Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
świątynia mora sul czy al shedim?? I czy to na pewno były sztabki CZYSTEJ magicznej rudy? Nowe pytanie mam 72% i skaszanione zadania z myśliwymi zrobiłem już chyba wszystko: Jaskinia Rocko,Trzy trolle,myśliwy poza faring,nordmarska starka dla mojoka skóry dla gnara,kufer alego. Czy da się zrobic coś jeszcze? zależy mi bardzo na dostaniu się do zamku

Pogadaj z Wilsonem i tomem.

Gdzie dokładnie jest kamień teleportacyjny do Ben Sali? Skąd moge wziąć 10 skór topielca?

kamień leży koło kuźni a skóry... najlepiej naucz sie umiejętności i pozabijaj ich troche... dużo jest na plaży w okolicach cape dun i ardei.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Rakus - Mag ognia między Okarą a Monterą

2.Bengerd - Niewolnik w Monterze

3.Urkrass - Strażnik Magazynu w Cape Dun

4.Markus - Paladyn w świątyni Vengardu

5.Geldern - Kopalnia złota w mieście

6.Konrad - Paladyn w Trelis

7.Milten - Klasztor w Nordmarze

8.Treslott - Mag Ognia w Nemorze

9.Bandyci na przełęczy między Myrtaną a Varantem

10.Handlarz koło Ismaela W Mora Sul

11.Cruz - Paladyn na północny wschód od Mora Sul

12.Zapotek - Ork pilnujący niewolników w Silden(puchar ma w chacie na stoliku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Vengard- puchar ma paladyn Markus, którego spotykasz po przybyciu do stolicy z pomocą kamienia teleportacyjnego

2.Cape Dun- puchar ma strażnik magazynu Urkrass

3.Okara- w pobliskiej jaskini znajdziesz Maga ognia, który ma jeden z pucharów.

Gdzie ten mag jest dokładnie? W samej Okarze chyba nie, bo u mnie go nie ma? Musi być gdzieś w okolicy. Gdzie on jest?

4.Geldern- poszukaj w kopalni złota w mieście

5.Silden- szukaj w chacie Zapoteka

6.Nemora- puchar ma Treslott(Mag Ognia)

7.Trelis- dostaniesz artefakt od paladyna Konrada

8.Montera- puchar ma niewolnik Bengard

9.Granica Varantu- szukaj w obozie bandytów

10.Mora Sul- puchar ma jeden z handlarzy

11.Okolice Mora Sul- znajdź paladyna Cruza(sziedzi przy tym samym ognisku, co zbiegły niewolnik Yusuff). Puchar zdobędziesz wypełniając jego zadanie

12.Klasztor- artefakt jest w posiadaniu Miltena

Pomóżcie mi z Okarą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !! Mam mały problem z kamieniami teleportacyjnymi !! Znalazłem juz 4 z okolic Redock i Gothy ale reszty nie moge oblukac gdzie sa !! Jak wiecie podajcie mi namiary na wszystkie miejsca gdzie poukrywane sa kamienie teleportacyjne !! I jeszcze jedno pytanko odnosnie czarów !! Jakie czary sa najbardziej destrukcyjne w grze chodzi mi o początek gry np. w zadaniu z zabiciem tzrech trolli przydało by sie jakies mocne zaklęcie które zabiło by jednego odrazu albo jak sie uda to nawet trzech !! Napiszcie !! DZieki za pomoc !!

siema to jeszcze raz ja !! teraz pytanko odnosnie złotych pucharów chyba dla palladyna (nie jestem pewny) jak zakości te puchary z wisoki aby nikt sie nie zorientował bo juz raz próbowałem ale wszyscy sie na mnie rzucili z toporami i innym oręzem !! i jak wejść do miasta które jest otocznone jakby kopuła z magii jak wchodze do srodka to mi szybko ubywa życia ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema to jeszcze raz ja !! teraz pytanko odnosnie złotych pucharów chyba dla palladyna (nie jestem pewny) jak zakości te puchary z wisoki aby nikt sie nie zorientował bo juz raz próbowałem ale wszyscy sie na mnie rzucili z toporami i innym oręzem !! i jak wejść do miasta które jest otocznone jakby kopuła z magii jak wchodze do srodka to mi szybko ubywa życia ??

To jest stolica Vengard otoczona magiczną barierą. Poxniej znajdziesz kamień teleportacyjny do środka.

Siema !! Mam mały problem z kamieniami teleportacyjnymi !! Znalazłem juz 4 z okolic Redock i Gothy ale reszty nie moge oblukac gdzie sa !! Jak wiecie podajcie mi namiary na wszystkie miejsca gdzie poukrywane sa kamienie teleportacyjne !! I jeszcze jedno pytanko odnosnie czarów !! Jakie czary sa najbardziej destrukcyjne w grze chodzi mi o początek gry np. w zadaniu z zabiciem tzrech trolli przydało by sie jakies mocne zaklęcie które zabiło by jednego odrazu albo jak sie uda to nawet trzech !! Napiszcie !! DZieki za pomoc !!

Czaru nie znam. Kamienie teleportacyjne:

Krainy Centralne:

-Ardea- na ławce, w miejscu rozpoczęcia gry.

-Reddock- południowe jaskinie Reddock (pilnują go gobliny).

-Cape Dun- w magazynie, którego strzeże ork.

-Montera- w opuszczonym domu obok domu szefa najemników

-Gotha- jeden leży w skrzyni w chacie przywódcy orków. Drugi znaleźć można w samej Gothcie, w kuźni.

-Faring- w pierwszej jaskini, na końcu prawego tunelu

-Świątynia w Vengardzie- zdobywasz go w w Gothcie. Fabuła wymaga, byś go odnalazł, więc nie jest to trudne.

-Sala tronowa w Vengardzie- ma go Mag Ognia rezydujący nad salą tronową

-Okara- wyjdź z Okary, następnieobróć się w prawo o jakieś 90 stopni, a będziesz miał kamień przed sobą

-Silden- jeden ma Grompel. Drugi leży natomiast na kamieniu obok kamiennego kręgu na północ od osady

-Geldern- jeden jest w posiadaniu Mirzo. Drugi znajdziesz koło skrzyni, jeśli wyjdziesz południowa bramą

-Trelis- w skrzyni za kaplica Beliara (tę znajdziesz przed jednym z wyjść)

-Nemora- jeden kamień posiada Tresslot (Mag Ognia w głębi Nemory). Aby znaleźć drugi musisz wyjść z Nemory wschodnim wyjściem, obrócić się w lewo o 90 stopni, przejśc kilka kroków znów obrócic sie w lewo o 90 stopni - parę kroków dalej znajdziesz kufer, a w nim kamień teleportacyjny

Varant:

-Braga- kamień ma handlarz przy północnej bramie

-Ben Erai- na beczce w okolicy zejścia do kopalni

-Lago- koło Rasula

-Ben Sala- koło kuźni

-Bakaresh- obok Silvio, przy zachodniej bramie do miasta

-Świątynia w Bakaresh- wewnątrz świątyni, w pierwszym pokoju po prawej

-Mora Sul- na ławce obok Bandaro

-Ishtar- jeden kamień leży przy głównej bramie, na stole. Drugi znajduje się koło łużka w komnacie Zubena(pilnuje go Asasyn)

Nordmar:

-Klan Wilka- w chacie myśliwego Ronara

-Klan Młota- w kuźni Ingvara

-Klam Ognia- jeden znajduje się w chacie wodza. Drugi- w odosobnionej chacie.

-Klasztor- w zamkniętej skrzyni, po prawej stronie schodów, w bibliotece na dolnym poziomie.

A teraz moje pytanie: Jak się zatruwa miecz? Mam trucizne i umiejętność zatruwanie miecza. Gdzie się go zatruwa? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz truciznę, kliknij na nią dwa razy ( tak samo jak gdy chcesz użyć jakiejś broni). Wyświetli ci się taka lista jak przy ostrzeniu. Wybierasz broń którą chcesz zatruć i klikasz.

A ja zatrułem 1 szeroki miecz własnej roboty. Mam drugi i też chcę go zatruć. Ale miałem tylko jedną truciznę. Gdzie kupić jakąś truciznę? Tylko nie mówcie mi o Nordmarze bo nawet tam nie byłem.

Najlepiej jeśli będzie to gdzieś w Varancie. I mówcie od razu u którego handlarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy w Klanie Młota moge wydobyć czystą magiczną rude??Bo złoża mają a i gdzie moge sie nauczyć umiejentości poszukiwanie zbóż???
poszukiwanie złóż nauczysz sie w nordmarze a co do rudy to chodzi ci o rude czy o sztabki do kupienia :?: rude znajdziesz w kopalni (naprawde dużo) a sztabki... ja bym sie nie łudził i liczyłbym na traf szczęścia i oblookałbym pare skrzynek. To samo Ecko09-trucizn nie kupisz hurtowo tylko tak po dwie maksymalnie (w skrzynkach pełno tego stuff'u) a można chyba trucizne kupić w sklepie u assassyna w cape dun.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Vengard- puchar ma paladyn Markus, którego spotykasz po przybyciu do stolicy z pomocą kamienia teleportacyjnego

2.Cape Dun- puchar ma strażnik magazynu Urkrass

3.Okara- w pobliskiej jaskini znajdziesz Maga ognia, który ma jeden z pucharów.

Gdzie ten mag jest dokładnie? W samej Okarze chyba nie, bo u mnie go nie ma? Musi być gdzieś w okolicy. Gdzie on jest?

4.Geldern- poszukaj w kopalni złota w mieście

5.Silden- szukaj w chacie Zapoteka

6.Nemora- puchar ma Treslott(Mag Ognia)

7.Trelis- dostaniesz artefakt od paladyna Konrada

8.Montera- puchar ma niewolnik Bengard

9.Granica Varantu- szukaj w obozie bandytów

10.Mora Sul- puchar ma jeden z handlarzy

11.Okolice Mora Sul- znajdź paladyna Cruza(sziedzi przy tym samym ognisku, co zbiegły niewolnik Yusuff). Puchar zdobędziesz wypełniając jego zadanie

12.Klasztor- artefakt jest w posiadaniu Miltena

Pomóżcie mi z Okarą!

Wielkie dzięki. Co do tej Okary to nie musisz go znajdować, bo jest prosty sposów jak nie możesz znaleść JEDNEGO z pucharów. Powal Mintena, a dopiero potem poproś go o Fire Chalice'a (ja tak zrobiłem) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukończyłem Gothica 3 po stronie buntowników,ale mam pytanie:

Przywróciłem moc pucharom ognia i co teraz z nimi zrobić? Zostawić je tam, gdzie są? A może trzeba je zanieść komuś?

Ma ktoś solucje do Gothica 3 po stronie orków i asasynów? Bo po stronie buntowników jest w pudełku z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis wszystkich questów znajduje się na Gry-Online.pl.

Edit: Sorki ale to błąd ( chyba że masz abonament na G-O ) Na stronie dostępna jest część dla nie całej Myrthany ( dokładnie: Ardea, Redrock, Cape Dum, Montera, Okara.) Resztę można przeczytać tylko przy opłacie abonamentu. (Premium). Sorki za zmyłkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dokładnie opisać, gdzie są wszystkie głodne wilki koło Cape Dun? Zadanie dla przywódcy najemników. Zabiłem już bardzo dużo głodnych wilków, a zadanie ciągle nie wykonane. Gdzie one są!?

A co do tych zadań na reputację asasynów to podajcie również jak je wykonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dokładnie opisać, gdzie są wszystkie głodne wilki koło Cape Dun? Zadanie dla przywódcy najemników. Zabiłem już bardzo dużo głodnych wilków, a zadanie ciągle nie wykonane. Gdzie one są!?

A co do tych zadań na reputację asasynów to podajcie również jak je wykonać.

przed wejściem do miasta (za domkiem myśliwskim Jensa też) są trzy grupy a z prawej strony (jak stoisz na wprost do wejścia) wychodzisz pod górę i tam są chyba 4 głodne wilki, zabijesz je quest wkonany :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...