Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KasztanowyJim

jaki pendrive wybrać?

Polecane posty

Szukam sobie pendrive 16 gb, poniżej 100 zł. Kryteria, jakimi się kieruję ( w wymienionej kolejności ): po pierwsze prędkość zapisu i odczytu, zarówno dużych, jak i wielu małych plików, dalej stabilność pracy, jakoś wykonania i wytrzymałość, design. Na razie znalazłem dwa modele:

- Toshiba GINGA 16GB, który można dostać już za jakieś 66 zł, oraz

- PATRIOT XT RAGE 16GB, droższy o jakieś 20 zł.

Oba, szczególnie patriot, zdecydowanie nie powalają wyglądem, ale wydają się szybkie i niezawodne. Który z tych dwóch lepiej kupić, który działa szybciej i lepiej?

Świetny jest SanDisk Cruzer Contour U3 16GB, ale niestety cena powyżej 200 zł jest dla mnie nie do przyjęcia.

Chętnie poznałbym również inne modele w podobnej cenie odznaczające się wysokimi prędkościami zapisu/odczytu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOODRAM Gooddrive Edge 16GB

Znaleziono w 57 sklepach w cenie od 61,00 zł do 109,92 zł.

Najwyższą z możliwych ocen dało mu 75% oceniających. Jak wynika z opinii, Internauci polecają ten produkt. Najnowszy ranking pokazuje, że zajmuje 32. miejsce w swojej kategorii.

Sam go posiadam i jestem szczerze bardzo zadowolony ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany wyżej model - A-data S102 16GB wydaje mi się najszybszy, ale w przeciwieństwie do wymienionych przeze mnie patriota i toshiby ginga nie znalazłem jakiś konkretnych testów/porównań. Fajnie jakby ktoś kompetentny potwierdził, czy faktycznie A-data jest najszybszy przy odczycie i zapisie. Tutaj są testy dla A-daty, natomiast tutaj dla Toshiby giga 8 GB. Nie widzę testów dla Patriora rage.

EDIT:

Wybór padł na ADATA S102.

Dzięki za pomoc.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...