Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czesio666

Wycena ASUS P5Q

Polecane posty

SE w porównaniu do zwykłego P5Q to straszny szajs, więc ta cena jest mocno zawyżona.

Tylko co rozumiesz przez "chodzą"? Bo to że są za tyle wystawione nie znaczy, że są tyle warte. Jak sam widzisz - nikt ich nie kupuje. To tak jakbyś chciał Q9550 opchnąć za np. 700zł, bo w sklepach chodzą po ponad 1100zł :P

Oczywiście możesz próbować swojego P5Q przepchnąć za te ~220zł, nic nie zaszkodzi spróbować. Aczkolwiek inny P5Q na Allegro jest właśnie za 150zł.

//edit: aj, mój błąd - nie zwróciłem uwagi że ta P5Q z Allegro ma defekt. No to w takim razie śmiało próbuj 200zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie.

To, że "chodzą" oznaczało, że patrzyłem w aukcjach zakończonych. Widziałem sprzedane i niesprzedane.

Widziałem tam różne rzeczy, np. P5Q SE2 lub SE za 265pln sprzedane. Ale ogólnie same P5Q chodzą czasem mniej, czasem więcej niż 200pln, ale te za mniej chodziły tak koło sierpnia/września.

Jedyny szkopuł, który mnie męczy, to to, że jest jedna wersja P5Q-EM, która ogólnie chodzi pow. 220zł, a z tego co widziałem, to to, co ją wyróżnia to standard micro-ATX.

Myślisz, że mógłbym wystawić tą płytę na kup teraz za 210pln aukcja i 230 kup teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P5Q-EM nie tylko się różni wymiarami, ale ma również znacznie słabszą (i do tego niechłodzoną) sekcję zasilania. To również jest sporo słabsza płyta.

W sumie może i można nawet ze 250zł KT spróbować.

Powiem szczerze że jeśli chodzi o LGA775 to aż tak mocno w temacie nie siedzę, więc mogłem się nieco pomylić z cenami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...