Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Witam, mam mały problem z urochomieniem gry (mozliwe że to już było, ale nie doszukałem się).

Po zainstalowaniu (oryginał, jakby co) wyskakuje mi komunikat: "Nie znaleziono punktu wejścia procedury HeapSetInformation w bibliotece KERNEL32.DLL".

Zielony nie jestem, ale nie bardzo mam pojęcie co to znaczy, a CDP jakoś milczy dosyc długi czas.

Będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Witam mam jeszcze jeden problem: szukam tego Reddock, a na mapie go nie ma :( Czy mógłby mi ktoś podać w jakim miejscu na mapie on się znajduje?

Reddock jest pomiędzy Ardeą i Cape Dun, powinien byc sam napis, bez ikony - jezeli nie ma, to albo idź do Gorna i cię tam zaprowadzi, albo szukaj Reddock w lesie naprzeciwko Ardei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE TRZECH OSTATNICH PALADYNÓW DO ODDANIA IM KIELICHÓW WIE KTOŚ GDIE ICH ZNAJDE (ZNALAŁEM JEDNEGO W VARANCIE I NORDMARZE ORAZ KILKU W KRAINACH CENTRALNYCH)?

PS. W MISJI "UWOLNIĆ MYRTANE" MAM UWOLNIĆ WSZYSTKIE MIASTA? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Wylacz Caps Lock - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy kluczy do świątyni Al Shedim. Gdzie je mogę odnaleźć?? Dwa dostałem dwa znalazłem a brakuje mi tego 5!! Przeszukuje te miejsca z mapki ale i tak nie moge ich odszukać!! Może mógłby ktoś napisać w których punktach z tej mapki były.

Jako, że na posta nie dostałem odp a zaginął na ost stronie przypominam go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu (oryginał, jakby co) wyskakuje mi komunikat: "Nie znaleziono punktu wejścia procedury HeapSetInformation w bibliotece KERNEL32.DLL".
Biblioteka kernelowska to najważniejszy plik w SYSTEM32 i tak jakby jądro twojego WINA. A teraz moja diagnoza:

- Na 99,5% ten plik jest zarażony wirusem.

- Spróbuj przeskanować dysk darmowym MKS-online.

skaner.gif

ps. A pomoc techniczna z CDP składa się z jednego czopa o którym mieliśmy okazję wszyscy poczytać w CDP insiderze. Kiedyś miałem poważny problem z CoD2 i niestety musiałem sobie radzić sam i DO DZISIAJ (ponad rok) nie otrzymałem żadnej odpowiedzi chociażby o treści "NIESTETY NIE UMIEMY CI POMÓC". Ja nie wiem co za kwalifikacje ma tamten baran i za co bierze kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj u ludzi jeden ma bodajże ork i Lester (albo jakoś tak) koło świątyni.

Tak, od Lestera dostałem jeden i od Maga Wody. Ten mag dał mi mape z 5 zaznaczonymi miejscami. I w tych miejscach znalazłem jeszcze 2 klucze. Ale tego ostatniego, 5 nie moge odszukać, więc prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie und Ludziska

Ja w kwestii formalnej, czy ktoś popyla w G3 na takiej karcie jak moja? Pytanie właściwe to : jeśli chodzi mu w miarę ok to jakich sterów używa?

Ew jakie byście polecali?

Bardzo very danke za ew odp.........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie und Ludziska

Ja w kwestii formalnej, czy ktoś popyla w G3 na takiej karcie jak moja? Pytanie właściwe to : jeśli chodzi mu w miarę ok to jakich sterów używa?

Ew jakie byście polecali?

Bardzo very danke za ew odp.........

Jejku, ileż można??!! Człowieku jest już DEMO!! Ściągnij i się przekonasz...

A co do karty to powinna styknąć jeżeli masz shadery w wersji przynjmniej 1,4 bo RAM karty jest akurat na styk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.jowood.com/showpost.php?p=191...p;postcount=140 o to link do minimalizera grafiki do gry GOTHIC 3 sciaglem go i mam mały duzy problem poniewaz nic nie rozumiem z README nie wiem gdzie mam poszczegolne pliki skopiowac a jest ich troche. Wydaje mi sie że to jest legalne wiec sciaglem :wink: prosze niech ktos to sciagnie wlaczy readme i przetlumaczy

>>>>>>>>>>>>>NIECH MOC BEDZIE Z WAMI :P<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja olewam wszystkie wasze problemy z buagami ;p.

Nie mam problemów z zatruwaniem broni, znalazłem wszystkie 12 pucharków, latam sobie patrząc do tyłu, wymiatam wszystko i wszystkich kulą ognia i regeneracją many, nie ginę od upadku dzięki akrobatyce i w ogóle jestem hepi :D.

Nie wliczajac braku Ingvara i niemiłosiernego cięcia :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do minimalizera grafiki do gry GOTHIC 3

ściągnąłem go i.... gra wygląda jak gothic 1 :lol: to jest szajs ja wole nie grać (poczekać na nowego kompa) niż grać z grafiką sprzed 5 lat :wink:

Jak taki z Ciebie "ściągacz" to lepiej sprawdż czy Ci się części nie pomyliły piracino...Jak coś kupuję to patrzę pierw jakie to ma wymogi.

ostrzeżenie za prowokowanie innych użytkowników oraz za konsekwente pisanie jednego posta pod drugim. Skoro Tobie nie chce się używać opcji "zmień", to ja dłużej tego za Ciebie nie będę robił. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja mam takie nurtujące pytanie, mam:

Radeon 9550

Intel Pentium 4 CPU 2.40GHz (2405 MHz)

512 RAM

na jakich detalach pojdzie mi gothic 3???? Jeśli na najmniejszych to moglbym coś zrobić (cokolwiek) żeby poszedł na średnich????

Moj kolega ma o wieeeeele slabszego kompa a gierka mu smiga az milo poptarzec:D NAPRAWDE(Kup sobie ram moj kuzyn mial 512 grafa ta co ty proc cos kolo tegio ramu dopkupil 1024 I SMIGAŁOOOOOOOOOO)

>>>>OSATOR Mój koleag sobie kupil g3 chodz mu ale sie troche scina wiec chce minimalizera PYTAM SIE W JEGO IMIENIU!!!!

>>>>007hitmanag3nt Ej ty ziomie ja nie lapie tamtego Readme wejz powiedz co gdzie trzeba skopiowac po polsku W Prywatnej Wiadomosci albo na Gadu -Gadu albo tutaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja mam takie nurtujące pytanie, mam:

Radeon 9550

Intel Pentium 4 CPU 2.40GHz (2405 MHz)

512 RAM

na jakich detalach pojdzie mi gothic 3???? Jeśli na najmniejszych to moglbym coś zrobić (cokolwiek) żeby poszedł na średnich????

Pójdzie ci na najmiejszych ... dokup sobie RAM'u. Chociaż , żebyś miał 1024. Ja gram w G III na kompie : GeForce 6600 GT , Athlon 3200GHz i 1024 Ram'u. I tak mi się tnie nawet na średnich detalach , tylko trochę , ale za to na najwyższych to ... może nie jest tragedia ale jest źle. :) Gram na średnich i mam ten sam problem , co Moderator Colidor. Wkurza mnie to miganie ekranu na biało. CormaC , nie wydaje mi się , żeby to była wina RAM'u i żeby "doczytywało dane". Nie wiem , czego to wina , ale w końcu do tego dojdę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piracino...Jak coś kupuję to patrzę pierw jakie to ma wymogi.

Ty idioto :twisted: :!: :!: co to ma znaczyć te "pioracino" :?: :?: myślisz że mam pirata :?: to jesteś w błędzie mam oryginała, jeśli nie wiesz to nie pisz frajerze bo ja równie dobrze mógłbym napisać że ty jesteś pedałem i konfidentem nie wiedząc tego :evil: . A co do wymagań to pomyśl zanim coś napiszesz według twórców minimalne to: proc 2.0, 1gb ramu, i 9600 (jakoś tak) u kumpla widziałem na procu athlonie 64 3.5, 1 giga ramu i geforce 7800gt i się cieło na medium a Oblivion w 1280x1024 śmiga płynnie, więc wymagania kłamią bo na kompie spełniającym minimalne wymagania mógłbyś co najwyżej gre zainstalować i instrukcję poczytać :lol: :shock: .

równie dobrze mógłbym napisać, że masz ostrzeżenie za bluzgi, ale oczywiście tego nie piszę, ale +1 pod awatarkiem i tak zobaczysz - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...