Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Jest ich pełno w Carpe Dum. Ale uważaj. Jeśli nie masz wysokiej reputacji w mieście to jeśli ktoś cię na tym przyłapie to... Chyba wiesz co?

Jak cię przyłapią to co?? Ja je zbierałem nie patrząc na innych i albo miałem 10 razy fuksa, że nie zauważyli, albo nic nie robią. I raczej to drugie. A reputacje miałem między 20-40

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Mam problem ze znalezieniem nordmarskiej STARKI. potrzebnej mi do wykucia miecza. Czy ktoś wie gdzie ją można zdobyć?
Ma ją każdy łowca orków w Nordmarze.Poza Nordmarem to jest jeszcze 2 takich ludzi którzy to sprzedają za 200 sztuk złota, jeden koleś szwenda sie w lesie i szuka ziół niedaleko tego miasta Faring i jeszcze w zamku w faring ma to któryś z orkowych najemników.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz jest następny problem. tym razem wyskakuje napis: Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing. A płyta jest w napędzie. Gra oryginalna. Co mam zrobić tym razem?
A nie ściągałeś jakiegoś patcha :?: Mi sie tak robiło jak ściągnąłem patch 1.09 i pomógł dopiero reinstall windowsa :(

Nic nie ściagałem. Płyta świeżo z pudełka. A poza tym Polska wersja w sprzedazy jest w wersji 1.09.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Nic nie ściagałem. Płyta świeżo z pudełka. A poza tym Polska wersja w sprzedazy jest w wersji 1.09.
Jeśli chodzi o ścisłość polska wersja ma numerek 1.08. A masz zainstalowanego service pack'a 2 i nowe sterowniki(i jak sciągałeś ostatnio sterowniki to zainstaluj directx jeszcze raz u mojego kumpla bez ponownego zainstalowania directxa po nadinstalowaniu sterowników większość gier nie chodziła) :?: Jesli to nie to, to chyba nie moge ci pomóc :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

na moim sprzecie gra dziala tak ze mozna grac bez problemow, demon szybkosci to co prawda nie jest ale zaciachow prawie nie ma

Athlon 64 3500+

GeForce 6600GT

2GB RAM

w 1024x768 srebnio 25 FPS poza miastem

a tak poza strona techniczna.

przeczytałem 25 stron komentarzy, ludzi narzekających na bugi ale bardzo się zdziwiłem ze nikt nie narzeka na system walki. przecież ta część gry jest tak skopana jak żadna inna. gość macha mieczem jak małe dziecko idące po łące macha patykiem żeby żaby z trawy przegonić, do tego nie można walczyć idąc na bok lub do tyłu. tylko krok w przód i machnięcie, a wilk w tym samym czasie robi krok w tył. w ten sposób przy odrobinie samozaparcia można by całą mapę przejść. już nie wspomnę o tym że jak wilk trafi z atakiem to praktycznie nie żyjemy bo wstać już się nie da. no nic, pogram jeszcze trochę i zobaczę co dalej, jak będę tak ginął przez skopany system walki to chyba dam sobie spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam strasznie denerwujący problem

Mam Geforce FX5500 (128MB) RAM 1,2Giga i Procek 1,72 GHz. Mi gra chodzi raczej dobrze nie mam zastrzezeń ale jak wyjde z miasta i ide w stronę buntowników to w połowie drogi mi się komputer restartuje Ekhm..., zdażylo mi sie to jeszcze w 1 miejscu i na pewno w innych tez tak jest ale dalej dojsc nie dalem rady. Prosze pomóżcie mi. mój kumpel ma 1Giga ram Procek 1,5GHz GeForce FX5200 i ta gra mu chodzi pięknie na średnich detalach! jak to możliwe skoro w wymaganiach pisze, że on prawie minimalnych wymagań nie spełnia?? ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań zwionzanymy z obozem buntowników:

1)Jak zdobyć tego kowala skoro skoi tam 3 orków?

2)Do kogo sie zgłosić żeby mie przyjeli?

3)Gdzie najprościej załatwić te 5 torb z bronią?

4)Jak zdobyć jakąs broń dla siebie>?

1 :arrow: pobij przywódce i zażądaj niewolnika.

2 :arrow: to se podaruje nie pamiętam imienia

3 :arrow: są tam gdzie są orkowie, w mijscach gdzie mają magazyny lub gdzie stacjonują hersztowie.

4 :arrow: możesz kupić od jakiegoś kupca lub walcząc na arenie, z tamtąd najbliższa arena jest w Cape Dun i oczywiście w Reddock.

przeczytałem 25 stron komentarzy, ludzi narzekających na bugi ale bardzo się zdziwiłem ze nikt nie narzeka na system walki. przecież ta część gry jest tak skopana jak żadna inna. gość macha mieczem jak małe dziecko idące po łące macha patykiem żeby żaby z trawy przegonić, do tego nie można walczyć idąc na bok lub do tyłu. tylko krok w przód i machnięcie, a wilk w tym samym czasie robi krok w tył. w ten sposób przy odrobinie samozaparcia można by całą mapę przejść. już nie wspomnę o tym że jak wilk trafi z atakiem to praktycznie nie żyjemy bo wstać już się nie da. no nic, pogram jeszcze trochę i zobaczę co dalej, jak będę tak ginął przez skopany system walki to chyba dam sobie spokój.
Widzisz, nie każdemu ten system walki przeszkadza,mi się nawet podoba ale jedni wolą rybki a drudzy... co innego. A do walki z wilkami nie nadaje się postać na niskim poziomie lub ze słabym pancerzem i orężem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam strasznie denerwujący problem

Mam Geforce FX5500 (128MB) RAM 1,2Giga i Procek 1,72 GHz. Mi gra chodzi raczej dobrze nie mam zastrzezeń ale jak wyjde z miasta i ide w stronę buntowników to w połowie drogi mi się komputer restartuje Ekhm..., zdażylo mi sie to jeszcze w 1 miejscu i na pewno w innych tez tak jest ale dalej dojsc nie dalem rady. Prosze pomóżcie mi. mój kumpel ma 1Giga ram Procek 1,5GHz GeForce FX5200 i ta gra mu chodzi pięknie na średnich detalach! jak to możliwe skoro w wymaganiach pisze, że on prawie minimalnych wymagań nie spełnia?? ;/

mi też kilka razy się coś takiego przydarzyło w innych miejscach ale dawno nie miałem tego problemu i nie wiem jak temu zaradzić. A co do twojego kumpla, to ja mam: 1GB ramu, Procek 2,4 i GF FX5600 i gra chodzi mi dobrze na średnich :) Czyli można by powiedzieć że wymagania wcale takie minimalne nie są :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten drugi przeciwnik na arenie jest trudny wiecie tam w Cape Dun.A gdzie jest Diego,Milten i Gorn??

Jaki trudny cienki jak barszcz :twisted:

:arrow: Milten jest w klasztorze na terenie Nordmaru

:arrow: Gorn jest uwięziony przez orków koło Gothy

:arrow: Diego jest w Bradze na terenie Varantu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Nic nie ściagałem. Płyta świeżo z pudełka. A poza tym Polska wersja w sprzedazy jest w wersji 1.09.
Jeśli chodzi o ścisłość polska wersja ma numerek 1.08. A masz zainstalowanego service pack'a 2 i nowe sterowniki(i jak sciągałeś ostatnio sterowniki to zainstaluj directx jeszcze raz u mojego kumpla bez ponownego zainstalowania directxa po nadinstalowaniu sterowników większość gier nie chodziła) :?: Jesli to nie to, to chyba nie moge ci pomóc :(

Mam najnowsze sterowniki i service pack'a 2. Nie ma różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można gdzieś zdobyć lub znaleźć zbroję paladyna, czy trzeba kupić za te 150000? to strasznie dużo forsy, ja mam 34 poziom i 50000 z hakiem :? a w poradniku z gola, koleś na screenach ma zbroję paladyna już na samym początku jak wychodzi z ardei :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyzwoleniem Trelis otóz zabiłem wszystkich orków i nic nie pisze ze zadanie wypelnione, nie ma ktos z was kodu na wyzwolenie trelis lub na wyzwolenie calej myrtany bo to ostatnie miasto jaki mam wyzwolic zeby ukonczyc gre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... a ja mam takie male pytko technieczne ...

czy Gothic 3 pojdzie na : Pentium D 820 (2x 2.80 GHZ) - dual core jak wiecie ;]

2x512 ram kingston 667 MHz

Geforce 7300GS 256MB, ddr2, PCI-Express 16x ;]

jesli nie to w czym lezy kruczek ?? ... chodzi mi nawet o srednie detale

Powio bez żadnych problemów śmigać na minimum i b.dobrze działać a średnich!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... a ja mam takie male pytko technieczne ...

czy Gothic 3 pojdzie na : Pentium D 820 (2x 2.80 GHZ) - dual core jak wiecie ;]

2x512 ram kingston 667 MHz

Geforce 7300GS 256MB, ddr2, PCI-Express 16x ;]

jesli nie to w czym lezy kruczek ?? ... chodzi mi nawet o srednie detale

Powio bez żadnych problemów śmigać na minimum i b.dobrze działać a średnich!!!

Niestety, mało prawdopodobne. G3 jest strasznie ramożerny a Twoje 1GB to absolutne minimum. Reszta podzespołów tego nie nadrobi. Jeżeli chcesz grać na średnich w miarę komfortowo to jednak polecałbym dokupienie jeszcz jednej kości 512.

P.S. Ile razy jeszcze będziemy wałkować czy zahula>> Jest demo. A poza tym jeżeli już to takie rzeczy nie w tym temacie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dokupienie koci 512 nie wchodzi w gre bo to sa ualChannel 2x512, a sa tylko wa sloty :/ ... no nic dzieki, szkoda ze nie pogram nawet na srenich :/://

Tak naprawdę wiele nie tracisz, żeby się rozkoszować naprawdę piękną grafiką trzeba mieć sporo mocniejszy sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwólcie że jaszcze raz zapytam , gdzie moge znaleść nauczyciela prastarej wiedzy ??

Z tego co pamiętam to prastarej wiedzy uczy każdy mag ognia (np. Sebastian ten w Reddock), możesz również uczyć się z tabliczek. Nie wiem czy to jest gra dla ciebie skoro masz takie problemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...