przedmioty wazne dla głownego watku) z ksiażeczki o Gothic`u 3 dodanej do CDA. mam nadzieje ze to nie bedzie nic zlego jesli ktos mi to zeskanuje... (zapytacie czemu nie kupie tamtego CDA. kupilem tyle ze moja kochana mamusia :evil: musiala te ksiazecze wyrzucic :() jesli to nie bedzie problem to prosilbym zeby ktos mi to zarzucił:) thanks you from the mountain hehe

aa i pytanko nr 2 czy jest mozliwosc w Gothic`u 3 zeby sprzedac jakis artefakt potrzebny do głownego wątku??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Sinitar?

Gdzie są wszystkie Puchary Dusz z Mora Sul?

Gdzie jest złodziej rudy?

Sinitiar to juz nie pamietam kto to jest, poszukaj na tej mapce z npc'ami,

puchary dusz sa w roznych miejscach mora sul, oczywiscie leza na lozku, zadanie jest bardzo proste

zlodziej rudy to hassan, najpierw musisz znalezc Ramireza(Zaginionego assasyna), potem pogadasz z kowalem (z mora sul), wtedy zajmujesz sie hassanem ;]

jesli juz mozesz wchodzic do gonsaleza to zdawaj relacje o tym jego magowi( ten co stoi na prawo od niego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak mam takie pytanko czy mógłby mi ktos zeskanowac tabelki ( z miejscami, w ktorych sa teleporty i przedmioty wazne dla głownego watku) z ksiażeczki o Gothic`u 3 dodanej do CDA. mam nadzieje ze to nie bedzie nic zlego jesli ktos mi to zeskanuje... (zapytacie czemu nie kupie tamtego CDA. kupilem tyle ze moja kochana mamusia :evil: musiala te ksiazecze wyrzucic :() jesli to nie bedzie problem to prosilbym zeby ktos mi to zarzucił:) thanks you from the mountain hehe

aa i pytanko nr 2 czy jest mozliwosc w Gothic`u 3 zeby sprzedac jakis artefakt potrzebny do głownego wątku??

Kamienie teleportacji są1 lob 2 strony wcześniej jakiśu użytkownik już pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz okrutny problem: po ok. 2-3 min.(!) grania strasznie psuje mi sie dźwięk... Nie zmieniałem ustawień ani nic nie robiłem, po prostu zacząłem przechodzić na nowo gre i taka niespodzianka... Głos strasznie charczy i kwestie są słabo zrozumiałe co psuje rozgrywke :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Sinitar?

Gdzie są wszystkie Puchary Dusz z Mora Sul?

Gdzie jest złodziej rudy?

Sinitiar to juz nie pamietam kto to jest, poszukaj na tej mapce z npc'ami,

puchary dusz sa w roznych miejscach mora sul, oczywiscie leza na lozku, zadanie jest bardzo proste

zlodziej rudy to hassan, najpierw musisz znalezc Ramireza(Zaginionego assasyna), potem pogadasz z kowalem (z mora sul), wtedy zajmujesz sie hassanem ;]

jesli juz mozesz wchodzic do gonsaleza to zdawaj relacje o tym jego magowi( ten co stoi na prawo od niego)

już mam tylko Sinitara nie ma zaznaczonego na mapce.

Miał on pomagać odbijać Bakaresh razem z koczownikami i bandytami, podobno "miał się rozejrzeć w mieście" lecz jego tam nie ma?

To gdzie on jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w farring jest jakiś magicznym miecz z rudy??

czy ktoś ma zapisane jak otwieraci skrzynie żeby zdobyć Gniewinnosa??

W całej grze jest 48 skrzyń. Gdy otworzysz te ostatnią, czyli 48 skrzynie znajdziesz w niej Gniew Innosa, ale podobno Gniew Innosa lezy gdzieś na dachu, któregoś domu w klanie młota. wie ktoś, na którym domu leży?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...