Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Starski & Hutch

Polecane posty

Grałem w to na mej konsolce i muszę powiedzieć że gierka ma swój urok wtedy gdy obok masz jakiegoś sojusznika, no i wiadomo - na padach się jednak lepiej gra w takie gry...

BTW Dobrze, że to Hut ją recenzował (posiada konsole), gdyby recenzje pisał jakiś zatwardziały użytkownik PC...ałć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Fajnie gdyby dali to w ExtraGrze. Grałbym z braciszkiem. Np. ja kieruję kierownicą, a on strzela myszą :) Standardowe pady od konsoli się chowają. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby dali to w ExtraGrze. Grałbym z braciszkiem. Np. ja kieruję kierownicą, a on strzela myszą :) Standardowe pady od konsoli się chowają. :twisted:

Co do kierownicy to zastanawiam się nad zakupem.

Ciężko gra się w Colina na klawiaturze:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby dali to w ExtraGrze. Grałbym z braciszkiem. Np. ja kieruję kierownicą, a on strzela myszą :) Standardowe pady od konsoli się chowają. :twisted:

Co do kierownicy to zastanawiam się nad zakupem.

Ciężko gra się w Colina na klawiaturze:)

Heh, a ja kierownicę aktualnie posiadam i według mnie oczywisćie zabawy jest mnóóóóóstwo :) ale jest trudniej :( Naprawdę mi się tak wydaje. Ale może to daltego że mam już dość przestarzały model a może dla tego że ze mnie taki kierowca jak z koziej (tu sam się iksuję) trąba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Faktycznie, używanie kierownicy z pedałkami wymaga lepszej koordynacji ruchowej niż naciskanie 4 klawiszy :wink:, ale jakie to daje możliwości! Gdy już się nauczysz, nie będziesz chciał wrócić do klawirki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, używanie kierownicy z pedałkami wymaga lepszej koordynacji ruchowej niż naciskanie 4 klawiszy :wink:, ale jakie to daje możliwości! Gdy już się nauczysz, nie będziesz chciał wrócić do klawirki :)

Ale ja już nie chcę do klawiatury wracać. Zabawa z kierownicą choć niełatwa to jednak przednia jest... Yoda przemówił :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam kierownika, ale jakoś bez niego żyję :wink:

wracając do gry: chyba raczej się na nią nie skuszę. Niezbyt pociągają mnie takie zręcznościowe ścigałki...

ps: (uwaga, teraz będzie lekki offtopic, nie bijcie :wink: )

dawno, dawno temu, w pewnym czasopiśmie, którego już nie ma, był pewien komiks o nazwie '48 stron' a jego bohaterami byli Górsky i Butch :D . Wspominam o nim dlatego, że był świetny, a jakoś mi się z tą grą skojarzył. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bohaterami byli Górsky i Butch :D . Wspominam o nim dlatego, że był świetny, a jakoś mi się z tą grą skojarzył. :wink:
Masz racje - najlepszy komiks w moim życiu! To po prostu trzeba zobaczyć, szkoda że nie można gdzieś kupić takiej serii, albo że w sieci nie ma skanów... IMO Całkiem dużo erotyki przemycali twórcy w ów komiks;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, uśmiałem się przy nim jak nigdy w życiu :D

czytać go mogli jedynie czytelnicy pewnego nieistniejącego pisma...

miło Volt że należysz do tej grupy :wink:

ps:

tja, szczególnie scena w łaźni, gdy zaczynali myśleć jak prawdziwi policjanci :lol:

no dobra, [offtopic mode off] :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grafika, sądząc po screenach, bardzo przypomina GTA, nie sądzicie?
Ale GTA wygląda lepiej :)

Ale grafa w GTA jest prawie idealna, więc to, że inna gra ma gorszą nie znaczy wcale, że złą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po screenach to widac :P
Programiści, którzy tworzyli tą grę chcieli, aby gra była multiplatformowa, dlatego też grafa nie może być mocną stroną tej gry, postawili na grywalność...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po screenach to widac :P
Programiści, którzy tworzyli tą grę chcieli, aby gra była multiplatformowa, dlatego też grafa nie może być mocną stroną tej gry, postawili na grywalność...

A co powiesz na temat takiego Sof'a?? ma lepsza grafe od tej gry, a jakiego multi spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na temat takiego Sof'a?? ma lepsza grafe od tej gry, a jakiego multi spoko
Hm, chyba coś źle przeczytałeś - napisałem "multiPLATFORMOWA', a nie "multiPLAYEROWA" - to są dwa różne określenia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba coś źle przeczytałeś - napisałem "multiPLATFORMOWA', a nie "multiPLAYEROWA" - to są dwa różne określenia...

:oops: oops... Ale mniejsza z tym - gra i tak jest slaba ( bo z XBOXA?? :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( bo z XBOXA?? :D )
Nie, gra nie była robiona pod określoną platformę. Z recenzji nie wynika, że gierka jest słaba...

Dla mnie dobra gra jest powyzej osmiu.. ;) ale czasem zdazaja sie tez gorzej ocenione gry, w ktore szpilam.. A poza tym ... nie wiem, ale cos mi sie w tej grze nie podoba.. tylko co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Dranzer
To gra jak dla mnie słaba.Bardzo szybko się nudzi no i w pojedynkę gra się niewygodnie.Oprawa audio-vizualna bardzo prrzeciętna.Ogółem mówiąc gra słaba. :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...