Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frizen

Dead Island - Zadanie Poboczne-Wymierzanie Sprawiedliwośći

Polecane posty

Witam mam problem z tym zadaniem,otóż jestem na posterunku policji(zadanie aktywne doszedłem za strzałką) i mam przeszukać pokój i odnalezsć akta,wiec wchodze do tego pokoju ale moge tylko podejść do komputera niby jest opcja pobierz dane ale jak pzytrzymuje F i pasek dojdzie do końca to nic sie nie dzieje :/. Poradził ktoś sobie z tym zadaniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, bo zrobiłem to zadanie już jakiś czas temu ale czy przypadkiem te akta nie leżą na jednym z biurek w prawej części holu [nie wiem czy lokalizacja może się zmieniać być losowa w pokoju, chyba takich rzeczy nie ma w Dead Island] trochę wcześniej niż wejście do tego pokoju z komputerem. Pamiętam, że podchodziłem do kompa i wciskałem "f" pasek się ładował ale nie było wiadomości o zaliczeniu misji. Wyszedłem z pokoju z kompem. Stojąc twarzą przed drzwiami skręciłem w prawo i tam na jednym z biurek chyba znalazłem teczkę z aktami. Komputer jest potrzebny na pewno do innego zadania gdy mamy

znaleźć częstotliwości radiowe czy coś takiego to wtedy ściągamy je z kompa i wtedy wszystko jest ok, pasek się ładuje po wciśnięciu "f", a my mamy wiadomość o wykonaniu zadania.

Jeśli się mylę i faktycznie to zadanie wykonuje się ściągając dane z kompa to odpowiedź podał ci już CriX :)

@down

To jednak miałem rację :), swoją drogą też się najpierw na to naciąłem, też myślałem, że akta są w kompie tak można wywnioskować z podpowiedzi, którą daje gra ale, że lubię szperać po kątach to w miarę szybko znalazłem. Tylko po chyba 130 wykonanych misjach już sam nie byłem pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście próbowałem przytrzymać 2 razy klawisz,hmm wydaje mi się,że to jednak w tym pomieszczeniu ponieważ jak do niego wchodze wyświetla się ''Przeszukaj biuro i znajdz akta''.

edit: znalazłem zadanie na youtube :) akta rzeczywiscie sa w tym pokoju lecz nie przy kompie obok po prawej jest biurko na ziemi lezy truposz i na stole obok sa akta :D.Temat do zamkniecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...