Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Mejzor>>>

7600 GS-średnio 445,00 zł

7900 GT - ogólnie 800zł+

Zależy jeszcze gdzie.

Niedługo robię modernizację kompa. Wybrałem taki oto sprzęt:

PCIex GIGABYTE GF 7600GT 256MB/128BIT-575zł

Procesor INTEL CORE 2 DUO E6300 1.86 GHz BOX / S- 775- 695zł

Płyta główna ASUS P5VD2-X - PT890, SATA II, DDR 2, PCI-Ex, S-775-220zł

Zasilacz CHIEFTEC CFT-500A-12S - 500 W-275zł

Obudowa MODECOM STEP 407 - bez zasilacza, Prescott, srebrny-130zł

Pamięć KINGSTON DDR2 512 MB / 667, CL 5 -215zł

Pamięć KINGSTON DDR2 1024 MB / 667, CL5 -410zł

Na Gothica powinno starczyć. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Niedługo robię modernizację kompa. Wybrałem taki oto sprzęt:

PCIex GIGABYTE GF 7600GT 256MB/128BIT-575zł

Procesor INTEL CORE 2 DUO E6300 1.86 GHz BOX / S- 775- 695zł

Płyta główna ASUS P5VD2-X - PT890, SATA II, DDR 2, PCI-Ex, S-775-220zł

Zasilacz CHIEFTEC CFT-500A-12S - 500 W-275zł

Obudowa MODECOM STEP 407 - bez zasilacza, Prescott, srebrny-130zł

Pamięć KINGSTON DDR2 512 MB / 667, CL 5 -215zł

Pamięć KINGSTON DDR2 1024 MB / 667, CL5 -410zł

Na Gothica powinno starczyć. ;)

Wystarczy na pewno, a o ile się nie mylę do tej karty w gratisie jest Civilization IV. :) ale na 100% pewny nie jestem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą Gotik 3 gdy chodze po mapie po ekranie walują mi białe paski czasami nawet zawiesi sie na minute.

Mój komputer to:704Ramy,128 Karta graficzna GF,Procesor 1,5,Windows Xp.

Odpowiedź może być tylko jedna. Chłopie, masz za słaby komputer na Gothica 3. Nawet na minimalne wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno dziwne pytanie gdzie moge ukryć Gotika 3 na kompie żeby nikt o nim nie wiedział a mógł bym grać bo mój brat mi go odinstalował i chyba zrobi to jeszcze raz.
Zainstaluj, skopiuj i wklej do folderu(najlepiej ciągu folderów z większą ilością folderów w środku żeby było się trudniej połapać gdzie to jest) odinstaluj i raczej będziesz mógł grać i nikt nie będzie wiedział że on tam jest. Dziwne pytanie, masz rację. Ale dziwna odpowiedź. :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno dziwne pytanie gdzie moge ukryć Gotika 3 na kompie żeby nikt o nim nie wiedział a mógł bym grać bo mój brat mi go odinstalował i chyba zrobi to jeszcze raz.
Zainstaluj, skopiuj i wklej do folderu(najlepiej ciągu folderów z większą ilością folderów w środku żeby było się trudniej połapać gdzie to jest) odinstaluj i raczej będziesz mógł grać i nikt nie będzie wiedział że on tam jest. Dziwne pytanie, masz rację. Ale dziwna odpowiedź. :wink:

Po co komplikować sobie życie?? Klikasz na ikonie G3 PPM wybierasz opcję Ukryty>zastosuj>ok

I to wszytko. Bardzo dziwne pytanie... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno dziwne pytanie gdzie moge ukryć Gotika 3 na kompie żeby nikt o nim nie wiedział a mógł bym grać bo mój brat mi go odinstalował i chyba zrobi to jeszcze raz.
Zainstaluj, skopiuj i wklej do folderu(najlepiej ciągu folderów z większą ilością folderów w środku żeby było się trudniej połapać gdzie to jest) odinstaluj i raczej będziesz mógł grać i nikt nie będzie wiedział że on tam jest. Dziwne pytanie, masz rację. Ale dziwna odpowiedź. :wink:

Po co komplikować sobie życie?? Klikasz na ikonie G3 PPM wybierasz opcję Ukryty>zastosuj>ok

I to wszytko. Bardzo dziwne pytanie... :lol:

można i tak :D Mam małe pytanie: dlaczego gdy gram po stronie beliara to na mapie nie ma niektórych postaci do questów np.:orkowie na farmie niedaleko trelis :?: znając życie to pewnie coś mis sie zrąbało. Mam rację :?:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od tego jaki mam komputer :

Procesor 3500+ athlon

Karta 7900 Gs Galaxy

1024 Mb Ram geila ultra 800 Mhz

Reszta chyba nie ma wiekszego znaczenia.

Probouje odpalic gothica po jakims czasie wyskakuje blad(nie wchodzi do menu nic) :

art Heap library

Out of Memory.Please some free memory,then choose retry.

Do wyboru sa opcje przerwij ,ponow probe ,ingoruj .

Jak dam ignoruj to wyskakuje blad

bcmemoryadmin ::AllocatePure error:bcmemoryadmin::Allcatepure -allocation failed

a dalej wyskakuje okno z tematem where is guru i cos tam pisze o pliku engine.dll .

Wydajnosc pamieci mam ustawiona na 4096 i niewiem co dalej robic pomzie w potrzebie bo ja juz na serio nie kumam co jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło

:cry:

Dziwne, ale musi być coś co "zabiera" ci całą pamięć ram. A jesteś podłączony do internetu jak grasz? Sprawdź czy nie masz jakiegoś wirusa albo inne świństwo na kompie, które zajmuje twoje zasoby systemowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wlaczony Cacheman XP on filtruje pamiec ram sprubuje odlaczyc internet podczas wczytywania i zobacze co dalej .ale proisze o wszelkie rady.

Dziwne ,że oblivion chodzi mi na full detalach bez rzadnych przyciec ,a tu nawet do menu nie wchodzi.

Program acheman Xp wskazuje 855 mb wolnego Ramu przed rozpaczeciem.

Gothic nadal nie dziala a w momencie gdy wyskakuje blad jest 415 wolnego ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 a są takie?

2. Nie powinnien

3. Zabijajac orki masz duzo beltow.Gdzie mozna kupic...trudno powiedizec. Ja grajac i strzelajac z kuszy nie narzekalem na brak beltow.Zawsze byly w jakiej skrzynce lub mial je jakis ork.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z innej beczki. Mianowicie w jaskini Ortegi nie ma Ortegi. Jest tam kupa innych bandytów ale nie ma samego ortegi i towarów ukradzionych temu orkowi Cape Dun.

Teraz nie wiem czy to błąd gry czy mój?

ej a powiedzcie mi czy ruszy mi gothic na tym sprzęcie (w najniższych detalach)

AMD athlon 3000+ 64bit , geforce 7300GT 256mb ram , i 512 mb ram

Ruszyć ruszy. Na forum CD-Projektu ktoś podawał ustawienia pliku g3.ini dla 512MB. Proponowałbym jednak dokupić 512mb, a najlepiej 1GB wtedy będzie chodzić dość dobrze (tylko czemu 512MB RAMu kosztuje prawie 200PLN?).

Bardzo prosze pomozcie znalesc takie cos co by mowilo jak mam zamienic te cos w g3.ini!!! POMÓZCIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D

Jak chodzi o gothica to jestem kompletnie zielony i w ogóle zaczynam przygodę z serią od "trójki" :D . Niedługo wymieniam kompa i chciałbym wiedzieć jak mniej-więcej bedzie chodził na nim gothic i jakie detale najlepiej włączyć zeby gierka nie skakała i szarpala noemilosiernie. Nie bede sie rozpisywal napisze tylko skrótowo ("pelna wersja" mojego configu jest w dziale sprzet w topicu o modernizacji kompa):

Core2Duo E6300 1,86 GHz

GF 7900GS

2GB RAM

160GB na HDD

Jak bedzie z tym gothikiem i ew. co oplaca sie zmienić zeby gierka chodzila jak najlepiej? Z góry THX :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie pytanie sprzętowe: mam zamiar kupić kartę graficzną Radeona x1300 pro i nie wiem czy ta karta będzie dobra pod Gothica 3. Heeelp :!: :!: :!: Nie wiem czy opłaca się wymieniać kartę jeżeli nie będzie mi ta gra chodziła lepiej niż na moim Ge Force Fx 5600 (na średnich przycina troszke mocno ale na niskich płynie) :?:

Mam właśnie tą karte graficzną i Gothic trudu chodzi na średnich ustawieniach(chociaż częśc moge ustawic na wysokie i grac się da dośc dobrze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D

Jak chodzi o gothica to jestem kompletnie zielony i w ogóle zaczynam przygodę z serią od "trójki" :D . Niedługo wymieniam kompa i chciałbym wiedzieć jak mniej-więcej bedzie chodził na nim gothic i jakie detale najlepiej włączyć zeby gierka nie skakała i szarpala noemilosiernie. Nie bede sie rozpisywal napisze tylko skrótowo ("pelna wersja" mojego configu jest w dziale sprzet w topicu o modernizacji kompa):

Core2Duo E6300 1,86 GHz

GF 7900GS

2GB RAM

160GB na HDD

Jak bedzie z tym gothikiem i ew. co oplaca sie zmienić zeby gierka chodzila jak najlepiej? Z góry THX :wink::wink:

Co do Ciebie to widzę że masz 2 Gb ramu karta graficzna dobra a zapewne na niej masz 256 ramu.Gothic 3 pojdzie Ci owszem ale z jakimi detalami bys mogl grac to Ci nie powiem bo nie wiem chociaż tak na oko to Hight???(szczegolnie ram tutaj polepsza sprawe bo 2 gb to nie malo) A i szkoda że swoja przygode zaczynasz nie grajac w G1 i G2 tylko odrazu zaczynajac od G3

Ej no ziomy a mi kto odpowie ???!!!!!! Dwa posty wyzej PRZECZYTAC i PORADZIC!!!!!!:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze pomozcie znalesc takie cos co by mowilo jak mam zamienic te cos w g3.ini!!! POMÓZCIE

Proponuję żebyś odwiedził gothic.phx.pl i tam na forum powinieneś znaleźć. Jak jeszcze miałem 512 to z tamtąd znalazłem, ale raczej to nie pomaga zbytnio...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtarzam moje pytanie gdzie moge znaleźć pełzacze z twardą zbroją za tymi paiskowimi??I tam jest ognisy puchar trudno go zrobyć??

Puchar łatwo zdobyć jego lokalizacji nie pamiętam, ale jest w poradniku który Ci dorzucili do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wiosce gdzie mozna sie nauczyć walki dwoma mieczami tej podstawowej nie trzeba zabijać pełzaczy wystarczy mu załatwicz paczke ziela i okłamać takiego jednego gościa ale nie oto mi chodzi bo tego gosciu nie chce mnie nauczyc mówi że nie spełniam wymogów jakie są te wymogi trzeba mieć dużo sieły czy poziom?Czy może nauczyć sie dobrze bić mieczami prosze o odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...