Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akkak

Blokada telefonu wzorem - LG GT540 Swift - zapomnienie kombinacji

Polecane posty

Witam, na wstęp mówię, że telefon ma soft 2.1 (bo to zapewne robi różnicę) oficjalny, z teoretycznie jakimś programem do odblokowania funkcji root'a

No i jak w temacie... bawiłem się swoim telefonem i podkusiło mnie by zmienić wzór (czasami potrzebuję mieć tak zablokowany, szczególnie gdy nie mogę mieć go pod ręką [np. szkoła]), bo ze starego korzystałem jakieś 4 miesiące... no i zmieniłem go wczoraj to do dziś nie mogę korzystać z telefonu.

Tu rodzi się pytanie, jak można go odblokować? Wiem, że kontem google, ale mam wyłączony internet w telefonie, a Wi-Fi nie mam jak włączyć... jakiś program, jakakolwiek rada? Mogę utracić wszelkie dane, byleby zostały mi kontakty (nie mam zrobionej kopii)

Dziękuję i przepraszam za kłopot (szczególnie jeśli to nie ten dział)

Akkak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną opcją jest zresetowanie ustawień telefonu - poprzez wymazanie partycji /data

Kontaktów nie stracisz... o ile masz je zsynchronizowane z kontem Google. W innym wypadku - kicha.

Włącz telefon, a następnie wciśnij *równocześnie* przyciski Vol+, Home i Search, oraz *przytrzymaj* przez 5 sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda, bo chodziło o to, żeby kontakty zachować bo zsynchronizowanych nie mam (kłopoty z tym miałem...)

Trudno... najwyżej nie odzyskam połowy numerów :P

Dziękuję za pomoc, poczekam z "zabiciem" i "zmartwychwstaniem" telefonu do niedzieli wieczorem (jeszcze go nie potrzebuję) może ktoś wpadnie na pomysł. Prosiłbym, by rady wysyłać na PW, a temat zamknąć

P.S Naprawdę nie ma sposobu by włączyć to cholerne Wi-Fi, bez odblokowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...