Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

W Wiosce gdzie mozna sie nauczyć walki dwoma mieczami tej podstawowej nie trzeba zabijać pełzaczy wystarczy mu załatwicz paczke ziela i okłamać takiego jednego gościa ale nie oto mi chodzi bo tego gosciu nie chce mnie nauczyc mówi że nie spełniam wymogów jakie są te wymogi trzeba mieć dużo sieły czy poziom?Czy może nauczyć sie dobrze bić mieczami prosze o odpowiedz.
Żeby zobaczyć jakie są wymagania umiejętności najeżdżasz na nią myszką i tam gdzieś wyskoczy ci np. w tym przypadku

siła 150

zdolności łowiecke 150 8)

i chyba jeszcze mistrzowska czy dobra walka mieczem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam kłopoty z reputacją w Monterze mam 59 procent reputacji i 2 misje u marika:

1)Odmówiłem poszukiwanie tego niewolnika i poszłem do marika i powiedziałem u o tej liście i w zadaniach pisze żeby zabrać liste i dać marikowi moze ktos wie jak??

2)Musze iść na farme po danine ale byłem na oby dwóch farmach i nikt mi nie chce nic dać.

Prosze o odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam dziwny problem z gothic 3 i nie tylko. A mianowicie przy wejsciu do menu gra poprostu sie zawiesza (restart wybawieniem) podobnie dzieje się z M: TW 2 i Settlers 10th anniversary. Mój komputer Intel core 2 duo 6300, GF 7600 GT, 1GB ram. Zauważyłem, iż ludzie posiadający identyczny sprzęt jak mój mają taki sam problem...o co chodzi? Czy ktoś wie w czym tkwi problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z cieniami jednostek i "głębią pola".

No więc komp spełania wymagania gry:

Athlon XP 2500 Barton

Abit NF7-S

DDR 400 1x256 i 2x512

ATI Radeon x800GTO

Tagan 380W

Samsung 80GB

Gdy w opcjach włącze cienie choćby na minimum to pojawiają się one ale tylko przy budynkach, gdy dam cienie na full to jest tak samo, jednostki nadal nie mają cieni(w dzień, w pełnym słońcu). Ciekawe jest,że jak wyciągne pochodnie to wszystkie cienie się pojawiają, nawet jak są wyłączone w opcjach...co moze byc tego przyczyną? Stery mam pobrane najnowsze.

Druga sprawa to opcja prost...coś tam, wyleciała mi ta nazwa z głowy, ale są trzy warianty przy niej: pierwszej nie pamiętam, druga to "efekt overglow", a trzecia to "głębia pola". Problem jest pokazany na screenach...aha co do cienic, są na full włączone a nadal ich nie widac przy postaciach...

A tak wygląda mój G3 z włączoną głębią pola, ale dlaczego tak?

g3vs3.th.jpg

Przy efekcie overglow wygląda to normalnie ale nadal nie ma tych cieni jednostek...

g33mv6.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakie zadania zrobiłeś to ci powiem co jeszcze możesz zrobic. A z tymi rękami to ja robie tak: wyjmuje broń,wchodzę do ekwipunku i naciskam

na aktualnie używaną broń(powinna zniknąc mu wtedy z pleców) Następnie naciskam klawisz wyciągnięcia broni(domyślnie spacja) i wtedy gościu ,,przygotowuje'' ręce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da się zapytac go jeszcze raz?? Spróbuj jeszcze na przykład pogadac z tymi niewolnikami których się da wysłac. A zabiłeś złodziei zboża i agresywne wilki??

Mozna mu tylko powiedzieć niech żyje okara a na farmach zobiłem wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"niech żyje okara" powiedz gościowi od magazynu, który chciał od ciebie mleko i przenicę... Wtedy okaże się że jest on buntownikiem : )

A co możesz zrobić? Tylko walczyć na arenie, a jeśli juz to zrobiłeś to nie zależnie czy lubisz orków czy nie przebij się do głównego zamku i zabij dowódcę : ) (Pamiętej żeby zapisać przed tym grę ; ) )

Btw. Podaj WSZYSTKIE Zadania które wykonałeś już w Monterze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"niech żyje okara" powiedz gościowi od magazynu, który chciał od ciebie mleko i przenicę... Wtedy okaże się że jest on buntownikiem : )

A co możesz zrobić? Tylko walczyć na arenie, a jeśli juz to zrobiłeś to nie zależnie czy lubisz orków czy nie przebij się do głównego zamku i zabij dowódcę : ) (Pamiętej żeby zapisać przed tym grę ; ) )

Btw. Podaj WSZYSTKIE Zadania które wykonałeś już w Monterze...

Skoro Barszcz mówi że tego miasta nie trzeba wyzwalać to misje są nie ważne a jak by tak zabic wszystkich orków i najemników to już bym ją wyswobodził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor 2800+ 2000Mhz,GeForce 6200 128Mb ram,512 ram. Pomozcie szukac filmiku z Gothic 3 na takich konfiguracjach chcialbym zobaczyc plynnosc gry wiem ze bedzie sie scinac ale chce zobaczyc jak mocno nie wiem czy kupic oryginalke a nie chce mi sie czekac z 1 tydzien az mi sie demo z neta sciagnie:/

A i konfiguracja kompa moze byc troszke slbsza lub troszke lepsza Troszkę :roll:

A jak nie ma filmiku to w skali od 0 do 10 jak bedzue chodzic na takim sprzecie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor 2800+ 2000Mhz,GeForce 6200 128Mb ram,512 ram. Pomozcie szukac filmiku z Gothic 3 na takich konfiguracjach chcialbym zobaczyc plynnosc gry wiem ze bedzie sie scinac ale chce zobaczyc jak mocno nie wiem czy kupic oryginalke a nie chce mi sie czekac z 1 tydzien az mi sie demo z neta sciagnie:/

A i konfiguracja kompa moze byc troszke slbsza lub troszke lepsza Troszkę :roll:

A jak nie ma filmiku to w skali od 0 do 10 jak bedzue chodzic na takim sprzecie :wink:

no do jasnej ciasnej... Na 512 ramu nie ma szans, żeby Gothic ci działał w miarę dobrze!!

Sam grałem na 512 Ramu i wiem jak to jest. Ładowanie 10 minut, ciągłe rzężolenie dysku i freezy kilkunasto sekundowe...

Poza tym karta graficzna.... no comments

skala od 0 do 10 to 1 - ten jeden punkt to za to, że w ogóle się uruchomi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pretensje. Piszecie, że w każdym mieście w Varancie nauczę się walki dwoma mieczami. Byłem w Bradze, Ben Erai i Lago (które oswobodziłem :D ) i NIKT mnie nie może tego nauczyć!

A od czego można to Lago oswobodzić :?: :?: :?: A ja mogłem nauczyć ię walki dwoma mieczami tylko w Barakeszu.

Kody do Gothic 3

Aby włączyć kody, wpisujemy najpierw na klawiaturze słowo marvin. Powinniśmy ujrzeć napis "marvin mode activated". Jeśli zamiast tego widzimy dziwne kwadraciki, należy włączyć post processing. Teraz, aby wejść w konsolę, klikamy klawisz ~ (pod escape). W otwartym u góry okienku możemy teraz wpisywać kody. Uwaga - wielkość liter ma znaczenie!

Inny sposób na włączenie kodów: Wchodzimy w plik docelowy xGothic IIIInige3.ini. W ge3.ini zmieniamy TestMode=false na TestMode=true.

Co zrobić żeby konsola nam się nie rozmazywała? (żeby w ogóle było ją dobrze widać?) W pliku Data tworzymy nowy folder "_compiledImage" (BEZ " ")

A w nim "_Intern" (BEZ " ")

To jest wstęp o kodach z pewnej strony.

Ja z innej strony dowiedziałem się tego co jest w 2 akapicie.

Lecz mam problem z pierwszego akapitu (kwadraciki).

Gdzie można włączyć Post processing ( jeśli jest to w grze to pdajcie to np. tak: Gothic3/data/ge3.ini

Jak coś to sposób z trzeciego akapitu też już stosowałem.

Ps. Wpisanie Marvin mode wyłącza mi możliwość wpisywania kodów oraz używania klawiszy F do różnych efektów (np F8=Uzdrowienie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez problem. Przerobiłem oryginalną wersje kolegii przez CloneCD , ale gra potrzebuje craca , ma ktoś??

PS.Jeśli nie powinienem o tym pisać , to mi o tym powiedzcie , i prosze nie banujcie mnie , PLEASE.

Ban to może nie, ale ostrzeżenie należy się jak psu buda.... Jesteś tu niemal pól roku i nie wiesz, że o cracki się nie prosi? Kup oryginał i graj. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do walki dwoma mieczami to tej podstawowej możesz sie nauczyć w Ben Erai u tego gościa co pilnuje kopalni po wykonaniu misji u jakiegoś tam gościa przy tych namiotach i nie musisz zabijać pełzaczy wystarczy że mu przyniesiesz paczke bagiennego ziela i okłamiesz tego goscia na "S".Paczke bagiennego ziela zdobędziesz w Lago:

A)Zabijajać krwioplice i tego co dba o to ziele.

B)U przywudcy jak pokonasz na arenie 2 gości.

A tak po zatym powtarzam pytanie czy musze wyzwolic Montere???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...