Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Full Throttle: Hell on Wheels

Polecane posty

Cóż mogę powiedzieć?

Trailer taki sobie. Nic nadzwyczajnego, ale przynajmniej śmieszne. :D

Podaj jakies szczegoly, to sie wszyscy posmiejemy :P

chodzi mi o ogólne wrażenia z niego.

Wiem, że mam chore poczucie humoru i śmieszą mnie rzeczydla innych będące cłkiem poważne, ale cóż zrobić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The Stranger

Pierwsza część Full Throttle (ktoś to jeszcze pamięta? :D) jest IMO jedną z najlepszych przygodówek jakie powstały (jak większość produkcji LucasArts), ale martwi mnie trochę, że "dwójka" będzie bardziej zręcznościowa. Możliwe, że wyjdzie z tego najprawdę dobra gra, ale może się okazać, że dostaniemy tylko kolejną zręcznościówkę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Full Throttle (ktoś to jeszcze pamięta? :D) jest IMO jedną z najlepszych przygodówek jakie powstały (jak większość produkcji LucasArts), ale martwi mnie trochę, że "dwójka" będzie bardziej zręcznościowa. Możliwe, że wyjdzie z tego najprawdę dobra gra, ale może się okazać, że dostaniemy tylko kolejną zręcznościówkę :(

Zręcznościówka nie znaczy zła.

Ale fakt, przygodówka byłaby dużo lepszym rozwiązaniem.

Bo połączenie obu gatunków to po prostu byłby koszmar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The Stranger
Zręcznościówka nie znaczy zła.

Ale fakt, przygodówka byłaby dużo lepszym rozwiązaniem.

Bo połączenie obu gatunków to po prostu byłby koszmar.

Może nie od razu koszmar :D. Przecież już pierwsza część FT była przygodówką z elementami zręcznościowymi. LucasArts pokazał, że takie połączenie może być całkiem udane (chociaż np. wstawki zręcznościowe w Ace Ventura zupełnie mi się nie podobały). Martwi mnie, że może być odwrotnie - zręcznościówka z elementami przygodowymi, a to już IMO prawdziwy koszmar :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The Stranger

Ale trzeba przyznać, że przygodówki to ostatnio mało popularny gatunek - albo przeciwnie: każde TPP z fabułą to przygodówka :D Pozostaje mieć nadzieję, że LucasArts nie zawiedzie, w końcu powracają do 2 bardzo dobrych gier (FT i Sam & Max 2 :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że przygodówki to ostatnio mało popularny gatunek - albo przeciwnie: każde TPP z fabułą to przygodówka :D Pozostaje mieć nadzieję, że LucasArts nie zawiedzie, w końcu powracają do 2 bardzo dobrych gier (FT i Sam & Max 2 :D).

Niech bronią honoru dobrych przygodówek w 2D.

Kiedyś za to przygodówki święciły tryumfy - wtedy poznałem ich magię (Broken Swordy, Jack Orlando, Neverhood, ach) 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LucasArts poinformowało świat, że ich najnowsza gra - Full Throttle: Hell on Wheels nigdy nie ujrzy światła dziennego! Tłumaczą to słowami: „Nie chcieliśmy zawieść wielu fanów Full Throttle”, co może znaczyć tylko, że wyszła im naprawdę tragiczna gra. Pieniądze zmarnowane, praca ludzi zmarnowana – wstyd!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LucasArts poinformowało świat, że ich najnowsza gra - Full Throttle: Hell on Wheels nigdy nie ujrzy światła dziennego! Tłumaczą to słowami: „Nie chcieliśmy zawieść wielu fanów Full Throttle”, co może znaczyć tylko, że wyszła im naprawdę tragiczna gra. Pieniądze zmarnowane, praca ludzi zmarnowana – wstyd!

Niemożliwe!

Znasz może stronę z jakąś większą ilością informacji? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The Stranger

Szkoda, że nie wydadzą FT 2, ale z drugiej strony - jeśli nawet LucasArts uważa, że gra jest za słaba aby kontynuować prace nad nią to może i dobrze się stało. Mam tylko nadzieję, że podobny los nie spotka Sam & Max 2 :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może inna firma przejmie prace?

IMO to już nie byłby ten sam Full Throttle :(

Pewnie nie, ale Lucas Arts mogłoby np. nadzorować pracę.

Wtedy może produkcja utrzymałaby klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The Stranger
Pewnie nie, ale Lucas Arts mogłoby np. nadzorować pracę. Wtedy może produkcja utrzymałaby klimat.

Tu się zgadzam :D Tak jest np. przy Jedi Outcast i Jedi Academy (gry tworzy Raven Software pod czujnym okiem LucasArts). Niestety Raven raczej nie interesuje się przygodówkami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie, ale Lucas Arts mogłoby np. nadzorować pracę. Wtedy może produkcja utrzymałaby klimat.

Tu się zgadzam :D Tak jest np. przy Jedi Outcast i Jedi Academy (gry tworzy Raven Software pod czujnym okiem LucasArts). Niestety Raven raczej nie interesuje się przygodówkami :D

Ale są inne firmy. Młode, ambitne, ze świeżymi pomysłami.

Moim zdaniem przydałby się powiew świeżości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The Stranger
Ale są inne firmy. Młode, ambitne, ze świeżymi pomysłami. Moim zdaniem przydałby się powiew świeżości.

O Raven'ie nie mówiłem całkiem poważnie :) Po prostu z tą firmą LucasArts ostatnio współpracuje. I zgadzam się - młoda, ambitna firma mogłaby wpłynąć bardzo pozytywnie na rozwój projektu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Może to i lepiej że FT2 nie ujrzałświatła dziennego. Gdyby się miał okazać że to jakiś strrraszny gniot, to co by było? Lepiej że powiedzieli wprost, że jest złe i że zaniechali produkcji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć?

Trailer taki sobie. Nic nadzwyczajnego, ale przynajmniej śmieszne. :D

Podaj jakies szczegoly, to sie wszyscy posmiejemy :P

chodzi mi o ogólne wrażenia z niego.

Wiem, że mam chore poczucie humoru i śmieszą mnie rzeczydla innych będące cłkiem poważne, ale cóż zrobić :D

asymiluje się ze wszystkimi trzema autoreami :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Nie wiem czy widziałeś ale napisałem to 2 posty wyżej. Po prosrtu stwierdzili że gra jest za cienka na miarę tytułu "Full Throttle". A tylko narobili graczom niepotrzebnego apetytu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...