Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karton20

Laptop dla studenta do 2000 zł.

Polecane posty

Witam. Nie wiem czy powinienem zamieszczać temat w akurat tym podforum, w razie czego wybaczcie.

Sprawa wygląda tak: szukam kogoś, kto dobrze orientuje się na rynku laptopów i pomoże mi coś wybrać. Poszukuję jak najlepszego laptopa dla studenta do 2000 zł, który dobrze nada się do szperania w internecie i do komfortowego grania w wolnym czasie (niekoniecznie w nowe tytuły).

Zamieszczam również kilka linków, które udało mi się znaleźć:

LINK #1.

LINK #2.

LINK #3.

To chyba byłoby na tyle. Z góry dzięki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci poszukać Lenovo G560. Moja babcia sobie ostatnio takiego kupiła, za 1600 zł i powiem szczerze, że zapewnia całkiem przyzwoite osiągi. Na razie nie testowałem wiele tytułów, ale Cryostasis chodził tak jak powinien (co prawda na minimum i niskiej rozdzielczości), a King's Bounty Legenda na full detalach i najwyższej możliwej rozdzielczośći. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić laptopa który będzie w stanie coś osiągnąć i na którym będziesz w stanie pograć? Czy kupić szajs oszczędzają 300zł które później wydasz na gry które i tak nie będą na nim działać? Twoja wola. Moja propozycja:

http://allegro.pl/laptop-acer-5750-i5-2-90...1848172561.html

Porządny procesor i5 drugiej generacji z wbudowaną zintegrowaną grafiką dzięki której czas na baterii może przekroczyć 4h (mój asus z identycznymi parametrami trzyma 5h 16mni), dedykowana karta graficzna na której można odpalić nawet nowe gry na minimalnych(wiedźmin 2 działa na min) 4gb ramu- to już raczej standard, 640gb dysk. Dobry komputer w bardzo dobrej cenie.

Ale zrobisz jak uważasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...