Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Co do walki dwoma mieczami to tej podstawowej możesz sie nauczyć w Ben Erai u tego gościa co pilnuje kopalni po wykonaniu misji u jakiegoś tam gościa przy tych namiotach i nie musisz zabijać pełzaczy wystarczy że mu przyniesiesz paczke bagiennego ziela i okłamiesz tego goscia na "S".Paczke bagiennego ziela zdobędziesz w Lago:

A)Zabijajać krwioplice i tego co dba o to ziele.

B)U przywudcy jak pokonasz na arenie 2 gości.

A tak po zatym powtarzam pytanie czy musze wyzwolic Montere???

Montere musisz wyzwolić jeśli wykonujesz zadanie "Oswobódź Myrtanę" dla innosa lub beliara(nieźle się wkurzył po zdradzie orków)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ja mam pretensje. Piszecie, że w każdym mieście w Varancie nauczę się walki dwoma mieczami. Byłem w Bradze, Ben Erai i Lago (które oswobodziłem :D ) i NIKT mnie nie może tego nauczyć!

A od czego można to Lago oswobodzić :?: :?: :?: A ja mogłem nauczyć ię walki dwoma mieczami tylko w Barakeszu.

Kody do Gothic 3

Aby włączyć kody, wpisujemy najpierw na klawiaturze słowo marvin. Powinniśmy ujrzeć napis "marvin mode activated". Jeśli zamiast tego widzimy dziwne kwadraciki, należy włączyć post processing. Teraz, aby wejść w konsolę, klikamy klawisz ~ (pod escape). W otwartym u góry okienku możemy teraz wpisywać kody. Uwaga - wielkość liter ma znaczenie!

Inny sposób na włączenie kodów: Wchodzimy w plik docelowy xGothic IIIInige3.ini. W ge3.ini zmieniamy TestMode=false na TestMode=true.

Co zrobić żeby konsola nam się nie rozmazywała? (żeby w ogóle było ją dobrze widać?) W pliku Data tworzymy nowy folder "_compiledImage" (BEZ " ")

A w nim "_Intern" (BEZ " ")

To jest wstęp o kodach z pewnej strony.

Ja z innej strony dowiedziałem się tego co jest w 2 akapicie.

Lecz mam problem z pierwszego akapitu (kwadraciki).

Gdzie można włączyć Post processing ( jeśli jest to w grze to pdajcie to np. tak: Gothic3/data/ge3.ini

Jak coś to sposób z trzeciego akapitu też już stosowałem.

Ps. Wpisanie Marvin mode wyłącza mi możliwość wpisywania kodów oraz używania klawiszy F do różnych efektów (np F8=Uzdrowienie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)A od czego można to Lago oswobodzić :?: :?: :?: A ja mogłem nauczyć ię walki dwoma mieczami tylko w Barakeszu.(...)
Lago musisz oswobodzić z rąk Assassynów i oddać je w posiadanie koczownikom(zakładając że jesteś"tym dobrym")
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mejzor.

Jednak zdaje mi się że z treści (i rozmiarów) tekstu można wywnioskować że główną częścią jest temat o kodach.

Nie rzebym chciał kogoś obrażać ale bardzo potrzebuję kilku rzeczy których nie mogę mieć z powodów finansowych. :cry:

Edit: co prawda następny post został usunięty ale odpowiadam na niego.

Vilku... już ustawiałem Post Processing na wszystkie 3 sposoby i nic. Nie działa. Może to to że znalazłem coś jak Post Processing w DATA :?:

(i zmieniłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mejzor.

Jednak zdaje mi się że z treści (i rozmiarów) tekstu można wywnioskować że główną częścią jest temat o kodach.

Nie rzebym chciał kogoś obrażać ale bardzo potrzebuję kilku rzeczy których nie mogę mieć z powodów finansowych. :cry:

Edit: co prawda następny post został usunięty ale odpowiadam na niego.

Vilku... już ustawiałem Post Processing na wszystkie 3 sposoby i nic. Nie działa. Może to to że znalazłem coś jak Post Processing w DATA :?:

(i zmieniłem)

próbowałem zrobić tak jak napisałeś w 3 akapicie tego o kodach i mi normalnie wyszło. Tylko za drugim razem bo pierwszo wpisałem zamiast _compiledImage to _compliedImage i dalej miałem "czarne kwadraciki"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczysz sie tego w Isithar (jest tam chyba kilku nauczycieli tej umiejętności)

Dzięki. Czyli bez wysokiej reputacji u Asasynów nie da się tego nauczyć? Ech... Gra wciąga, ale niektóre rozwiązania irytują a ilość bugów poraża. No i wymagania sprzętowe - mało kogo stać na sprzęt, który to pociągnie w wyższej rozdziałce i detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczysz sie tego w Isithar (jest tam chyba kilku nauczycieli tej umiejętności)

Dzięki. Czyli bez wysokiej reputacji u Asasynów nie da się tego nauczyć? Ech... Gra wciąga, ale niektóre rozwiązania irytują a ilość bugów poraża. No i wymagania sprzętowe - mało kogo stać na sprzęt, który to pociągnie w wyższej rozdziałce i detalach.

Eee... Nie jest tak źle... Na moim sprzęcie (patrz kilka stron wcześniej) G3 idzie dobrze na średnich detalach a bugi nie przeszkadzały mi w czerpaniu przyjemności z gry :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Nie jest tak źle... Na moim sprzęcie (patrz kilka stron wcześniej) G3 idzie dobrze na średnich detalach a bugi nie przeszkadzały mi w czerpaniu przyjemności z gry :)

Giercuję w 1920x1440 i wszystko ustawione na maksymalną jakość, gra wygląda nieźle choć i tak uważam, że pochłania zastraszająco dużo mocy jak na to co prezentuje. A z drugiej strony - przed świętami miałem w komputerze kartę zastępczą (GF7600GS (400/800)) i przyznam, że radziła sobie, ale oczywiście w dość małej rodzielczości i średnich detalach. Wygląda na to, że G3 zżera procesor albo pamięć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Monterz mam 71 reputacji i anulowana misje z niewolnikiem i teraz zaczełam zabijać orków zabiłem tych co pilnują niewolników i pisało że wypełniłem misje którą nikt mi nie zlecił a reszte orków jak zabije to on sie odradzaja i co ja mam zrobić jak chce iść drogą innosa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Monterz mam 71 reputacji i anulowana misje z niewolnikiem i teraz zaczełam zabijać orków zabiłem tych co pilnują niewolników i pisało że wypełniłem misje którą nikt mi nie zlecił a reszte orków jak zabije to on sie odradzaja i co ja mam zrobić jak chce iść drogą innosa?
nie musisz brać zadania żeby go wykonać :) dodaje ci to tylko exp i reputacji i nie masz raczej później żadnych problemów... :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam jeszcze kilka pytań:

1)Jak zabić tego szamana w Silden skoro on sie odradza wiecie ta misja dla Zapotka.

2)Po przyniesieniu 5 paczek broni temu buntownikowi na "I" i powiedzeniu mu że jego brat mu nie pomoże co mam robic żeby wyswobodzić tą wioske.

3)Nauczyłem sie zatruwać miecz ale nie wiem jak to zrobić i gdzie może mi ktoś powie.

Z góry dzienkuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tylko znam odpowiedź na 3.

Klikasz dwa razy na truciznę w ekwipunku. Powinna ci się wyświetlić taka lista jak przy ostrzeniu broni. Wybierasz broń i klikasz.

Ps. PLIS. Powiedzcie gdzie można kupić truciznę bo miałem tylko jedną a potrzebuję dwóch. Gram Asasynem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam jeszcze kilka pytań:

1)Jak zabić tego szamana w Silden skoro on sie odradza wiecie ta misja dla Zapotka.

2)Po przyniesieniu 5 paczek broni temu buntownikowi na "I" i powiedzeniu mu że jego brat mu nie pomoże co mam robic żeby wyswobodzić tą wioske.

3)Nauczyłem sie zatruwać miecz ale nie wiem jak to zrobić i gdzie może mi ktoś powie.

Z góry dzienkuje.

1) Trzeba dobić tego szmana (tak jak każdą osobę sie dobija)

2)Po prostu musisz zaaatakować orków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis na trucizne można kupić w Barakeszu, u handlarza który prowadzi wykopaliska.
I co z tego skoro nie można sie nauczyć wyrobu trucizn (eh... Te bugi) :ncool: :thumbdown:

P.S. jak ktoś ma linka do wyższej wersji patcha niż 1.09 i poprawia ten błąd to prosze o bezzwłocznego priv'a lub odpowiedź na forum [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczysz sie tego w Isithar (jest tam chyba kilku nauczycieli tej umiejętności)

Dzięki. Czyli bez wysokiej reputacji u Asasynów nie da się tego nauczyć?

Da się, ale potrzebujesz do tego broń ,,master sword'', którą jednak możesz wykuć tylko jak masz 2 katany i ,,magic ore blank''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak pozmieniac w g3.ini zeby G3 dzialal lepiej na 512 RAM pytalem sie juz jeden uzytkownik powiedzial ze to zbytnio nie pomaga ale znowu chocby minimalnie napewno by pomoglo a mi wlasnie o cos takiego chodzi i ten sam uztkownik poradzil zeby poszukac na www.gothic.phx (bardzo podobny adres www ) ale na tej stronce nie znalazlem tez troche na innych forach szukalem ale nic nie znalzlem:/ .Wiec zwracam sie do was z prośbą by ktos pomogl mi poszukac takiegos czegos!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę. Potrzebuje sejwy z Gothica 3.Straciłem wszystkie sejwy z powodu formatu wszystkich partycji. Nie chce i się grać od nowa więc prosze o sejva. Najlepiej kilka sejwów:

- po wyzwoleniu kilku początkowych miast

- Po wyzwoleniu całej Myrtany

- sejw tak z 3/4 gry najlepiej tuz przed 1 spotkaniem Xardasa

Jest mi całkowicie obojętne czy po stronie orków czy buntowników. Profesja tak samo wszystkie są bardzo fajne więc także mi to obojętnie. Sejvy nie muszą być koniecznie z tych miejsc podanych wyżej. jak widać nie jestem wybredny. POMOŻE KTOŚ?? Mój e-mail: mdegorski@wp.pl Dzięki. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak pozmieniac w g3.ini zeby G3 dzialal lepiej na 512 RAM pytalem sie juz jeden uzytkownik powiedzial ze to zbytnio nie pomaga ale znowu chocby minimalnie napewno by pomoglo a mi wlasnie o cos takiego chodzi i ten sam uztkownik poradzil zeby poszukac na www.gothic.phx (bardzo podobny adres www ) ale na tej stronce nie znalazlem tez troche na innych forach szukalem ale nic nie znalzlem:/ .Wiec zwracam sie do was z prośbą by ktos pomogl mi poszukac takiegos czegos!!!
Ja pozmieniałem tak jak Raganius i mi chodzi dobrze na średnich(co prawda mam 1024 ram ale cięło się niesamowicie)
(...)Cache.SizeImage=256000000

Cache.SizeMaterial=40000000

Cache.SizeMesh=70000000

Cache.SizeSound=40000000

Cache.SizeCollisionMesh=40000000

Cache.SizeAnimation=40000000

Cache.SizeSpeedTree=10000000

Shader.EnableDetailShadows=false

Render.MeshLoDQuality=High

Render.AnimationLoDQuality=High

Render.ImageLoDQuality=High

Render.DisableMeshLoDQualityFragmentString=lowpoly

>>to jest ważne, bo domyślnie ustawienia te są na ultrahigh, a jak sami developerzy zanotowali ultra high jest dla systemów z min. 1GBRamu i kartą z 512mb ramu.

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_TextureQualityHigh=350000000

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_High=96000000

ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_High=96000000

ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_High=30000000

ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_High=21000000

ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_High=18000000

ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_High=40000000

ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_High=10000000

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_Medium=70000000

ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_Medium=40000000

ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_Medium=20000000

ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_Medium=15000000

ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_Medium=16000000

ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_Medium=30000000

ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_Medium=7500000

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_Low=32000000

ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_Low=30000000

ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_Low=10000000

ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_Low=10000000

ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_Low=13000000

ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_Low=25000000

ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_Low=5000000

>>a tu nie ma dużo zmian. po prostu porównaj i zmień u siebie; tutaj najważniejsze do zmienienia są te wartości którym brakuje zer. nie pamiętam które to były (chyba material i speedtree) - po prostu porównaj i dopisz u siebie zera.

Spróbuj zatem pobawić się z ini (wrazie jakbyś coś zrąbał, na płycie jest oryginalne ini) - mi pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze inne pytanie co do trucizn.

Aktualnie jestem w Varancie. Potrzebuję trucizny, mam większość kamieni

W Varancie. Poza Mora sul i Isthar. Mam też prawie wszystkie kamienie do miast Myrtany. W nordmarze nawet nie byłem. Gdzie kupić truciznę?

Nie chce mi się teleportować od miasta do miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...