Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Infant

Problem z kablem od słuchawek do komputera

Polecane posty

Witam, mam problem z moimi słuchawkami, a konkretniej to najprawdopodobniej uległ przełamaniu kabelek od jednej z muszli słuchawek. Słuchawki to Creative Fatal1ty HS-1000 USB Gaming Headset. Mają one dość cienki kabel pomiędzy dojściem do słuchawek a regulacją głośności. Podejrzewam, że kabel uległ przerwaniu gdzieś na tym odcinku lub wręcz na styku przy regulacji głośności, ponieważ dźwięk w muszli nie znikł od razu, lecz powracał po pogmeraniu chwilę kablem właśnie w tym rejonie, jednak obecnie znikł na dobre.

Moje pytanie to czy da radę, aby osoba nieobeznana z naprawą tego typu sprzętu mogła sama naprawić te słuchawki. Gwarancja niestety skończyła się już jakiś czas temu, a słuchawki znowu aż tak tanie nie były i wolałbym na razie uniknąć zakupu nowych, o ile to możliwe. W tym modelu nie ma praktycznie możliwości rozkręcenia czegokolwiek, więc zakładam, że trzeba kupić nowy kabel. Jednak jak napisałem, jest to model z wyjściem USB, także nie wiem jak wygląda sprawa jego wymiany i czy jest to opłacalne.

Byłbym wdzięczny za ewentualne rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...