Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Fajnie, że gram Asasynem i będę zabijał swoich ziomków.

Co do twego pytania to zaawansowanej to nauczysz się jej wyłącznie w Isthar. W końcu jest to jakby dziedzictwo narodowe Asasynów.

Polecam wszystkim stronęwww.worldofgothic.pl na której można znaleść wiele przydatnych informacji na temat:

-Gothic

-Gothic II

-Gothic II - NK

-Gothic III

a także na temat modów do:

-Gothic I

-Gothic II - NK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi klucza do otwarcia świątyni w Al Shedim. Nie mogę znależc klucza

w miejscu oznaczonym na mapie jako szkoła wojowników. Klucz od Lestera i Saturasa mam.

Klucze do Al Shedim: Jeden klucz ma Saturas. Drugi dostaniesz od Lestera, jeśli wypełnisz jego zadanie. Pozostałe trzy pochowane są na terenie ruin. Ich położenie jest zaznaczone na mapie, którą dostaniesz od Saturasa wraz z poleceniem otwarcia świątyni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy wie ktoś gdzie mogę zdobyc broń o nazwie katana? szukałem w wielu miejscach i nie umiałem znaleźc :( I jeszcze jak można zrobic sztabkę czystej magicznej rudy? bo nauczyłem się tej umiejętności i nawet nie umiem takiej sztabki zrobic :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że można wykuc bo nawet mam przepis! ale nie wiem skąd wytrzasnąc samą sztabkę. z tego co powiedział nauczyciel powinienem ją chyba ogrzac w ogniu ale byłem w kilku miastach i za nic nie chce wsadzic tej sztaby do pieca. I powtarzam pierwsze pytanie : Gdzie znajdę katanę??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak pozmieniac w g3.ini zeby G3 dzialal lepiej na 512 RAM pytalem sie juz jeden uzytkownik powiedzial ze to zbytnio nie pomaga ale znowu chocby minimalnie napewno by pomoglo a mi wlasnie o cos takiego chodzi i ten sam uztkownik poradzil zeby poszukac na www.gothic.phx (bardzo podobny adres www ) ale na tej stronce nie znalazlem tez troche na innych forach szukalem ale nic nie znalzlem:/ .Wiec zwracam sie do was z prośbą by ktos pomogl mi poszukac takiegos czegos!!!
Ja pozmieniałem tak jak Raganius i mi chodzi dobrze na średnich(co prawda mam 1024 ram ale cięło się niesamowicie)
(...)Cache.SizeImage=256000000

Cache.SizeMaterial=40000000

Cache.SizeMesh=70000000

Cache.SizeSound=40000000

Cache.SizeCollisionMesh=40000000

Cache.SizeAnimation=40000000

Cache.SizeSpeedTree=10000000

Shader.EnableDetailShadows=false

Render.MeshLoDQuality=High

Render.AnimationLoDQuality=High

Render.ImageLoDQuality=High

Render.DisableMeshLoDQualityFragmentString=lowpoly

>>to jest ważne, bo domyślnie ustawienia te są na ultrahigh, a jak sami developerzy zanotowali ultra high jest dla systemów z min. 1GBRamu i kartą z 512mb ramu.

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_TextureQualityHigh=350000000

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_High=96000000

ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_High=96000000

ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_High=30000000

ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_High=21000000

ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_High=18000000

ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_High=40000000

ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_High=10000000

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_Medium=70000000

ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_Medium=40000000

ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_Medium=20000000

ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_Medium=15000000

ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_Medium=16000000

ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_Medium=30000000

ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_Medium=7500000

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_Low=32000000

ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_Low=30000000

ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_Low=10000000

ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_Low=10000000

ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_Low=13000000

ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_Low=25000000

ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_Low=5000000

>>a tu nie ma dużo zmian. po prostu porównaj i zmień u siebie; tutaj najważniejsze do zmienienia są te wartości którym brakuje zer. nie pamiętam które to były (chyba material i speedtree) - po prostu porównaj i dopisz u siebie zera.

Spróbuj zatem pobawić się z ini (wrazie jakbyś coś zrąbał, na płycie jest oryginalne ini) - mi pomogło.

dzieki ziomus jestes wielki:) A teraz gdzie jest mapa calego tego kontynentu. Jak by co jestem jeszcze w Ardei tam gdzie rozwalasz orkow na poczatku gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrychy są potrzebne do każdego kufra/skrzyni który nazwę ma czerwoną czcionką.A na kufry to te proste wystarczą. trudniejsze zamki są potrzebne tylko do ,,metalowych kufrów'' i czy ktoś raczy mi odpowiedziec na poprzednie dwa pytania :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapę kontynentu ma herszt orków w Ardei oraz prawie każdy kupiec. Gdzie moge sie nauczyć umiejętności walki dwoma mieczami na poziomie podstawowym?

To pytanie było już kiedyś zadane walki dwoma mieczami możesz się nauczyc w Ben Erai.U gościa który pilnuje wejśća do kopalni ale najpierw musisz przynieść paczke bagiennego ziela i okłamać jednego gościa nie musisz wykonywać tej misji z pałzaczami a paczkę ziela zdobendziesz w Lago na Arenie albo po zabiciu krwioploc dla tego gościa co choduje ale musisz mnie 150Siły i Zdolnosci Łowieckich żeby sie nauczyć walki dwoma mieczami.

A ja mam pytanie totyczące świątyni jak ładwo zabić te wszystkie szkielety??Bo doszedłem tam już do tego maga i mnie zabił:(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapę kontynentu ma herszt orków w Ardei oraz prawie każdy kupiec. Gdzie moge sie nauczyć umiejętności walki dwoma mieczami na poziomie podstawowym?

To pytanie było już kiedyś zadane walki dwoma mieczami możesz się nauczyc w Ben Erai.U gościa który pilnuje wejśća do kopalni ale najpierw musisz przynieść paczke bagiennego ziela i okłamać jednego gościa nie musisz wykonywać tej misji z pałzaczami a paczkę ziela zdobendziesz w Lago na Arenie albo po zabiciu krwioploc dla tego gościa co choduje ale musisz mnie 150Siły i Zdolnosci Łowieckich żeby sie nauczyć walki dwoma mieczami.

eeee ja nauczylem sie walki dwoma broniami w Bakareshu. Uczy go tam gosci stojący przy zachodniej bramie i jeden kolo gdy go pokonamy na arenie.. wiec nietrzeba isc do bed erai i robić jakiegoś tępego questa:P. Pozatym do bakareshu jest bliżej >>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki mieczami nauczyłem się w Ben Sala i nie musiałem robic żadnego questa. I kilka pytań(wiem że się powtarzam ale może ktoś mi w końcu odpowie)

1.jak się robi sztaby czystej magicznej rudy

2.Gdzie znajdę broń o imieniu katana?

3.Gdzie znajdę młot Kalana (Ci co zrobili (lub robią) quest ,,zgoda wytapiaczy rudy'' na pewno wiedzą o co chodzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki mieczami nauczyłem się w Ben Sala i nie musiałem robic żadnego questa. I kilka pytań(wiem że się powtarzam ale może ktoś mi w końcu odpowie)

1.jak się robi sztaby czystej magicznej rudy

2.Gdzie znajdę broń o imieniu katana?

3.Gdzie znajdę młot Kalana (Ci co zrobili (lub robią) quest ,,zgoda wytapiaczy rudy'' na pewno wiedzą o co chodzi)

Ja znam odpowiedz na 1 sztaby magicznej rudy znajdziesz szukając kluczy do świątyni są w skrzyniach ja znalazłem chyba z 3 sztaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świątynia mora sul czy al shedim?? I czy to na pewno były sztabki CZYSTEJ magicznej rudy? Nowe pytanie mam 72% i skaszanione zadania z myśliwymi zrobiłem już chyba wszystko: Jaskinia Rocko,Trzy trolle,myśliwy poza faring,nordmarska starka dla mojoka skóry dla gnara,kufer alego. Czy da się zrobic coś jeszcze? zależy mi bardzo na dostaniu się do zamku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świątynia mora sul czy al shedim?? I czy to na pewno były sztabki CZYSTEJ magicznej rudy? Nowe pytanie mam 72% i skaszanione zadania z myśliwymi zrobiłem już chyba wszystko: Jaskinia Rocko,Trzy trolle,myśliwy poza faring,nordmarska starka dla mojoka skóry dla gnara,kufer alego. Czy da się zrobic coś jeszcze? zależy mi bardzo na dostaniu się do zamku

Świątynia al shedim ale nie jest pewien czy to jest czysta ruda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świątynia mora sul czy al shedim?? I czy to na pewno były sztabki CZYSTEJ magicznej rudy? Nowe pytanie mam 72% i skaszanione zadania z myśliwymi zrobiłem już chyba wszystko: Jaskinia Rocko,Trzy trolle,myśliwy poza faring,nordmarska starka dla mojoka skóry dla gnara,kufer alego. Czy da się zrobic coś jeszcze? zależy mi bardzo na dostaniu się do zamku

Pogadaj z Wilsonem i tomem.

Gdzie dokładnie jest kamień teleportacyjny do Ben Sali? Skąd moge wziąć 10 skór topielca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w gothicu 3 . Kiedy zabiję cieniostwory dla Candeli , to mam mu sprzedać ich rogi . Tylko że tam tych rogów nie ma . Niczego nawisem mówiąc nie ma . Nauczyłem się umiejętności pozyskiwania m.in. rogów ze zwierząt i nic . Wie ktoś może co z tym bugiem zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...