Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Valentine69

Rozwiązany: Battlefield Bad company 2 - brak serwerów

Polecane posty

Witam. Otóż przed wakacjami zepsuł mi się napęd, po dwóch miesiącach (w zeszłym tygodniu) chciałem powrócić do B:BC2

gra zaczęła się patchowac...spróbowałem odpalić i działa. Po chwili wpadłem że gra nie potrzebuje juz płytki więc zacząłem się cieszyć, lecz po przegraniu paru ładnych godzinek nadszedł czas na sen. Następnego dnia ubiegłego weekendu już nie mogłem żadnego serwera zobaczyć, myślałem że to może przejściowe bądź wina zapory etc. Lecz nic. Mamy czwartek wieczór a ja nadal nie mogę znaleźć żadnego serwera.

Jedyne serwery jakie widzę to w historii lub ulubionych ale nie mogę wejść w nie w żadną interakcje:

clipboard01zz.th.png

Wcześniej też coś nie tak było z moim kontem bo musiałem odzyskiwać hasło bo nie potrafiłem się zalogować w grze. Ale nikt nie miał mojego pudełka z gry w ręku więc serial nie mógł trafić w inne ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo już się tym bawiłem. Chyba wszystkie możliwe opcje wykorzystałem. Bądź co badź można by było wejść na serwery ulubione i bez tego, a te są "szare"

EDIT :

Problem rozwiązany, dostałem maila z supportu, coś z moim kontem było nie tak o.O.

Temat do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...