Skocz do zawartości

Problemy z stabilnością


Krasus

Polecane posty

Co do problemu postu - również proponuję sprawdzić zasilacz i poprawność zamontowania procesora (możliwe, że radiator nie jest dociśnięty z którejś strony). Niestety system chłodzenia do procków na LGA775 sprawia pewne problemy w montażu, no i czasami źle znosi transport.

Co do sporu ATI-nVidia: ATI może produkować super-mega-najwydajniejsze karty świata.. ale ja i tak ich nie kupię. Czemu? Powód jest w zasadzie jeden: sterowniki. Panowie z ATI po prostu nie potrafią ich pisać - sytuacja gdy do każdej gry potrzebny jest w zasadzie inna wersja jest jakimś koszmarnym nieporozumieniem. Problemy z odpaleniem pewnych gier też są niezrozumiałe (NWN i KotoR - akurat jestem fanem RPG). A u nVidii? Nie dość, że zero problemów, to jeszcze często są aktualizowane - no i są dla praktycznie wszystkich systemów operacyjnych. nVidia pokazała już przy Rivie TNT, że potrafi pisać sterowniki (wykończyła zresztą tym pośrednio 3dfx-a), a ATI nie umie tego do tej pory. A karta graficzna bez sprawnego oprogramowania to jedynie trochę kosztownej i bezużytecznej elektroniki.

PS. Przepraszam za dość długi off-topic, ale musiałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...