Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Mam jeszcze jedno pytanie gdzie znajdę gońców leśnych? Rozmawiałem na ten temat z orkiem ale już nie pamiętam.

o w mordę, ale dałeś ;) Może tak powiesz KTÓRYCH leśniaków szukasz?

Ale żeby nie było, mapkę ze wszystkimi waznymi przedmiotami, postaciami itp. masz TU

Aha, GL są tam gdzie druidzi... powodzenia w szukaniu...

A walki dwom broniami nauczyć możemy się w prawie każdym mieście Asasynów, z czego pierwsze jest chyba Lago...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytania:

:arrow: Jak rozpocząć rewoltę w M.? z kim pogadać, wykonałem wszystkie zadania dla rebelii, pogadałem z łącznikiem, dostałem misję i co dalej? Mam po prostu rzucić się na orków?

Jak dostałeś od Sanforda qesta o wyzwolenie Montery to ruszaj. Powodzenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie wykona tą misje u Sanforda z tymi mlekami i zbożem to co potem>???

Nie wiem, bo jej nie wykonałem :D , ale żeby dostać Qesta od Sanforda, musisz mu podać hasło ,,Long life Okara'', które dostaniesz od Masona koło farmy blisko Montery.

przypominam moje pytanie:

mam pytanie - gdzie można się nauczyć walki dwoma broniami (tej podstawowej, a nie mistrzowskiej) :?:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem musze zniszczyc buntownicze podziemie w cape dun( czyli zabic phila)Ale jestem po stornie buntownikow i jak go zabije to odrazu wszyscy mie atakuja.Jest jakis sposob aby zrobic ta misje?

ps.wypedzilem orkow z cape dun.

Jeśli dobrze zrozumiałem to dostałeś misje od szefa cape dun że masz zabić kogoś reedok ale jak zabiłeś wszystkich orków w cape dun to nie musiesz już tego robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,

JA dostalem misje od szefa w cape dun abym znalazl i zabil Phila ktory sie znajduje w cape dun a misja sie zwie buntownicze podziemie w cape dun i ciagle mam jako biezace a w ogole juz nie chce jej mniec.

A spróbuj pousypiać wszystkich wkół i dopiero wtedy go zabij

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem taką misje ale jej nie trzeba wykonać jak pogadasz z szefem to on ci powie że zchwytali paladyna idziesz do niego gadasz z nim ale jeszcze nie atakujesz póżniej idziesz do tego gościa phila gadasz z nim i on mówi że jak zatakujesz z tym paladynem orków to on z gościami wam pomogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam moje pytanie:
mam pytanie - gdzie można się nauczyć walki dwoma broniami (tej podstawowej, a nie mistrzowskiej) :?:

przecież odpowiedziałem... w większości miast Asassynów, z czego ierwszy taki nauczyciel jest bodajże w Lago...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam moje pytanie:
mam pytanie - gdzie można się nauczyć walki dwoma broniami (tej podstawowej, a nie mistrzowskiej) :?:

przecież odpowiedziałem... w większości miast Asassynów, z czego ierwszy taki nauczyciel jest bodajże w Lago...

Wcale nie w takiej większości...

Najłatwiejsza i najkrótsza droga do miasta, w którym można się nauczyć walki dwoma mieczami jest z Cape Dun do Bakareshu, wystarczy przepłynąć...a nauczy nas tam Silvio lub Achmed. Natomiast aby nauczyć się walki mistrzowskiej trzeba stanąć po stronie tych "złych" - mnie osobiście to nie bardzo ubawiło, zwłaszcza, że walka tarcza+miecz mi nie odpowiada, a dwuręczne bronie to dla mnie za wolne oręża...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam moje pytanie:
mam pytanie - gdzie można się nauczyć walki dwoma broniami (tej podstawowej, a nie mistrzowskiej) :?:

przecież odpowiedziałem... w większości miast Asassynów, z czego ierwszy taki nauczyciel jest bodajże w Lago...

:oops: Sorki - to było moje niedopatrzenie :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam moje pytanie:
mam pytanie - gdzie można się nauczyć walki dwoma broniami (tej podstawowej, a nie mistrzowskiej) :?:

przecież odpowiedziałem... w większości miast Asassynów, z czego ierwszy taki nauczyciel jest bodajże w Lago...

W lago nie ma nauczyciela chyba że to ten narkoman.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ben Erai jest nauczyciel dwóch mieczy, ten ziomal który pilnuje drogi do kopalni złota. Ma imię na "N" (nie pamiętam całego :oops: zawsze mam z tym problemy). Nie trzeba mieć do tego 75% w miescie, nauczył mnie gdy wykonałem quest dla Vasco, ten z pełzaczami piaskowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie pytanie sprzętowe: mam zamiar kupić kartę graficzną Radeona x1300 pro i nie wiem czy ta karta będzie dobra pod Gothica 3. Heeelp :!: :!: :!: Nie wiem czy opłaca się wymieniać kartę jeżeli nie będzie mi ta gra chodziła lepiej niż na moim Ge Force Fx 5600 (na średnich przycina troszke mocno ale na niskich płynie) :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie pytanie sprzętowe: mam zamiar kupić kartę graficzną Radeona x1300 pro i nie wiem czy ta karta będzie dobra pod Gothica 3. Heeelp :!: :!: :!: Nie wiem czy opłaca się wymieniać kartę jeżeli nie będzie mi ta gra chodziła lepiej niż na moim Ge Force Fx 5600 (na średnich przycina troszke mocno ale na niskich płynie) :?:

Jeśli chodzi o karty w tej cenie to polecam tą kartę lub ewentualnie GF6600 którą sam mam. Gram na niej W Gothica 3 na średnich detalach. Z droższch kart polecam GF7600 GS lub GF7900 GT. Radeon x1300 pro jest lepszy niż GeForce Fx 5600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie pytanie sprzętowe: mam zamiar kupić kartę graficzną Radeona x1300 pro i nie wiem czy ta karta będzie dobra pod Gothica 3. Heeelp :!: :!: :!: Nie wiem czy opłaca się wymieniać kartę jeżeli nie będzie mi ta gra chodziła lepiej niż na moim Ge Force Fx 5600 (na średnich przycina troszke mocno ale na niskich płynie) :?:

Jeśli chodzi o karty w tej cenie to polecam tą kartę lub ewentualnie GF6600 którą sam mam. Gram na niej W Gothica 3 na średnich detalach. Z droższch kart polecam GF7600 GS lub GF7900 GT. Radeon x1300 pro jest lepszy niż GeForce Fx 5600

Dzięki serdeczne,podbudowałeś mnie tą wypowiedzią.A ile mogą kosztować 7600 GS i 7900 GT :?: (nówki)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...