Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeCoY7pk

Rozwiązany: Płyta główna pod i5-2500k

Polecane posty

W najnowszym CDA dodali Tipsomaniak "Na ratunek", opisują w nim jak podkręcać odpowiednie procki. I naszło mnie na kupno i5-2500K, ale co z płytą główną. Piszą, że do podkręcania potrzeba płyty z chipsetem P67 lub Z68. Czy jak rozumiem TA płyta, której chipset to chyba H67, nie da mi możliwości podkręcenia?? Jeśli nie, to jaką płytę możecie mi polecić do powyższego procesora, mam w planach oczywiście OC.

Z góry dziękuję! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podczepiaj się pod cudze tematy.

Tak, podkręcać można jedynie na płytach z chipsetami P67 oraz Z68. Na tym ASUSie nie podkręcisz więc procesora. Dobra i tanią płytą pod OC jest np. Asrock P67 Pro3 czy też MSI P67A-C45.

Jaki masz aktualnie komputer? Podaj specyfikację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam:

Procesor Intel Core 2 Duo E7200 2,53GHz

Grafika Zotac GeForce GTX 460 AMP!

Pamięć Geil 2x1GB RAM

Płyta Asus P5QPro

Dysk Samsung HD642JJ 640GB

System Windows XP

Coś więcej??

Dodam, że właściwie wszystko poza grafiką zamierzam wymienić... :P

PS. Proszę o wybaczenie podpinania się pod temat, ale nie korzystam zbyt często z forum, a tamten temat zahaczał o moje potrzeby.

PS2. Właśnie zauważyłem, że dołączyłeś do społeczności CDA równo dwa lata po mnie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, dziękuję za podpowiedź, będę go miał na oku, choć na razie sprawuję się bez zarzutów :]

Czy jest tu na forum jakaś opcja w stylu "pomógł", która da Ci extra-expa, bo bardzo chętnie bym takie cuś kliknął :P

Co nie znaczy, że moje problemy się skończyły, ale w sumie wątek główny tj. płyta do podkręcania i5-2500K został rozwiązany, za co raz jeszcze serdecznie dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...