Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Mam problem natury technicznej a mianowicie:

Podczas gry słychac takie jakby ,,trzeszczenie,, a postacie mówią jakby miały dwa głosy albo echo za nimi nosiło

2. Nikt z was nie ma tak dobrej postaci jak ja :lol: Moja jest już tak idealna że w wodzie zamiast pływac to chodzi! :wink: Czy da się coś z tymi problemami zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kamień jest w jaskini. Jak wchodzisz do góry to po lewej masz schody prowadzące do zamku a po prawej jaskinię. Wejdź do niej i jak oczyścisz ją z ożywieńców to zauważysz że jeszcze jest tam tunel prowadzący w dół. Na samym dole tego tunelu leży kamień teleportacyjny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest dokładnie ten Mag Ognia który jest w pobliżu Okary??I trzeba zdobyć te muchary ognia do wondku głównego?
wendki głównej nigdy nie miałem :wink: A jeśli chodzi o wątek główny to ja pozbierałem wszystkie puchary i oddałem je paladynom, ale tego chyba nie trzeba robić :-k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mianowcie mam inny problem, jestem teraz w nordmarze i chce sie nauczyc kucia broni z czystej rudy i ngvar mi powiedzia ze musze zyskac aprobate wszystkich kowali. Pedara znalazlem i dalem mu rog ale kowal z klanu wilka poszedl na polnoc a kowala z klanu ognia po prostu nie ma. a wiec gdzie moge znalezc tych kowali, polnoc nordmaru przeszukalem i nic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d2iekan Nie da się. Jedyne co można zrobic z tym piecem to wykorzystac go do wątku głównego.(Będzie potrzebny ale nie powiem po co bo to będzie spoiler)

Wiem do czego służy w wątku głównym, ale też nie powiem.

Gdzie jest ten topielec, który zjadł narzędzia tego rybaka z Silden? Jaszczura cierpiącego na zatwardzenie znalazłem, ale topielca nie mogę znaleźć. Czy jest on gdzieś koło jaszczura?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d2iekan Nie da się. Jedyne co można zrobic z tym piecem to wykorzystac go do wątku głównego.(Będzie potrzebny ale nie powiem po co bo to będzie spoiler)

Wiem do czego służy w wątku głównym, ale też nie powiem.

Gdzie jest ten topielec, który zjadł narzędzia tego rybaka z Silden? Jaszczura cierpiącego na zatwardzenie znalazłem, ale topielca nie mogę znaleźć. Czy jest on gdzieś koło jaszczura?

Ten piec wcale nie jest potrzebny do wątku głównego. Jeśli wybierzesz pewną drogę to nic z tym nie musisz robić. On służy do :-#. A ten topielec to jest po lewej stronie od chat rybackich jak przepłyniesz sie kawałek to odrazu koło samej wodyjest tam takie stadko i on sie tam szwęda :>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi pomóc z tymi zadaniami?

-Dostarcz drewno z obozu do Givessa, do młynu- mam 9, brakuje mi 1

-Inog potrzebuje 5 zestawów broni dla buntowników- jeśli to zadanie zwiększa reputację w Silden to napiszcie, gdzie są te paczki

-daj znać Agonowi, że jego brat potrzebuje pomocy- gdzie jest ten Agon?

-Irmakowi znikła halabarda- gdzie ona jest?

-zanieś skóry do młyna- do kogo te skóry zanieść i skąd je wziąć, bo u mnie w ekwipunku ich nie ma

-zabij niewolników, którzy uciekli z Silden- gdzie oni są?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak do cholery mozna wykuwac bron z rudy?? pare ladnych leveli dalem w kowalstwo zebym mogl wykuc sobie kozacka bron. i jeszcze jedno uzylem tej mapy ktorra dales zeby znalezc larsona ale jego nigdzie tam nie ma szukalem wczoraj z 1,5 godziny. i jeszcze jedno znalazlem kalana i i przynioslem mu mlot ale on wogule nie chce ze mna gadac a w czasie walki z rozpruwaczami ani razu go nie trafilem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak do cholery mozna wykuwac bron z rudy?? pare ladnych leveli dalem w kowalstwo zebym mogl wykuc sobie kozacka bron. i jeszcze jedno uzylem tej mapy ktorra dales zeby znalezc larsona ale jego nigdzie tam nie ma szukalem wczoraj z 1,5 godziny. i jeszcze jedno znalazlem kalana i i przynioslem mu mlot ale on wogule nie chce ze mna gadac a w czasie walki z rozpruwaczami ani razu go nie trafilem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno. chcialbym sie nauczyc zdolnosci ulepszenie pancerz , w poradnikach jest mowa o ingvarze ale nie ma takiej opcji u niego. Juz mam umiejetnosc wykuwania broniz czystej rudy ale tez nie wiem jak wytopic czysta sztabke anie nie wiem gdzie moga byc przepisy na tego typu miecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy te problemy z wykuciem broni z czystej rudy i ulepszeniem pancerza to nasza wina podejjrzewam po prostu ze piranha bytes i jowood niedopracowaly gry zeby wyrobic sie z premiera
akurat broń z czystej rudy udało mi się wykuć i za cholere se nie przypomne gdzie wszystko znalazłem ale wiem że sie da
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Kto uczy ulepszania pancerzy?

2)Może ktoś mi to przetłumaczyć na Polski tak jak jest w Gothicu 3? Dark Scepter, Sulphur Mine, Grain Thieves, Ore Mine Entrance.

3)Skąd łatwo mogę zdobyć 50bryłek rudy? w kopalni w klanie młota byłem. wydałem je na pancerz u Stejnara. A terza Ugolf chce 50bryłek rudy

4)Skąd mogę wziąć 20 alkojagód? Bo nie mam żadnej w ekwipunku.

5)Gdzie mogę zdobyć dobrą broń dwuręczną? Mam 252 siły oraz umiejętność duży oręż III. Jestem w Nordmarze, ale po broń mogę wrócic do krain centralnych. Mam przepis na miecz dwuręczny z magicznej rudy, ale brakuje mi 1 rogu cieniostwora.

6)Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie artefaktu z Trelis niż płacenie 50000 sztuk złota? Gram po stronie orka. Wydałem na kusze 40000sztuk złota i na pancerz 70000 sztuk złota i zostało mi 35000złota, czyli mnie nie stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) zadaje to samo pytanie

2) grain thieves-zlodzieje zboza, sulphur mine-kopalnia siarki,ore mine entrance-wejscie do kopaln rudy, dark scepter-czarne berlo

3) jedno miejsce jest w zapadlinie skalnej po lewej stronie miedzy skalami po polnocnej stronie klanu wilka, a drugi jest w zapadlinie kolo klanu ognia wam gdzie jest patrol orkow (ten najblizej klanu)

4)dam ci porazajace odpowiedz .... w lasach i na polach. Osobiscie nie spotkalem sie ze gdzies rosnie 20 alko w jednym miejscu ale calkiem duzo powinno byc kolo farring

5)naucz sie pozyskiwania rogow jak ci bardzo zalezy na mieczu to tylko 5 punktow

6) nie wiem jak sie dzieje u orkow ale z tego co wiem mozesz go po prostu zabic, a jak nie to poszukaj kasy. Zauwazylem ze w lepszych oddzialach jednostkach itp. czasai mozna zznalezc ladnych paredziesiat tysiakow np. srednia cena mieczy ktore zdobylem w vengardzie byla 4 tysiace a mieczy mialem 15 plus tarcze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...