Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shortyy

Might and Magic: Heroes VI - nie uruchamia się

Polecane posty

Mam to samo, gra sie nie odpala. Mam laptopa Dell XPS 17 L702X grafikę geforce 555M, i zintegrowaną od intela. Mam też PC, gra odpala i działa, ale PC mam starszy, więc gra się średnio bo nie chodzi płynnie. Gdy ustawię na swoim laptopie żeby Heroes działał tylko na karcie zintegrowanej to jakoś chodzi, ale strasznie sie przycina, wiadomo zintegrowana grafika.

Na pudełku z grą przeczytałem, że moja grafika nvidii jest wspierana, ale jej wersja (zresztą jak wszystkie) mobilna NIE JEST OFICJALNIE wspierana. Nie wiem dlaczego? Napisałem do ubisoftu przez stronę pomocy technicznej z zapytaniem co mam zrobić i dlaczego nie wspierają kart graficznych na lapki i czekam za odpowiedzią.

Wchodzę też na stronkę nvidii żeby zobaczyć czy wyszły już jakieś aktualizacje sterowników, ale póki co nic. Najdziwniejsze jest to, żę profil gry w menadżerze nvidii powinien być, bo w specyfikacji obecnych sterowników na stronce nvidii piszę, że taki profil istnieje, ale u mnie na lapku nie wykrywa tej gry automatycznie tak jak powinno. Nie wiem co dalej robić :/

Znalazłem coś takiego na necie, warto poczytać jeśli ktoś ma podobny problem http://www.facebook.com/notes/might-magic/...298535996839038

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wkleić te trzy linijki w notatniku i zapisać jako "cośtam.reg" i odpalić plik. Po restarcie laptopa Heroes magicznie zaczyna działać :) No, przynajmniej mi pomogło.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers]

"tdrLevel"=dword:00000000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

NIe wiem czy twoja metoda działa czy nie bo znalazłem coś innego a po użyciu tego od ciebie nie zrestartowałem PC. Nie mniej jednak gra zaczęła mi działać. Tak więc najpierw spróbujcie metodę kolegi wyżej i zrestartujcie PC. Jak to nie pomoże to spróbujcie ściągnąć TO. Uruchomcie tak jak w metodzie wyżej i restart PC. Potem napiszcie, które działa. Dla mnie problem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z uruchomieniem gry.

posiadam oryginalną wersję homm 6 edycja kolekcjonerska

1.zainstalowałem,

2.ściągnąłem i zainstalowałem patcha

3. stworzyłem konto na ubicośtam

4.uruchamiam grę- pojawia się okno u play z działaniami

5 wciskam graj

6. Pojawia się czarny ekran i zamiast strzałki myszki jest rękawica.

7. po ok. 10 sekundach wyskakuje okienko "Raport z gry" i są 2 opcje:

- ZAMKNIJ - wtedy wraca mi do okna u play z działaniami

- WYJDŻ- wtedy wychodzi z gry

Mój sprzęt to:

XP sp3

Core2Duo 3.0 Ghz 3.37 RAM

nVidia GeForce GTS 450

a.przeinstalowałem grę na inną partycję

b. ściągnołem najnowsze sterowniki do grafiki

c. wyłączyłem antywirusa

d. znalazłem gdzies jakies pliki rejestrów- dodałem je do rejestru

e. x razy resetowałem komputer

Wszystko bez efektów

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: Po kliknięciu na ikone startu gry pojawia się jakiś obrazek po czym znika i nic dalej sie nie dzieje. Porady dane wcześniej nie dzialaja a gry instalowałem na na roznych partycjach i dalej to samo. Sciagnalem nowe sterowniki restartowalem kompa i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać rejestry heroes VI? Cholera, mam zawsze problemy z rejestrami, przy Wiedźminie 2 też miałem z nimi problemy i dopiero przeinstalowanie systemu i ponowna instalacja wiedźmina sprawiły że działa. Teraz niestety nie mogę sobie pozwolić na reinstal.

Byłbym wdzięczny za rejestry do XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Po uruchomieniu gry pojawia się logo ubisoftu i might & magic, a następnie wyskakuje okienko"wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta" Edycja rejestru i usuwanie profilu nie pomogły. Konfiguracja PC: Windows XP SP3, procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ , 2 GB RAM, karta AMD Radeon 6850.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka! mam taki sam problem mam laptop Acer i kiedy klikam na grę to wyskakuje mi małe okienko i zaraz znika i nic się nie dzieje plis szopko odpowiedzcie na mój problem bo mam zagrać z starszym bratem jak by co to odinstalowałem i zainstalowałem i nic tak na prawdę to wszystkiego próbowałem plis!!! pomóżcie mi chcę zobaczyć jak wygląda graicon_frown.gificon_cry.gificon_sad.gifwallbash.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...